Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alhasi görcs 5. hétben fórum

Alhasi görcs 5. hétben (beszélgetős fórum)


1 2
2010. jan. 13. 13:41
Igen.Ez ilyenkor természetes.Nem kell megijedni csak akkor ha nagyon fáj,esetleg vérzéssel párosul.Tágul a méh,későbbiekben is előfordulhat,nyúlnak a felfüggesztő szalagjai.
2010. jan. 12. 20:52
sziasztok.Az enyhe görcs normális.Én is görcsölgettem,néha most is,pedig ez már a 10-ik hét.A magneb6 segít,én azt szedem, az én dokimnál kötelező.Boldog babavárást kívánok
2010. jan. 12. 20:48
Sziasztok! En most kezdem a 7.hetet, nekem is van enyhe neha-neha belenyilallo hasgorcsom, azt mondtak termeszetes, nem kell aggodni:)! A szervek ilyenkor tolodnak, helyezkednek hogy legyen hely a babanak, gyakori tunet kismamaknal, mint ahogy ez a forum is igazolja:)! Udv Mindenkinek.
35. mimmo33 (válaszként erre: 34. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 11. 14:32

Fel a fejjel!A tested megmutatta, hogy képes vagy teherbe esni, csak most nem sikerült.

Előbb utóbb sikerülni fog!

Nekem a két terhesség között 4 év telet el...Tavaly áprilisban nekem is volt hasonló tesztem, meg napról napra sötétebb, de nem lett belőle semmi.Aztán rá két két hónapra ismét pozitív lett a tesz, és az már sikerült!

Drukkolok!

34. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 33. - Mimmo33)
2010. jan. 11. 14:26

nem, nem tévedsz

a doki is szívta a fogát nagyon

pcos-ám van így olyan nehézkes ez az egész

33. mimmo33 (válaszként erre: 32. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 11. 14:24

A hcg akkor is kimutatható ha csak elindult valami...

Szerintem vékony a mnyh-ád a terhességhez, de remélem tévedek;)

Drukkolok!

32. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 28. - Rinike)
2010. jan. 11. 14:21

igen ez így igaz

csak az a kérdés, hogy mitől van a hcg a szervezetbe?

mert ez nem termelődik csak úgy

2010. jan. 11. 14:11

Bozontka:Én is látom a második csíkot!

Remélem pozitív lesz a teszted:) Drukkolok!

Egyébként nagyon szép az állom babaszobád:)

2010. jan. 11. 14:10

Valamilyen szinten normális a görcs.Viszont nekem is ilyen tájt kezdett görcsölni picit a pocim majd már barnáztam és még jó hogy elmentem, mert írt fel a dokim utrogestant.Nehogy a baba elmenjen.Egy biztos a dokid jó ha megnéz, nem szabad semmilyen tünettel játszani és normálisnak tekinteni.A fórumon ahol vagyok sok baba elment mert csak normálisnak kezelték a tüneteket.NA ezzel nem akarlak megrémiszteni csak figyelmeztetni hogy ne vegyél mindent normálisnak.

Minden jót:-)

2010. jan. 11. 14:09

Szia Timi!


Ne izzgulj, ez teljesen normális!:)

Nekem is görcsölgetett a hasam alja, én teljesen kétségbeesve hívtam a nőgyógyászom, mire közölte, hogy semmi baj nincs, ez teljesen normális:)


Egyébként semmit nem kell vinned csak a tb kártyád.

Sok sikert:)

28. rinike (válaszként erre: 24. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 11. 14:09
Szia! Természetesen nem tudhatom, hogy terhes vagy-e, de nekem is volt a múlt hónapban hcg tesztem laborban. Az én eredményem 3,3 mlU/ml (vagy mi a fene a mértékegység), és az én papíromon rajta volt, hogy 5,5-ig negatív. Egyébként ez reális is, hiszen léteznek 10-es erősségű tesztek is, ami leghamarabb kimutatja a terhességet. Úgy tudom, hogy a HCG másfél naponta duplázódik meg, azaz 3 nap múlva neked is száz felett lenne, ha van baba.
2010. jan. 11. 14:08
bozontka, szerintem is kellene csinálnod még egy tesztet, de holnap reggel csináld meg. És írd majd meg, mi lett.
2010. jan. 11. 14:06

lehet elmegyek venni egy tesztet

mert ez a hcg vizsgálat engem nem győzött meg

2010. jan. 11. 14:04
Megnéztem és én látom a másik csíkot.Az első nekem is ilyen volt,de vártam egy pár napot és csináltam egy újat ami már sokkal erősebben látszódott.Vannak még csodák!!!
24. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 20. - Enesbenes)
2010. jan. 11. 14:00

tesztről kép a naplómba olyan volt péntek reggel is

azóta nem csináltam

ma pedig a hcg vizsgálat 28 mlU/ml lett

dokihoz már nem jutottam el

ez valószínű neg. mert a kismamáknak több száz szokott lenni

bár még ma vagyok a ciklus 37. napján és kb a 20-22 körül volt a pé

de holnap vizsga előtt vagy után megkeresem vele

2010. jan. 11. 14:00
Nekem is mondta a doki ezt az "igyunk egy kupicával",én csak néztem nagyokat nem próbáltam ki,de úgy látszik csak neki volt igaza:-D
2010. jan. 11. 13:57

Sziasztok!

1,5 éves a kisebbik lányom. Vele nekem is görcsölgetett az elején a hasam, olyankor lefeküdtem pihenni egy kicsit és el is múlt.

Én már betöltöttem a 9. hetet, amikor először mentem a nődokihoz. Akkor sem vizsgált kézzel, csak uh-on nézett meg. Már hallottam akkor a szívhangját.

Szedtem a magne6-ot, de ha görcsölgetett - pláne 6-7. hónaposan - védőnői tanácsra - ittam egy fél kortynyi konyakot. Rögtön abbamarad a görcsölés!!!

Szinte érezni lehet, hogy megkönnyebbül a hasad, lazul a tested a konyaktól.

Jó, mi?? :DDD

21. d029ea20ca (válaszként erre: 18. - Enesbenes)
2010. jan. 11. 13:57
Hát ezzel nem lesz baj. Mióta tudom terhes vagyok, próbálom magam nem fel idegesíteni, főleg nem a melón:-)
2010. jan. 11. 13:57

Szia bozontka!

Csak nem negatív lett?Tesztet csináltál és ha igen mit mutatott?

19. d029ea20ca (válaszként erre: 17. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 11. 13:56
Bozontka!Biztos minden rendben lesz, legyél kicsit pozítivabb és ne görcsölj rajta, mert annál rosszabb.Én szorítok neked!
2010. jan. 11. 13:55
Mindenképpen az orvos szava a döntő és szurkolok,hogy minden rendben menjen.De vigyázz magadra még jobban ,mint eddig:-)
17. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 16. - D029ea20ca)
2010. jan. 11. 13:54

én most voltam hcg vizsgálaton

de semmi jó hírt nem kaptam

16. d029ea20ca (válaszként erre: 13. - Ca2ffaf6c3)
2010. jan. 11. 13:53

Szia, nekem csak annyira mint mensi előtt pár nappal, tehát nem annyira mint amikor meg van, csak mintha meg akarna jönni. Valójában azért érdekelt, hogy nem-e méhen kívüli terhesség, de ha másnak is ilyen akkor biztos nem.

Jó lenne, már ha az orvos megerősítené:-)a családban sokan várják:-)és addig nem merjük bele élni magunkat, amig az orvos azt nem mondja, igen kérem, ön babát vár:-)

2010. jan. 11. 13:50

szia!

szerintem normális!nekem is volt olyan mintha megjönne-néha mintha markolászták volna a méhemet és itt szúr ott szúr.

azért menj dokihoz-de még sokat nem fog tudni mondani-akkor ha már ver a pici szíve 7-8. hét-már többet.és akkor már többet látni belőle.

lesznek tünetek-próbálj nem izgulni rajtuk-gondolj arra hogy azért van mert napról napra növekszik a babó és jól van odabent-én így viseltem el a kényelmetlenségeket,stb.nem tűntek annyira rossznak.

2010. jan. 11. 13:49
Én a második terhességemmel,már Pesten éltem,nem vittem magammal semmit,csak magamat,meg a bébit:-)
2010. jan. 11. 13:48

Szia Tiimi

pont ott tartok ahol te, nekem is görcsöl a hasam

azt mondják, hogy természetes

remélem tényleg az

mert nekem eléggé görcsöl a hasam

neked mennyire? igaz nem annyira mint menstikor közel sem

2010. jan. 11. 13:48
Nekem már 3 hetesen látszott hüvelyi ultrahangon
2010. jan. 11. 13:46
Szerintetek el kell feltétlenül kérnem az előző nőgyógyászomtól a papírokat? Nem volt szerencsére műtétem, meg komolyabb bajom sem.
2010. jan. 11. 13:42
Először nem akartam ilyen korán menni, de orvost szeretnék váltani, mert az előző az egy távoli kórházban dolgozik, és én szívesebben mennék a közelebbi városba, mert a rokonaim is ott vannak, a férjem is ott dolgozik, ha valami van, oda könnyebben bejönnek. Szóval levizitelem a doktor bácsit, már láttam, első szimpi volt, de legalább ez is kiderül csütörtökön.
2010. jan. 11. 13:39
Én a 8. héten mentem.Csinálnak majd hüvelyi uh.-ot ott már talán lehet látni a magzatot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook