Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aliexpress.com beállítások fórum

Aliexpress.com beállítások (beszélgetős fórum)


11. Mea28 (válaszként erre: 9. - Pluszkó)
2017. márc. 7. 10:05
Ezt hogyan tudom megtenni ? Én csak netezgetek a gépen ennyi a gép tudásom .
10. Mea28
2017. márc. 7. 10:03
Gépről Alizok , amik megmaradtak a jobb felső sarokban :regisztráció , belépés, kívánságlista , kosár , Fent : mobil, hilfe,kaufershutz, semmi más nincs . Ezeket végig nyomkodtam ,de semmi .Még 14 nyelvre áttudom állítani legalul multi language sites-nél,de azok a nyelvek nem segítenek rajtam . Azóta úgy jön be hogy DE.Aliexpress.com .
2017. márc. 7. 08:27
Töröld az aliexpresshez tartozó cookie-kat a böngésződben, ott rakja le az aliexpress a kiválasztott nyelvet.
2017. márc. 7. 06:04
nem rá dolog, pár dolog, bocs elirtam :)
7. 0084acbe42 (válaszként erre: 6. - Mea28)
2017. márc. 7. 06:04
Nem. Angolról magyarra ott állitod a jobb felső sarokban, hogy "language". Aztán ha átállitódik más nyelvre, minden más nyelv lesz és a "language" eltünik, de kell lenni ott egyetlen angol sornak a jobb felső sarokban: "go to global site". Az sincs ott? Mellette van van még rá dolog, zászló,UDS, help, buyer protection csak ezek nyilván azon a nyelven amire állitva van. Ez van a legfelső sorban. Ez neked akkor egyáltalán nincs meg? Egyáltalán gépről alizol vagy telefonról? Amit én mondok azt gépen nézem.
2017. márc. 6. 23:05
Higgyétek el , hogy nincs ott.Eltűnt!! Eddig Én is ott állítottam angolról magyarra tudom , hogy ott kellett ,de most nem ajánlja fel azt az opciót.
2017. márc. 6. 21:00
Ott kell legyen a jobb felső sarokban, bármilyen nyelvre is állitottad: Go to Global Site (English)
4. Mea28 (válaszként erre: 3. - Fisica)
2017. márc. 6. 13:54
Semmi nem jelenik meg ahol nyelvet lehetett eddig beállítani. De alól nyomtam el ahol a 15 országból lehet választani , ott nyomtam német országra és azóta német .
2017. márc. 6. 13:34
Jobb felső sarok?
2. Mea28 (válaszként erre: 1. - Mea28)
2017. márc. 6. 13:26
Senki nem tud segíteni?
2017. márc. 5. 20:32
Az Aliexpressen elnyomtam az Aliexpress Multi- Language Sites németre és most nem tudom angolra visszaállítani . Segítene valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook