Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Albániába készülök, mire kell figyelni /biztonság, higiénia, árak/? fórum

Albániába készülök, mire kell figyelni /biztonság, higiénia, árak/? (tudásbázis kérdés)


2. Imisz (válaszként erre: 1. - Anya47)
2011. júl. 12. 08:51

Szia!

Mi 3 éve voltunk busszal. Ti mivel mentek?

A biztonság OK, a külföldiekre még jobban odafigyel az ottani rendőrség. Árakról: szerintem olcsóság van. A durresi piacot vagy a tiranait mindenképp nézzétek meg, érdemes. (pazari a neve, ugy mint bazár) Ha nem is olcsóbb de ugyan annyi pl. egy cipő vagy nadrág mint nálunk a kínaiban, viszont valamivel jobb a minősége.

Higiéniáról: a szálloda ahol laktunk tiszta volt, kaja finom. Csapizet nem ajánlják, csak üvegest. Ők ugyan megisszák de a mi gyomrunk nem biztos, hogy bírja. Üdítőt, sört nyugodtan vehetsz, ihatsz.

Minden esetre irigyellek, nekem nagyon tetszett, szép ország! Találkozhatsz a legszegényebbtől a leggazdagabbig, multik nincsenek, a húsboltok érdekesek...nem vennék ott húst:) A tengerpart homokos, minden reggel szedték a szemetet amit előző nap otthagytak. Ilyet pl. nemigen láttam máshol.


Jó utazást, kellemes időtöltést kívánok!

Most el kell mennem de ha van kérdésed még, délután-este leszek még.


Üdv: Szimi

2011. júl. 12. 08:29
Albániába készülök, mire kell figyelni˛/biztonság, higénia, árak˛/

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook