Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Alakítsuk át az életünket fórum

Alakítsuk át az életünket (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Alakítsuk át az életünket

2012. aug. 11. 06:22

Én is néztem ezt a műsort. Sajnos itt magyarországon az a jellemző, hogy feljelentjük a szomszédot- nehogy neki több legyen mint nekem van-, sárba tiporják az embereket,és addig húzzák rólunk a bőrt, még bele nem gebedünk.

"Alakítsuk át az életünket" a cím az nagyon jó, de hogyan, mikor a béka feneke alatt vagyunk? Mikor már nem tudjuk a számláinkat fizetni, mert a bank mindent visz? Ilyenkor a mosoly nem elég. Hiába kérek fentről segítséget, valahogy nem érkezik meg hozzám/ hozzánk/.Ha valaki tudd ebben segíteni, szívesen várom a jelentkezését, és akkor átalakítom az életemet, és a családomét.

Köszönöm, hogy elolvastátok az írásomat.

5. grtm (válaszként erre: 4. - Aville)
2012. aug. 10. 12:13
Szerintem ez a cikk totál értelmes és a lényeget benne a szívével látja meg az ember.
2012. aug. 10. 08:46
Lehet velem van a baj, de nekem ez a cikk kicsit összeszedetlennek tűnt-főleg az eleje. Nem is igazán értem, h akkor most miről szerettél volna írni? A szegény emberekről, a műsorról, egy új élet kezdetéről vagy az önkéntességről? Némelyik mondatnak se eleje se vége, olyan, mintha egy hosszabb írásból próbáltak volna meg rövidebbet csinálni. Sajnálom.
3. pandoracic (válaszként erre: 1. - Majasoseband)
2012. aug. 9. 18:11
Néha én is nézem ezt a lakásépítő sorozatot.Nagyon jó érzés,hogy vannak még jó emberek.Jó látni azok örömét,akik kedvéért összefog az a sok ember.
2012. aug. 9. 15:00
Van ilyen magyaroszrágon is...legalábbis egyszer láttam egy riportfilmet amiben autista gyerekeknek csináltak lakóotthont.
2012. aug. 9. 13:08
Néha csak annyit kell tennünk, hogy hiszünk és segítünk. Lehet, hogy nem kapunk pénzt érte, amit elkölthetünk. Viszont olyat kapunk, amit pénzzel aligha lehet megvenni: boldogságot. Boldogságot, hogy egy olyan közösségben élünk, akikre bármikor és bármiben számíthatunk, minden hátsószándék nélkül.

Ugrás a teljes írásra: Alakítsuk át az életünket

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook