Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alacsony glikémiás indexű ételek fórum

Alacsony glikémiás indexű ételek (beszélgetős fórum)


7. tádámmm (válaszként erre: 6. - Floracska)
2015. márc. 29. 22:47
Én ezt bemásoltam a kapott levélből. Tudom mindazt amit leírtál, az érdekelt volna, hogy van e bárki, aki megrendelte ezt és hasznosnak találta. Utánanéztem én is, ezt meg is értettem, de végül találtam egy ilyen étrendet, és ennek függvényében most már látom a lényeget. Köszönöm, hogy írtál :)
2015. márc. 29. 21:22

1. alacsony glikémiás indexű ételeket akármikor csinálhatsz, nem kell ahhoz semmi programot megrendelni. Egyszerűen a fehér lisztet lecseréled pl. teljes kiőrlésűre, vagy grahamre, a cukrot elhagyod, stb.

2. Az alacsony glikémiás indexű ételeknek sokszor ugyanannyi a tápanyagtartalma, így nem ehetsz belőlük akármennyit. Pl. egy sima sajtos pizza közel ugyanannyi kalória+ch+zsírtartalmú, mint egy tk. pizza

3. Az alacsony glikémiás index azért jó, mert nem emeli meg hirtelen a vércukorszintet, ebből következik, hogy nem leszel olyan hamar éhes tőle. Ez az egész lényege. Akkor honnan jön ez a marhaság, hogy annyit ehetsz, amennyit akarsz??

2015. márc. 29. 20:43
Na, látom tömegével rendelik ezt a programot az emberek, és mindenki ezáltal lett karcsú :/ Újabb átverés...
2015. márc. 29. 12:43
Igen, én is így gondolom. Hátha befut ide valaki, aki megrendelte ezt a 'programot', és megossza velünk a tapasztalatait.
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 2. - Tádámmm)
2015. márc. 29. 12:31
Olyan nincs, hogy bármennyit és bármit ehetünk nem hízunk el - kivéve, ha valaki nagyon szerencsés alkat - sőt még fogyunk is. Ez átverés.
2015. márc. 29. 12:18

Ez van a levélben:


10 ok, amiért érdemes megrendelned a programot:



Nincs koplalás

Egyél amennyit csak akarsz

Eheted a kedvenceidet is (legyen az pizza, fagyi, tészta, bármi)

Feltöltődsz energiával

A tested egészségi állapota nagyon gyorsan helyreáll

A bőröd kisimul, ráncaid eltűnnek

Heteken belül megfiatalodsz

Büszke leszel a testedre

Boldog és vidám leszel

Lefogysz


Ez elég hihetetlennek hangzik, az általam eddig tapasztaltak alapján.. :( Újabb pénzlehúzós átverés? Ja, és Királyné Edit néven fut ez a dolog..

2015. márc. 29. 12:03
Sziasztok! Mostanában rengeteg levelet kapok egy nőtől, aki azt írja, hogy alacsony GI értékű ételekkel lehet fogyni úgy, hogy bármit ehetsz, ha tudod mekkora a GI-e az ételnek. Már legutóbb ilyen szinte ingyen ajánlotta ezt a dolgot, és nem is az ára zavar, inkább az, hogy nem hiszem én el az ilyen felsorakoztatott sikertörténetes sztorikat, mondhatni annyi ilyen átverésről olvastam-hallottam már. Az érdekelne, valaki kipróbálta e már, és ha igen, sikerrel járt-e? Köszönöm a válaszokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook