Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alfaparf, Elgon? Milyen fodrászkellékesben kapható festéket javasolnátok? fórum

Alfaparf, Elgon? Milyen fodrászkellékesben kapható festéket javasolnátok? (tudásbázis kérdés)


2. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Maryann21)
2012. ápr. 25. 08:03
Ha hamvassal fested, akkor szürke lesz, van más árnyalata próbálkozz azokkal. Színskálán ki tudod választani az üzletben.
2012. ápr. 25. 08:01

Februárban fodrász festette a hajam(hamvas szőke)de ő előtte leszőkítette, hogy rendesen befogja a hajam a festék(én soha nem szoktam, 9%os oxy-val használom a festéket)de sajnos sárga lett!!!!!!így otthon festhettem újra. :( de az alfaparf hajfesték akkor valamiért szó szerint szürkére fogta be!!! olyan voltam mint egy idős néni,aki megőszült. :S

múlt hónapba Garniert vettem DM-ben,egész jó lesz,de 1200ft és 2db kell a hajamra....Ezért gondoltam,hogy visszatérek az alfaparfra vagy valami másra,mert jobban kijövök anyagilag....

szerintetek most is szürkére fogná az alfa a hajam :S vagy mit ajánlanátok ami biztos jó? köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook