Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Aliexpress - banki utalás. Vonnak-e valamit az utalt összegből? fórum

Aliexpress - banki utalás. Vonnak-e valamit az utalt összegből? (tudásbázis kérdés)


7. babika_ (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2014. júl. 10. 13:08

Hát, azt jelöltem be, illetve automatikusan az volt bejelölve (internetbankon keresztül ment az utalás).

Csak furcsa volt, hogy valaki azt írta elküldött x összeget, és neki abból vont le az ottani bank, így pedig az eladó nem kapta meg a tejles összeget ugyebár, aztán fel volt háborodva a dolgon. Na majd kiderül :)

6. emagdi (válaszként erre: 5. - Babika_)
2014. júl. 10. 11:52

azt nem fogod látni, hogy neki mit terhelt be a bankja, hogy ő mennyit fizetett a kapott összeg után.


ha az volt bejelölve hogy a másik bank költségeit az eladó viseli, akkor neked csak a saját bankod felé kell fizetni.

2014. júl. 9. 22:26
Osztott költségeken volt a pipa.. Azt gondoltam, hogy az én bankom le fog vonni kezelésit a számlámról. de az utalt összegből? Megvárom hogy jelenik majd meg az oldalon, ha kevesebb akkor küldök hozzá.
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. júl. 9. 20:10
pontosabban az ottani bankköltséget alapból az eladó (akinek utalsz) fizetné, de nyilvánvalóan úgy szoktak eladni, hogy át kell vállalnod az ottani költséget. ezt be kell pipálni az utaláskor (mármint hogy te vállalod a másik bank költségeit is az utalást illetően)
3. emagdi (válaszként erre: 2. - Babika_)
2014. júl. 9. 20:08

persze. amúgy sima banki utalás a legdrágább.

egyéb fizetési mód nincs? (pl paypal, vagy hasonló?)


az a fogadó banktól (illetve az illető számlacsomagjától függ), hogy mennyit vonnak le, de fizethetsz az itteni bankodnak is, meg az ottaninak is. általában utólag tudod meg pontosan, hogy mennyi is volt az annyi.

2014. júl. 9. 19:06
Telefont vásároltam onnan, 70dollárért. Egy fórumban írta egy illető, hogy neki az átutalt összegből levonta az ottani bank a kezelési költséget. Létezik ilyen? És mennyi ez az összeg?
2014. júl. 9. 19:05
Aliexpress - banki utalás. Vonnak e valamit az utalt összegből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook