Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Alacsony AMH fórum

Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


1 2
26. Schila28 (válaszként erre: 25. - Bptb)
2019. febr. 25. 15:54
Szia!!Pont nekem is ez a problémàm..alacsony az AMH szint..0,7...viszont mi màr elkezdtük a lombikot..ma pergoverist irtak a suprefact injekció mellé..Szedem a q10-t én is..hétfőn kontroll
25. bptb
2019. febr. 25. 10:15
Sziasztok! Szerintetek 0,4 AHM-mel van esélyünk? Q10-t szedek december óta! kinél segített a Q 10 és milyen mértékben? Doki szerint csak lombik lehet.
24. Katyus74 (válaszként erre: 16. - Agi Bretagne)
2018. szept. 23. 16:46

Kedves Àgi! Érdeklődnék hol tartasz a terhességedben. Nekem.is alacsony az Amh ( 0.48 volt 2017 májusban). 2018 februárban spontàn teherbe estem. De sajnos elvetèltem. Most tovàbb probàlkozom. Vetèlés óta a Pm gyógyszert kezdtem el, a barátcserjék és az inofolikot. 3 hónap mulva meglàtom segített e. A dhea-tól félek és a lombiktól is tartok, de ha ezek nem segítenek hogy egészsèges terhessègem legyen akkor nem várok tovàbb lombik marad. Én is mindent próbàlok már( tànc, aviva). Segítenek. A mozgàs nagyon sokat tud segíten. Szedtem joràbban maca, mehpempő más vitaminok. De egyszerre sem jó mindent szedni. Én most a barátcserje és inofolik combó ban bízom endokrinologus nőgyógyasz javaslatára kezdtem. Remélem segít. Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata akkor nagyon hàlás lennèk ha írna.

Az inofolik a peteseht minőségét javítja a barátcserje a petérést segíti valamint a kielégítő progeszteronszintet segíti. Remèlem segít calakinek a hozzászólásom. Sok sikert mindenkinek!

23. Evibaba82 (válaszként erre: 19. - Agi Bretagne)
2018. aug. 24. 17:21
Szia! Nem tudom latogatod-e meg az oldalt, vagy mar a terhesseg oromei lefoglalnak, amihez gratulalok is. Azt szeretnem megkerdezni, hogy a homeopatias szerekbol mit szedtel? Esetleg DHEA? Q10?
2018. febr. 7. 23:10

Jar valaki itt is? A lombikos amh-sban latom,hogy igen, de mi pl valószínű nem mennénk el a lombikig, így túl sok ertelme nincs oda irnom.

Babát viszont minden áron szeretne(n)k.

21. Sornyul (válaszként erre: 20. - Agi Bretagne)
2018. jan. 14. 23:51

Nagyon durván múlt május óta. Akkor hagytam abba a tiroxint egy év szedés után, mert nem hozott babát es évi kétszer így is kimaradt a menzi. (Ez a kimaradás második szülés óta van kb,bár szerintem korábban is volt, csak kevésbé tűnt fel.)ma

Aztán majusban még szabalyosan megjött, junuisban kimaradt,juliusban csak jelzésértékű volt, aug szept kimaradt, októberben egy jó bőséges, nov dec semmi, most januárban ismét egy igen bőséges adag, aviva betanító órát követően.

Dokik rendre pajzsmirigy problémára fogták a meddőségét vagy cukoranyagcsere problémára gyanakodtak ( vagy csak szimplán arra, hogy nem vagyunk eleget együtt a férjemmel) már pár éve. Én magam nézettem most egyebeket is.

20. Agi Bretagne (válaszként erre: 18. - Sornyul)
2018. jan. 14. 21:19
Sornyul, a menzeszed miita rendetlenkedik?? Mert nekem is oigy kezdodott a dolog..
2018. jan. 14. 21:18

Sziasztok, nekem 0,3 (0,22), majd 0,09 amh-t mértek. Most babat varok.

Dohanyzarol leszoktam azonnal, Aviva torna, termekenysegi akupunktura, vitaminok, homeopatia, zumba, citromkura..

2017. dec. 24. 08:12

Hello,ide is írok, hátha olvassa valaki.

Minekünk két gyerekunk van már, de nagyon vágyunk többre, legalább még egyre. 3 éve probalkozunk. Azóta tobb orvosnál is jártam, de valahogy csak ugyanazokaz a köröket futottam. Közben egy évig szedtem tiroxint,de nem hozott babát és ugyanúgy kimaradt évi kétszer a menzim, így abbahagytam. Na,utána még egy szabályos ciklusom volt ,azóta viszont kb semmi. Egy olyan maszatolás nyáron, aztán 3 honap után októberben egy bőséges, azota semmi. Két honapja ismét szedek tiroxint, most már nagy dózisban, ettol a tsh értékek rendbe jöttek, de menzi sehol és baba sincs. Most önszorgalomból nézettem egy AMH-t és hat baromi pocsék lett, 0,23. 😭

Fsh, lh majusban 14 és 4 volt ciklus elején.

Szerintetek van még esélyünk a nagycsaládra ilyen pocsék értékekkel? Nagyon le vagyok törve, ez az eredmény összetörte az almaimat, a legfőbb vágyam eshet kútba. 4 gyereket szerettünk volna legalább... 😭😭😢

Avivara tervezek eljutni.

Mást tudok még tenni az ügy érdekében?

Kicsit ifjú vagyok én még a petefészek kimerüléshez, még kéne legyen kb 5-10 termékeny évem.

2017. jún. 19. 18:17
Sziasztok! Azért írok Nektek, hogy legyen rá pozitív példa. 0,45-AMH értékre Clostilbegyt 2*1 et kaptam. Lett két normál tuszom, az egyikből ebben az első kuraban spontán megfogadtam.
2017. máj. 6. 17:17
Haho, irjatok AMH tapasztalattal. Sikerult -e valakinek ilyen érttékkel babat varnia, es mit javasoltok.. Muszaj minden ovulacio diagnosztikat bevetni ilyenkor? Mert akkor meg, ngy esellyel rastresszel az ember lanya.. hm?? Koszi minden tapasztalatot, véleményt..
2017. máj. 3. 22:47

Sziasztok. Én egy hete tudtam meg,hogy az amh-m 0,22. 36 éves vagyok. Van egy 3 éves kicsink, de vágyunk mindketten a férjemmel második babára. A többi értékem, ugy tudom, jó. Juniusban vizsgálják a petevezetékemet. Nekem azt mondtak, nincs semmi javaslatuk, lombikot sem ajanlottak, se gyogyszert. Mert természetes uton is teherbe eshetek, ugy mint segitseggel, vagyis mindkettore keves az esely.. termeszetesen el vagyunk keseredve. Eddig errol a hormonrol nem is hallottam. Es most, ez mondja meg nekem, hogy Lehet -e még egy gyermekünk??! 😕

Baba6, veled mi ujsag?? J

Hajra Mindnyajunknak, aki amh kontra babavagy!

14. baba6
2017. ápr. 27. 08:48
A többi eredményem mind jó....
13. baba6
2017. ápr. 27. 08:47
Kedves lányok, tud-e valaki olyanról, hogy alacsony amh-val (0,44) sikerült a lombik? Júniusba megyek a bp-i Kaáliba és eléggé aggódok..... köszönöm
2014. dec. 15. 12:31
Sziasztok! Az AMH nekem is 0,1 alatt van. Azt mondta a doki, hogy az fsh-val összefüggésben van. Dhea-t szedtem én is, az fsh jobb lett de sz amh-t nem nézte. Egyik petevezetőm nincs, a másik meg nem átjárható. Lombikon voltam ami nem sikerült. Az avivát folytatom most én is. Bajom nem lesz tőle. Szóvsl fogalmam sincs, hogy az amh közrejátszik-e azzal, hogy nem sikerült.
11. Madreblu (válaszként erre: 7. - VendrinerPiroska)
2013. okt. 2. 13:30
Sajnálom, hogy nem maradt veletek a baba :( De reméljük majd legközelebb. Beleolvastam a fórumba, de ott tényleg a lombikosok vannak túlsúlyban, és nem volt energiám mindent végigolvasni, ezért indítottam ezt a fórumot.
10. Madreblu (válaszként erre: 3. - Norcuska 82)
2013. okt. 2. 13:27

Persze nem adjuk fel :) Az egyébként tényleg fura, hogy nem néztek hormonszintet, nekem a dokim 3 hónap sikertelenség, és "némi" cikluszavar (17 napos ciklusok, a nálam normális 21 helyett) rögtön elküldött, és ott kiugrott a magas FSH. Aztén closti, meg tüszőrepesztő, de miután az sem jött be, akkor küldött az AMH vizsgálatra. Mondjuk az eredmény tudatában le is mondott rólam, azt mondta, lombikkal van esélyem, de azt meg én nem akarom.

Úgyhogy bízom a csodában és az Avivában :)

Azt egyébként csak ajánlani tudom mindenkinek, sok sikersztorit hallani, és egy jó kis torna. Tulajdonképp vesztenivaló nincs, mert ha nem is jön be, legalább heti kétszer mozgok valamit.

9. Madreblu (válaszként erre: 5. - Keresztesildi)
2013. okt. 2. 13:22

Nagyon sajnálom :( Tudom mit élsz át, sajnos nekem is volt már egy missed ab-m. nem lehet ilyenkor vígasztalót mondani sem. Én is csak a dokinál UH-on tudtam meg, hogy gond van (úgy vettem ki, neked is csak ott derült ki), még az UH előtt is hánytam, így teljesen nyugodt voltam, hogy minden rendben van.

És mondtak valamit, összefügg ez az alacsony AMH-val? Mármint azt is hallottam, az azt jelenti, hogy kevés és rossz minőségű petesejt. Szóval leht ez a rossz minőség következménye, vagy valami attól független dolog?

Szedtél egyébként valamit? Nekem a köv. babavárásoknál kellett Duphastont vagy Utrogestant szednem, nem emlékszem melyiket pontosan, hogy megmaradjanak a babák.

8. VendrinerPiroska (válaszként erre: 3. - Norcuska 82)
2013. okt. 1. 22:23
A DHEA-t valóban ajánlják alacsony AMH esetén. Van, akinek bejön, van akinek nem. Én több hónapig szedtem a Kaális nőgyógyász javaslatára, mivel az én AMH-m is 0,1 alatti. Nekem nem jött be. Az AMH-m nem változott, viszont az FSH-m az égben. Ennek ellenére sok sikertörténetet olvastam.
7. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Madreblu)
2013. okt. 1. 22:14
Nekem sikerült, de sajnos nem maradt velünk. Az alacsony AMH lombik fórumra írók között lettek többen is terhesek, és lett baba is.
6. Norcuska 82 (válaszként erre: 5. - Keresztesildi)
2013. okt. 1. 20:50
Húúúúú, nagyon sajnálom :( Nem értem miért történnek meg az ilyenek... Kitartás és együtt érzek veled... Ez már biztos? Vagy ez hülye kérdés volt? Mikor volt ekkora az AMH-d?
2013. okt. 1. 12:59

Amh-ra szerintem nincs semmi. A DHEA a magas FSH-t viszi le. Persze lehet, hogy hatással van arra is, de én azóta nem is nézettem.

Sajnos úgy néz ki, hogy mégsem lesz most kisbabám, pénteken műtenek :( Üres petezsákom van, pedig már rég kéne lenni szívműködésnek is :(

4. Madreblu (válaszként erre: 2. - Keresztesildi)
2013. szept. 29. 22:54

Hú, ezt nagyon jó olvasni :) Gratulálok! Egy kicsit most visszaadtad a reményemet!

Köszi!

2013. szept. 27. 22:19

Sziasztok!!

Én 31 éves vagyok, 4 műtéttel a hátam mögött (endometriózis, ciszták, összenövések) és idén nyáron 0,1 volt az AMH-m. Én is elkeseredtem de több helyen olvastam, hogy nem végleges ez az eredmény. Én Dhea-t szedek rá bő egy hónapja. Novemberben kell majd ellenőriztetnem. Igazából azt jelenti, hogy gyengén működnek a petefészkek? Vagy kevés és rossz minőségű bennük a petesejt. Én két beültetésen is túl vagyok, de eszük ágában se volt előtte hormonszitet nézni. Én úgy gondolom, hogy az lett volna az első. Próbálkozunk spontán is, mert van esélyem. Egyik petevezetőm hiányzik, a másik elviekben átjárható.


Ildi!

Nagyon jó, hogy itt vagy előttünk, mint élő példa, hogy így is lehet kisbabája az embernek!! Sokáig próbálkoztatok? Első baba? Szedtél valamit az AMH-ra??


Madreblu!!

Nem adjuk fel igaz? Nekem még nincs gyermekem, lassan 3 éve várunk rá és csak két hónapja tudom, hogy ennyi az AMH-m... Nekem is azt mondta a természet gyógyász, hogy ahhoz még fiatal vagyok hogy teljesen kimerüljenek a petefészkeim...

2. keresztesildi (válaszként erre: 1. - Madreblu)
2013. szept. 27. 11:42

Szia! Nekem azt mondta a nődokim, hogy ne foglalkozzak az amh-val, mert még nagyon gyerekcipőben jár és nem jelent semmit.

39 éves vagyok, 7 hetes terhes és 0,1 alatti az amh-m... Természetes úton, se ovuteszt, se hőmérőzés...

2013. szept. 27. 11:27
Sikerült valakinek alacsony (0.1-es) AMH mellett természetes úton teherbe esnie? 35 éves vagyok, van egy 4 és egy 2 éves kislányom, szeretnénk 3. babát. Hihetetlen, hogy 2 év alatt ennyit változott volna minden, hiszen mindkét lányom "elsőre összejött", most meg 1% esélyről bszélnek... :( De a két lányzó miatt lombikba nem vágnánk bele. A csodában még bízom, ha Isten is úgy akarja, küld még nekünk egy picurt.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook