Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alain Delon, George Clooney, Richard Gere, Brad Pitt, Jean-Paul Belmondo.Ki a kedvenced? Mi a véleményed róluk? fórum

Alain Delon, George Clooney, Richard Gere, Brad Pitt, Jean-Paul Belmondo.Ki a kedvenced? Mi a véleményed róluk? (beszélgetős fórum)

18. Godi
2015. okt. 3. 22:17

- Alain Delon kíváló színész és a legszexisebb pasi,

- George Clooney tréfás macsó és türhető színész, és jobbképüre öregedett sokáig. ER-ben elejeén még szörnyen nézet ki.

- Richard Gere igazi dzsigoló vagy sármör, nem az esetem. És vegyes színvonalú alakításoakt nyujtott.

- Brad Pitt egy kategóra, ő az aki szinte minden nőnek bejön, a kis kisportólt félénk srác. És hol brilliánsan, hol pocsék színészként tejesít.

- Jean-Paul Belmondo az igazi macsó, unokabátyám példaképe. Igazi művész mint Delon, de ezt ő mint komédiás is nyújtja. Jó pasi, csak az eredeti hangja cincogó.

2012. dec. 23. 21:36

Csak Belmondo a kedvencem.

Alain Delon nem szimpi, olyan kegyetlen vonásai vannak, George Clooney egy link alak, a Vészhelyzetben még tetszett is fiatal volt, Richard Gere, olyan úriemberes, de valahogy nem annyira vonz, Brad Pitt, na ő számomra a nagy rejtély, hogy mit esznek rajta a nők, én kifejezetten csúnyának látom, gusztustalan, ha utánam dobnák, elszaladnék.

16. 97af1cbfd7 (válaszként erre: 15. - 78c0bbf1e6)
2012. dec. 23. 20:54
Így-így. :)
2010. júl. 4. 18:47
Nekem Kevin Costner a befutó...bár itt nem szerepel:D
14. bnedora (válaszként erre: 12. - Kangaroo)
2010. júl. 4. 18:31
Delont nem is adnám senkinek, Ő az enyém!!!!
13. e28ddc7c9b (válaszként erre: 12. - Kangaroo)
2010. júl. 4. 16:53

És mond el, hogy nem vagyunk rendesek hozzád!

Mint ha tudtuk volna, ki a szíved ne továbbja!

2010. jún. 15. 08:44
De jó, Clooney még mindig az enyém! :P
11. bnedora (válaszként erre: 10. - D2925c534b)
2010. jún. 12. 16:24
Én még most is mellé bújnék a 80 éves A.Delonhoz. Nekem 13 évesen megtetszett, azóta a nagy Ő.
2010. jún. 11. 12:03

Egyik se az álompasim, igazából, de ha már homár, akkor Delon. Egyszerűen szép. Sőt túl szép.... Nézni elnézegetném, de nem kéne.

Clooney régebben tetszett, vagy legalábbis valami elgondolkodtatott benne, hogy akár tetszhetne is, de nem tettem le mellette a voksom és nem tetszik, ahogy öregszik.

Gere is az a - hmmm, hmmm - félgondolatos pasi, aki inkább nem, mint igen, de határeset.

Pitt sose tetszett, egyszerűen a mostani tipikus szépfiúk nem az eseteim, sőt alapból hátrányból indul nálam, akit annak tartanak, Pitt meg is ragadt az abszolút esélytelen kategóriában. Belmondo pedig cukipofa, hatalmas bohóc, akivel szívesen lennék egy szobában, de soha egy ágyban.

Persze mindegyiket abban a korában néztem, ami a leginkább jól állt neki, a mai kinézetükkel egyik se kéne, ahhoz nekem már öregek :)

Viszont ha színészként nézem, akkor Belmondo és Delon.

9. tücsimücsi (válaszként erre: 8. - 805069bee1)
2010. jún. 11. 11:51
Nekem sem, de nálam is ő a favorit az 5 színész közül.
2010. jún. 11. 11:44
Delon nekem "túl szép" volt fiatalon,nem szeretem az ilyen tipust.Pitt,most,hogy öregszik,egyre jobban néz ki,Gere sosem tetszett. Marad Belmondo és Clooney...Clooney-nak nem áll jól az öregedés,szóval végülis Belmondo. Pedig ő aztán nem az én korosztályom bálványa..:)
2010. febr. 28. 08:08

Ha már így osztozkodunk, nekem maradt George! :-)

Nem bánom, alapból is őt választottam volna! :-P

2010. febr. 28. 07:48

brad pitt egy nyálgép, nem értem, miért vannak annyira oda érte...george clooneyban sincs szerintem semmi extra

jean-paul belmondo már nem az én korosztályom bálványa:)

richard gere-t viszont elfogadnám

2010. febr. 27. 19:22

Koromból adódóan:

- a legszebb, csúnya férfi, Belmondo, az izmaiért, a vagány mosolyáért,

- Delon a kék szeméért, a sármos mosolyáért.

2010. febr. 27. 19:21
Ezek közül egyik sem!
2010. febr. 27. 19:20
Brad Pitt, pedig a szőke A.Delon:-)
2010. febr. 27. 19:20
Alain Delon az örök szerelmem!!!!
2010. febr. 27. 19:18
Én Richard Gere-t szeretem a legjobban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook