Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » ALGA szakkör fórum

ALGA szakkör (beszélgetős fórum)


2009. febr. 27. 11:02
Az ideális testsúly elérése és az egyoldalú táplálkozás kedvezőtlen hatásainak elkerülése érdekében minden fajta ételből naponta kellene fogyasztanunk. Különösen fontos étrend-kiegészítők a tengeri eredetű ételek, melyek rendkívül sok hasznos elemet tartalmaznak. Ezek azonban a világ számos részén, így Magyarországon is csak közvetve hozzáférhetőek. Japán tudósok fejlesztették ki a ligetszépe és a tengeri alga keverékéből készült kapszulát, melynek két komponense növeli egymás hatékonyságát. Az alga segítségével pótolható az egyoldalú táplálkozásból fakadó protein-, aminosav- és nyomelem-hiány. Megszépíti a bőrt, hiszen rostjai magukba szívják a szervezetben felhalmozódott méreganyagokat, így a gyulladt, pattanásos bőr ismét visszanyeri természetes szépségét. A ligetszépe olaj értékes gamma-linolén savat tartalmaz, amely szabályozza a koleszterinszintet, és gátolja az érelmeszesedést.
2008. nov. 30. 18:01

Szia!

Én tudok személyes tapasztalatokkal szolgálni az algákkal kapcsolatosan. Sőt, egyre több olyan ismerősöm van, akik szintén algafogyasztók, és nagyon szép eredményekről számolnak be.


MFPI, mivel itt nem lehet reklámozni, küldök neked egy privát üzenetet és ha megkeresel, akkor a feltett kérdésedet meg tudom válaszolni.


Szép napot mindenkinek: Tóni

1. MFPI
2008. okt. 13. 08:16
Egyre többet hallani az alga jótékony hatásairól, mégsem tudok eleget róla. Szeretném, ha ezen a fórumon egyre több infót gyűjtenénk össze az algával kapcsolatban. Nem vagyok vegetáriánus, azonban fontos, hogy egészségesen éljek, a lehető legkevesebb káros anyag bevitele nélkül. Annyit tudok, hogy nagyon jó méregtelenítő. Esetleg tudja valaki hol vásárolható alga???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook