Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkalmas lehetek? fórum

Alkalmas lehetek? (beszélgetős fórum)

13. 6c873777c3 (válaszként erre: 12. - F77a773716)
2010. okt. 5. 12:24

Köszönöm a bíztatásod!Most még úgyis tovább szeretnék tanulni pénzügy levelezőn. Mellette mérlegképest is szeretnék csinálni.


Majd ha már tapasztaltabb leszek, bepróbálkozom a VPOP-nél. :-)

2010. okt. 5. 07:30

Hivatásos állományba nem vesznek fel, de közalkalmazottnak igen. Ott nincs olyan erős szűrés.


A végzettséged pedig jó a VP-hez, csak valszeg nem jövedék, vám területre tennének, hanem költségvetésire.


De én most nem igazán javasolnám a jelentkezést, mert ahogy a hírekben lehet hallani, átszervezés alatt vannak és hát köztudott, hogy ilyen esetben először a próbaidősök mennek.

2010. okt. 4. 17:54

ha nincs ismeretséged, nagyon nehéz bekerülni és előrébb lépni a vpop-nél. és ha szakirányú a végzettséged, akkor sincs arra garancia, h elismerik automatikusan.

a korod alapján, gondolom, most decemberben a Ba diplomát szerzed meg. jól jönne hozzá az Ma is.

valószínű jobban jársz, ha máshol nézel munka után, de ne add fel! ha az a vágyad, h ott dolgozz, akkor érdemes próbálkozni! nem veszíthetsz semmit.

10. f303be5590 (válaszként erre: 1. - 6c873777c3)
2010. okt. 4. 17:05
nem. ez azt jelenti, hogy olyan álláshirdetésnél leszel előnyben, ahova CSAK csökkent munkaképességűt akarnak felvenni
2010. okt. 4. 16:57
Értem, köszönöm.
8. 768904cf2f (válaszként erre: 7. - 6c873777c3)
2010. okt. 4. 16:56
Ne haragudj, nem leszólni akarlak, a végzettséged jó egy önkormányzati hivatalhoz, egy céghez, vállalathoz, de a VPOP-hez kevés, talán még az APEHhoz is egyes munkakörökhöz. Próbálj meg valami adóügyi végzettséget, számviteli képesítést szerezni, hátha több lesz az esélyed, mert a VPOP-hez igen komoly feltételeket szabnak iskolai képesítés szerint. Bár takarítónak, készlet kiosztónak felvehetnek, de gondolom neked sem ez az álmod. Kicsit képzed magad, létszám stop van, ha megszüntetik ezt, akkor is olyant fognak felvenni, aki vagy nagy hátszéllel megy, vagy olyan komoly végzettségei vannak.
2010. okt. 4. 16:49
Most fogok végezni decemberben a Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Karán, gazdálkodási és menedzsment szakon.
2010. okt. 4. 16:45
milyen végzettségeid vannak?
2010. okt. 4. 16:42

Hát ezt szomorúan hallom. Azt olvastam a honlapjukon, hogy jelenleg létszámstop van. :-(


És ha esetleg műtéti úton sikerülne a hallásomon javítani, lehet esélyem?


Sejtettem, hogy ide nagy protekció kell, de azért lehet kipróbálom majd magam, ha nem lesz más lehetőségem.

4. a0aecda338 (válaszként erre: 1. - 6c873777c3)
2010. okt. 4. 16:38
A halláskárosodás kizáró ok.Ott is létszámstop van!
2010. okt. 4. 16:29
hát szerintem a VPOP-hez mostanában nem fogsz tudni bekerülni, egy APEHos tele protekciós revizor nem tud átmenni, nemhogy egy kívülálló. De azért próba cseresznye. a VPOP-hez nem az eügyi vizsga számít, hanem a tudás, amilyen végzettségeid vannak.
2. 204b456479 (válaszként erre: 1. - 6c873777c3)
2010. okt. 4. 16:28
Akkor sajnos igen.
2010. okt. 4. 16:25

Jelentkezni szeretnék a VPOP-hez, azonban azt olvastam, hogy a felvételhez elég sokrétű egészségügyi alkalmassági vizsgán kell átesni.


Alkalmatlannak minősítik azt akinek halláscsökkenése van. Nekem kicsi korom óta lyukas a dobhártyám, emiatt körülbelül 40%os a halláskárosodásom a bal fülemre.


Szerintetek ez azt jelenti hogy alkalmatlan vagyok a munkára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook