Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alapozó ami természetes, bio fórum

Alapozó ami természetes, bio (beszélgetős fórum)


2013. aug. 14. 21:51

Azért mielőtt húde rákattannátok arra, hogy a természetes milyen király olvassátok el ezt. Én nem akarok baktériumtenyészetet kenni az arcomra.


[link]

22. vii555
2010. nov. 3. 13:42
lavera
21. 9e8664b644 (válaszként erre: 19. - Sysy66)
2010. okt. 9. 21:19
Ha hormon problémád van, először azt kellene kezelni, addig minden felületi megoldás hiábavaló.
20. Cippora (válaszként erre: 17. - B486c9cf7d)
2010. okt. 9. 17:05
Áhhhh...hogy most ki oktatsz engem? :) mindegy,most olyan boldog vagyok,hogy lesz@rom :D
19. sysy66 (válaszként erre: 18. - 9e8664b644)
2010. okt. 9. 16:08

szia és ezek a holyagocskák mitol multak el neked? mert nekem is vannak. kinyomkodtatom hétfon és péntekre visszajonnek. a borgyogyász szerint hormonális.ű

egy dolog vigasztal: nem láttam még pattanásos oregasszonyt.:) szoval vmikor csak elmulik

18. 9e8664b644 (válaszként erre: 13. - Tomka1)
2010. okt. 9. 11:37

Először nézesd meg bőrgyógyásszal, hogy a pattanás, tényleg pattanás-e.

Nekem is pattanás szerű gennyes hólyagocskáim voltak, de korábbi bőrprobléma miatt tudtam, hogy ezek nem pattanások. Jó ideje nem kentem rá semmit, se alapozó, se krém. Szerencsére... Valószínűleg még csúnyább lett volna :P

Attól függetlenül, hogy természetes egy kozmetikum, árthatsz a bőrödnek. Bármilyen olajat tartalmazó termékeket alapból húzd ki, de egy lehet, hogy egy poros elfedéssel is gallyra vágod a bőröd. A helyedben én nem hallgatnék tuti tippre látatlanba, meg kozmetikusra sem. Ha nem csak néha 1-1 "pattanás", akkor lehet krónikus bőrbetegség, aminek az aktuális állapotával lehet összefügésben nőgyógyászati probléma, emésztési rendellenesség vagy érrendszeri eltérés. Nem muszáj gyógyszerezni magad, ha "nem hiszel" benne, de pontos diagnózis nélkül sokra nem juthatsz hosszú távon.

17. b486c9cf7d (válaszként erre: 14. - Cippora)
2010. okt. 9. 11:09
Nos nincs. Es Weledabol se jo az osszes termek. Tapasztalatbol erdemes tanacsot adni, nem recsitalni masok okossagait.
16. sysy66
2010. okt. 9. 10:38

nem tudom de az enyémben csak örölt kovek vannak: mineral..

a folyékonyban meg ha jol néztem kb 30 vmi

15. Cippora (válaszként erre: 13. - Tomka1)
2010. okt. 9. 10:27
Ilcsinek nincs alapozója,max az ichtiolos korrektor,de az mégsem alapozó.
14. Cippora (válaszként erre: 12. - B486c9cf7d)
2010. okt. 9. 10:25
Nem tudom,lentebb írta valaki,de ha van akkor jó,mert a weleda is természetes.
13. tomka1
2010. okt. 9. 10:07

Sziasztok!


Nagyon köszi a hozzászólásokat! Megnézegetem amiket ajánlottatok! Az Ilcsiről én is hallottam, de nem tudtam, hogy van alapozójuk is. Az jó lenne mert régebben használtam a termékeiket. A Hauschka-ról is jókat hallottam de ha nem fed semmit akkor az gáz. Az Alverde-ről azt hallottam, hogy vannak jó termékeik, de van olyan termékük amibe vannak káros anyagok. Nehéz találni jó dolgot. Lehet, hogy nem kéne használnom alapozót, mert attól is csúnya lesz a bőröm :( Azért szerettem volna valami természeteset. Nem szeretek csupasz fejjel menni mert akkor látszik, meg nem is olyan szép sima a bőröm vannak mitesszerek is és az alapozó a nagyját elfedi. A pattanások általában a homlokomon meg az államon vagy az arc szélén vannak. De van amikor nincs és nem is olyan sok csak akkor is zavaró hisz már elmúltam 30. Biztos belülről is kéne változtatni, most gondoltam, hogy méregtelenítek valahogy.

12. b486c9cf7d (válaszként erre: 11. - Cippora)
2010. okt. 9. 09:48
A Weledanak szerinted van alapozoja?
11. Cippora (válaszként erre: 9. - Sysy66)
2010. okt. 9. 09:33

"MINT TUDJÁTOK VMI MINÉL FOLYÉKONYABB ANNÁL TÖBB MÉREG VAN BENNE"


Ne haragudj,de ennek pont az ellenkezője igaz,alapozó terén legalábbis.

A loreál,bár minőségben nagyon jó,de nem természetes,állatokon tesztelt,a kérdező pedig természetest,illetve biot keres.

2010. okt. 9. 09:03
A Hauschka nem fed szinte egyaltalan. Meg a korrektoruk se.
2010. okt. 9. 08:48
ALVERDE NEM ÉR SEMMIT. A MÁSIKAT NEM ISMEREM ÉN A LOREÁL MINERÁL POR ALAPOZOT HASZNÁLOM---MINT TUDJÁTOK VMI MINÉL FOLYÉKONYABB ANNÁL TÖBB MÉREG VAN BENNE--EZ IGAZ A SZAPPAN TUSFÜRDŐ OSSZEHASONLITÁSRA IS---SZOVAL NAGYON JO EZ AZ AALAPOZO ÉN MÉG AMERIKÁBOL IS CSAK EZT HOZTAM HAZA.MOST VAN EGY VILÁGOS TÉLRE ÉS EGY SOTÉTEBB NYÁRRA MIKOR BARNÁBB AZ ARCOM. PRBÁLD KI. 4000 KÖRÜL VAN NEKEM MÁR EGY ÉVE MEGVAN DE MÉG FÉLIG..NAGYON KEVÉS KELL BELŐLE, VÉKONYAN KELL FELRAKNI AZ ECSETTEL AMI HOZZÁ VAN
2010. okt. 8. 20:06

Alverde,Hauschka,Weleda ezek mind jók.Az alverde olcsóbb árkategória.


Egyébként ez egy téves dolog,hogy eltömítik a pórusokat.Eltömíti a gagyi,de egy márkás alapozó nem fogja.Esetleg a kőpúderek,az arra érzékenyeknél.

7. 9e8664b644 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2010. okt. 8. 19:42
Hol vagy pattanásos?
6. Dorka.S (válaszként erre: 2. - 6f731e9185)
2010. okt. 8. 18:33
Ne haragudj de a forever minden csak nem természetes.
2010. okt. 8. 18:32

Forever és A*verde termékek.

A F*rever kicsit drágább kategória, az A*verde nem drága abszolút.

4. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2010. okt. 8. 18:13

Szia!

Ha nem vagy tini,és vannak pattanások,akkor hormonokat kellene nézetned.Hátha kiderülne mi okozza.

Amúgy egyik krémpúder sem jó a bőrnek,hisz eltömítik a pórusokat.

Inkább a finomszemcsés természetes ásványi kőporból készült alapozók jók.

2010. okt. 8. 18:09

Szia!


Köszi megnézem a honlapjukat! Sajnos ezek a természetes dolgok elég drágák :(( és ki tudja tényleg az van-e benne amit odaírnak.

2. 6f731e9185 (válaszként erre: 1. - Tomka1)
2010. okt. 8. 18:07

én a forever aloe verás alapozót használtam egy darabig és állítom, hogy attól jobb nincs is, nagyon jól fed és csak természetes anyagokból van...

igaz elég drága, de sokáig tart és megéri a pénzét...

sajnos már nem tehetem meg h olyat vegyek...

2010. okt. 8. 18:03

Sziasztok!


tudtok ajánlani olyan alapozót ami jó a bőrnek? Hallottam a weleda-ról a Dr. Hauschka-ról ami természetes és nem károsítja a bőrt! Ismeri valaki ezeket vagy tudtok ajánlani olyat ami bio és jó? Nekem zsíros a bőröm de ha reggel megmosom és teszek rá alapozót akkor vannak száraz hámlások a homlokomnál. Van pattanásom is pedig már bőven nem vagyok tini! szeretnék valami természetes anyagokból készült alapozót ami nem árt a bőrnek!!


Köszi előre is!!

Zsu

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook