Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Albérlet keresés Ausztriában fórum

Albérlet keresés Ausztriában (beszélgetős fórum)

2011. márc. 31. 15:39
Murau merre van?Nekem Bécs illetve környékén kellene lakás.De ha 2havi kauciot kérnek,1.havi bérleti díjjal már megint 1050 euronál fogunk járni:(
2011. márc. 31. 15:31

Murauban láttam ilyesmit. 350 € volt a díja fűtéssel, mindennel, és 2 havi bérleti díj volt a kaució.

Arrafelé amúgy is sok a magyar.

2011. márc. 31. 15:07
Sziasztok.Tegnap már elindítottam 1x ezt a témát,de törölték,merthogy ez az apróhirdetésekbe való.De én nem apróhirdetést szeretnék feladni,hanem azok segítségét várom,akik már kinnt élnek illetve magyarok,de esetleg rendelkeznek ők vagy ismerősük kinnti ingatlannal amit kiadnának.Nem konkrét lakcímeket várok,melyeket kiadnak,hanem az érdekelne,hogy merre érdemes keresgélni,ahol ausztriai albérleteket lehet találni magyaroknak,tehát pl nem 1500 euro kauciot kérnek és max.350euro a havi bérleti díja.Mert aki-mint pl mi is-most megyünk ki dolgozni,azért megyünk,mert nincs pénzünk,e szállásra szükségünk van,s ha lenne 1500euronk kauciora,nem hiszem hogy arra költenénk,ennyi erővel vállalkozást is nyithatok már magyarországon-bár azzal is befürödtünk rendesen:(Szóval,olyan hozzászólásokat várok,akiknek sikerült kijutni,kinnt laknak már esetleg és leírnák,ők hogy jutottak albérlethez.Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook