Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aldi fórum

Aldi (beszélgetős fórum)


10. klenca
2010. júl. 2. 21:01

Nekem útba esik az ALDI.

Nagyon szeretem a termékeit. Nem csak az ára miatt járok be. Van egy pizzája, ami nagyon finom zöldségekkel van fűszerezve.A narancsléje isteni!

A mosószerei, öblítője fantasztikusan jó. A kozmetikuamai, szappanja, megbízható, finom illatú. Vettem már akciós melegszendvics sütőt, jól működik. A pénztárnál 5 percnél többet még nem kellett várnom. Nem PEST!

9. d4464aaf8a (válaszként erre: 5. - Ronikutyi)
2010. ápr. 9. 15:15

Most olvastam valahol, hogy a tescot ismét megbírságolták tisztességtelen kereskedelmi tevékenység miatt, már nem is tudom, hogy hol, de azért mert a meghirdetett akcióból tudták, hogy nem tudják biztosítani a megfelelő mennyiséget, nem rendeltek eleget, hosszútávon így ment, és sok ilyen termék volt, de olyan is volt, hogy az akciós termék nem is volt kapható, és a vásárlók megtévesztése miatt, főleg, hogy sokan vidékről utaztak be az akciók miatt, hiába, 8millió forintos bírságot kapott...


Fúúú.. de meg nem mondom, hogy hol volt a cikk...

De valahol a neten...

8. agis (válaszként erre: 7. - Andi.nagy)
2010. ápr. 8. 20:35
Én itt, Bp-en voltam mind a kétszer (itt is élek) és mindig nagyon sokat álltam sorba.
7. andi.nagy (válaszként erre: 3. - Agis)
2010. ápr. 8. 20:19
Győrben nagyon kevesen szoktak lenni. A csokiból készült poharak akciósak voltak karácsony előtt.
2010. ápr. 8. 17:45

A szegedi Aldiba mindig nagyon kevesen vannak!Így gyorsan be lehet ott vásárolni!

Legalább is mikor eddig én voltam mindig csak 1-2 kósza vásárló volt!

5. Ronikutyi (válaszként erre: 3. - Agis)
2010. ápr. 8. 17:26

na ebből a szempontból akkor olyan mint a Penny,mert mi meg azzal vagyunk így,a Lidlibe járunk,ott a kiszolgálás is gyors,meg a termékek sem rosszak.

A Tescoval kapcsolatba vegyes tapasztalataim vannak,nem nagyon járok oda sem.

2010. ápr. 8. 17:25
A Lidl jobb, olcsóbb.
3. agis
2010. ápr. 8. 17:19

"Aldiba járunk, sorban állunk"- eddig 2x voltam ott, de mind a kétszer észvesztően sokat kellett sorba állni, így nálam ez a szlogen :)


A 4 kasszából átlag 1 működik.


Én a német dolgok miatt mentem oda...meg szétnézni, az osztrák Hofert meg a német Aldi-Nord, Aldi-Süd-öt ismerem, és akartam a korábban a német Aldiból beszerzett csokiból készült felespoharakat venni. Itthon olyan sajnos nincs:(

2010. ápr. 8. 17:15
Nem,de magára a boltra kíváncsi lennék,itt nálunk nincs,és még nem hallottam tapasztalatokról,hogy milyen a minőség,meg maga termékek,árak,mert én a reklámnak nem hiszek.
2010. ápr. 8. 17:09
Dolgozott már közzűletek valaki az aldiban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook