Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra és fogyás fórum

Akupunktúra és fogyás (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1081. mandella (válaszként erre: 1079. - 13248e92d2)
2012. jún. 6. 20:01

köszi amúgy, hogy írtál ide, végre valaki :)

aki sorstárs

ügyes vagy az eddigiekhez gratulálok, és nagy akaraterőt, kitartást kívánok még a többihez!

én tehát még csak most megyek holnap a 2. kezelésre, óriási reményekkel a továbbiakra nézve :)

és már gondolatban én is révedezek előre, hogy vajon hány kúrát (vagyis hány hetet) csináljak végig

20-25 kilótól kell megszabadulnom ugyanis.

1080. mandella (válaszként erre: 1079. - 13248e92d2)
2012. jún. 6. 19:44

mi lesz, ha abba hagyom és ismét falok?


ettől én is félek

nekem tegnap este kellett kivennem a tűket, volt, amit csak csipesszel tudtam kiszedni :)

de megszámoltam, és megvolt mind a 13 :)

állítólag ma gyümölcsnapot kell tartani, betartottam, jó volt (bár még nincs vége)

holnap reggel megyek szúratni egy újabb hétre. nem tudom, mennyi ment le, mert rossz a mérlegem, de lötyögnek rajtam a ruhák, tehát úgy 2-3 kilóra tippelek

majd holnap a nőnél rákéredzkedek a mérlegre, ha van neki

2012. jún. 6. 11:27

hello mindenkinek!

Szürnyűek a szülinapok és az esküvők..konkrétan 1 kg-al több vagyok, mint múlt héten ilyenkor:) jó mondjuk mindent ettem:)...csak ez azért elkeserítő, mert mi lesz, ha abba hagyom és ismét falok?:) persze ilyen nem lesz! remélem lesz még erőm és tudom folytatni! amúgy az eredmény nem rossz , mert -4-5 kg 1 hónap alatt, de a következő 5 lesz keserves...titkon persze remélem nem:)...nekem csak 10 tűm van, eddig 5 kezelés volt, de még mindenképp megcsinálok 5 öt..ki hogy van?! MINDENKINEK kitartás!!!

1078. Dundo79 (válaszként erre: 1010. - Pótkávé)
2012. jún. 1. 20:30

Szia Pótkávé,

Olvasom amit írsz és el vagyok ájulva...1 hét alatt 2,5 kg az nagyon jó eredmény. Egy kis reményt adtál Nekem, mivel Nekem kb. 40 kg súlyfeleslegem van... Csak azt nem tudom, hogy melyik a hatékonyabb a tartós tű, vagy az egyszeri kezelések??? Az ára teljesen korrekt a "többihez" képest.

1077. mandella (válaszként erre: 1076. - Momo888)
2012. jún. 1. 11:57

szerintem van! mármint remény. nekem ez a 2. napom, és nincsenek falásrohamaim, ami hihetetlenül és leírhatatlanul jó érzés. Az én dokim, aki szúrt, nagyon csinos, vékony nő, és azt mondta, 11 évvel ezelőtt így fogyott le 35 kilót.

Ő is azt mondta, hogy 35 és 40 éves kor körül a legnehezebb megszabadulni az átkozott pluszkilóktól.

Én 35 leszek, és már nekem is nehéz. Rajtam is 20 kiló van kb., vagy még több, de elkezdtem, és élvezem, hogy nincs éhség, nincsenek rohamok. Minden szuper! Hajrá! :)

1076. Momo888
2012. máj. 31. 19:57
Holnap megyek az akupunktúrás dokihoz! Először bejelentkeztem a győri kórházba egy dietetikushoz, de nálam is kövérebb volt, gondoltam "Ő mondja majd meg a tutit???" Én már negyvenen túli vagyok, kipróbáltam mindenféle fogyókúrát, ami még fiatal koromban hatásos is volt, de most már baromi nehéz lefogyni.Van köztetek valaki ebből a korosztályból aki tud valami pozitívat mondani? Kb. 15-20 kg felesleg van rajtam , van még remény???
1075. mandella
2012. máj. 31. 15:10

Sziasztok. Remélem, van itt valaki, akivel majd beszélgetni tudok. Nekem ma helyeztek be 13 tűt, de sajnos ma még ettem - reggelire egy sajtos kiflit és egy nutellás kiflit... :(

nemrég meg, úgy két óra tájban 2 darab büfés szendvicset.

eddig tehát ennyi.

remélem, nem szúrom el rögtön az első napon. amúgy nem vagyok éhes, ezek az evések abszolút megszokásból történtek sajnos.

holnaptól igyekszem ezen változtatni.

1074. Dundo79
2012. máj. 29. 23:30

Sziasztok,

Tud Nekem valaki segíteni, illetve bővebb információval szolgálni az akupunktúrás fogyással kapcsolatban?

Van valaki aki Kis Ildikóhoz jár a Karinthy Frigyes utcába. Nagyon sok dokit megnéztem a neten, és nekem eddig Ő a legszimpibb. Tudtok valami bővebbet róla...megbízható, korrekt? Milyen nála egy kezelés...stb...

1073. beszti89 (válaszként erre: 1072. - 13248e92d2)
2012. máj. 26. 16:16

Szia, most van a pihenő hetem, kedden megyek majd az újjakért elméletileg, de most ünnep van(lesz) nem beszéltem még a dokival. Amúgy 75ről 73kg lettem az elmúlt két és fél hét alatt, az nem rossz szerintem :D

Kitartás mindenkinek!!!

2012. máj. 24. 17:28

Beszti, hogy állsz?

Nekem egy hétig van bent, aztán kezelés előtti napon ki kell szednem, és már raknak is újra...

de gondolom ez is "szokás" kérdése!

Ma voltam a 4. kezelésen 80,5-ről 77,1 lettem. Küzdök!:)

Mindenkinek kitartás!! Menni fog..gondoljunk a bikini szezonra!:)

1071. beszti89 (válaszként erre: 1070. - Baloghany)
2012. máj. 22. 10:42

Tartós tűim vannak, két hétig van bent, egyhét szünet és újra lehet kezdeni.

Úgy értettem, hogy hogy sikerül lefogynod, hogy miket ettél, meg tornáztál e. :)

Próbálok odafigyelni az étekzésemre, de nem mindig sikerül, főleg ilyen szülinap ünneplések környékén :S

1070. baloghany (válaszként erre: 1068. - Beszti89)
2012. máj. 22. 10:34

Köszi, hogy megkérdezed :)


Hát hogy ? Tűk voltak a fülemben és figyeltem az étkezésre + voltak pontok a testemen még amit minden este nyomkodnom kellett. Tv nézés közben ment is :)

Amúgy ez a 10 kg kb. 2,5 hónap alatt ment le. Emlékszem az első hét után egyből -2 kg eltűnt, aztán a heti 1 mindig meg volt. Mozgásom meg annyi volt, hogy biciklivel jártam dolgozni meg minden hová. Persze Szegeden nincsenek nagy távok, de azért a napi 1 óra bicajozás mindig meg volt.



Neked milyen tűid vannak ? Tartós tű vagy csak amikor mégy kezelésre akkor szúrnak és kész ? Bocsi de nem olvastam vissza a fórumon. Nekem tartós tűm voltak, hetente mentem cserére.

1069. beszti89 (válaszként erre: 1068. - Beszti89)
2012. máj. 21. 22:34
Nekem se amit írni akartam :)csak kimaradt
1068. beszti89
2012. máj. 21. 22:33

Nekem a fogyásé ez a hétvége, főleg h a párom szülinapját ünnepeltük. 165centi vagyok és 75kg amikor két hete elkeztem az akupunktúrát. Ehhez képest vagyok 1kg mínuszban.

Baloghany, neked hogy sikerült azt a 10kg-t ledobni magadtról? Ha megyek megint a dokinőhöz,akkor megkérdezem neked, h szoptatás alatt lehet e. :)

1067. baloghany
2012. máj. 20. 19:26

Sziasztok !

Valamikor (2007) én is ehhez a fórumhoz tartoztam és fogytam is akupunktúrával 10 kg-t.


Most csak azért néztem be, hogy esetleg valaki szoptatás alatt akupunktúrázott ? 5 hós a picim de már nagyon nehezen viselem el magam. Igazán lehet csak az éhségközpontomat kellene kilőni, hogy ne legyenek falási rohamaim :)

1066. 13248e92d2 (válaszként erre: 1065. - Beszti89)
2012. máj. 20. 16:14

Hát nekem ez a 7vge sztem nem a fogyásról szól..ma még bűnöztem is, mert megettem egy szelet pizzát...reggel ugyanannyi voltam, mint tegnap. De neked gratula! Szépen lassan mennek a kilók! Hány kg ról kezded és hány cm vagy? és mennyit akarsz leadni?

Kitartás néked is!:)és mindenkinek!

1065. beszti89
2012. máj. 19. 23:47

Sziasztok! Hogy haladtok? :) én az első kezelésem még nem vagyok túl, de a végét járom :D és -1kg, szupi :) az az érdekes, h tök szépnek, vékonynak érzem magam és egészségesebbnek, ez köszönhető a jelentősen megnövekedett számú zöldég és gyümölcs fogyasztásomnak.

Még mindig csak jó dolgokat tudok mondani az akupunktúráról :)

Meesy a fagyi engem is vonz, de helyette legurítok fél liter vizet...sovány vígasz tudom, de elég ha arra gondolok, hogy mi a célom azzal amit most csinálok, általában bejön.

1064. 13248e92d2 (válaszként erre: 1059. - Duddo)
2012. máj. 18. 21:29
Szívesen! Hogy döntöttél, bele vágsz?
2012. máj. 18. 21:28

Hello Csajszik! Jelentem második kezelésen megjelentem, eddig összese -3 kg....nagyon örültem...bár azért látványra még nem sokat változtam...vannak azért hullámvölgyeim. Én sem vagyok éhes, de azért néha megtudnék enni egy csomó fagyit pl.:)

Az 1200 Kalóriát próbálom betartani, persze nem mindig sikerül. Azt ajánlotta a természetgyógyászom, hogy azért heti egyszer a jövő héttől egy gyümi nap sem ártana.Persze azt sem zabálni. Alacsony kalória tartalmút persze lehet tömni.

Beszti szerintem az update nem rossz, én csak olvastam róla és vettem is egyszer egy könyvet, de nem nagyon kezdtem bele.

Viszont az anyagcserém most sem 100as, ahogy egész életemben, de azért némi javulást tapasztalok.

Ti hogy álltok??

1062. beszti89 (válaszként erre: 1054. - 13248e92d2)
2012. máj. 16. 18:56

Szia Meesy!


Örülök, h válaszoltál! :)Nekem a doktornő nem adott konkrét diéta tervet, kikérdezett h mikor eszek és általában miket, és ellátott némi tanáccsal.

Hát lehet elítéltek érte, de probálok update szerint élni, legalábbis igyekszem betartani a kódokat, ami nem mindig sikerül :D igyekszik az ember... :D

Általában reggelire egy zsömlét szoktam enni szendvincsnek, tízóraira egy almát, ebédre amit főzők a csládnak, csak sokkal kevesebbet, uzsonnára almát és általában a vacsora már elmarad, pont azért mert nem vagyok éhes szinte egésznap, meg probálom tartani h este 6után se egyek már, és mindezek mellet magamba öntök 3 liter vizet, plussz tea reggelire.

Tornával úgy állok egyébként, h napi 20perc RubintRéka, és ha úgy adódik akkor a kutyusommal elmegyek félórát futni.

Lassan letellik nekem is az első kezelés és még nem fogytam, talán pár dekát :D de nem vártam többet az első alkalomtól. Mindenesetre csupa pozítiv amit eddig tapasztaltam vele.

1061. keszani (válaszként erre: 1057. - Duddo)
2012. máj. 15. 21:19

nekem nem adtak semiylen diétát, csak annyit mondott a doki,h kevesebb kenyeret és tésztát egyek és cmindenből csak annyit, amennyi épp jol esik...de nem teletölt.

mellé én tornázok is, centi ment le simán 2 hét alatt.

1060. duddo
2012. máj. 15. 18:32
Ki az, aki nektek bejött Budapesten és szívesen ajánlanátok?
1059. duddo (válaszként erre: 1058. - 13248e92d2)
2012. máj. 15. 18:29
Köszönöm a segítséget!
1058. 13248e92d2 (válaszként erre: 1055. - Duddo)
2012. máj. 15. 17:06

duddo!


Sok mindenhol olvashatsz a kezeléslényegéről pl:

[link]


1200kalóriánál többet nem szabad enni...sajna nem találtak fel olyan fogyót, ahol ehetsz bármit,bármikor és nem szendvesz,...de ezzel sokkal könnyebb...az ÉN tapasztalatom szerint!

1057. duddo (válaszként erre: 1056. - 342402de6d)
2012. máj. 15. 15:30

????????????

Ez most melyikre volt válasz?

Neked nem jött be, vagy nem hiszel benne....

1056. 342402de6d (válaszként erre: 1055. - Duddo)
2012. máj. 15. 13:55
baromság
1055. duddo
2012. máj. 15. 13:53

Sziasztok!

Valaki elmondaná, hogy ennek az akupunktúrás kezelésnek mi a lényege?

- csak étvágycsökkentőnek hat?

- kell mellett valami konkrét diétát folytatni?

- van valami kritériuma?

- ha 40 kg-ot kéne fogynom, akkor is megfelelő?

- milyen ára van?

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni.

1054. 13248e92d2 (válaszként erre: 1051. - Beszti89)
2012. máj. 15. 11:15

Szia Beszti!


Én május 4-én kezdtem most ismét...csütörtökön megyek újabb kezelésre, majd beszámolok. Én is tartós tűkkel csinálom, ahogy 2 éve is.

Talán azért volt két éve könnyebb, mert előtte megállás nélkül ettem:)..aztán miután lefogytam azért volt időszakom, mikor magamhoz kaptam, de sajna az elmúlt fél évben semmit nem mozogtam, csak ettem, ittam és ültem:)meglett a hatása...

Én szinte kis korom óta sportoltam, de 2 éve nem csináltam semmit. Az első két hétre amúgy is azt ajánlották, hogy ne nagyon mozogjak a kezelés során, majdcsak utána. Aztán futottam, kb. 3-4 km.

Most, ha tehetem biciklizek és szintén futok. Nagyon fontos, hogy egyél napi ötször, ha nem vagy éhes az nagyon jó, de azért egy almát szoríts le! Muszáj, mert a szervezeted egyszer csak jelez.

Te most miket eszel? Én müzlivel kezdem a napot, kefirrel, majd 10körül egy alma, ebédre általában leves, husi, de ettem tésztát is a múlt héten. Duán szintén valami gyümi, este pedig abonett, vagy leves, vagy joghurt...most így csinálom, mert 2 éve máshol, más körülmények között éltem. Akkor már 8kor ágyba voltam, és reggel 5körül keltem...mostanság még éjfélkor is fent vagyok:)

Mesélj Te is!!!!Várom válaszod!:)

1053. nagymacika (válaszként erre: 1052. - Keszani)
2012. máj. 14. 21:46
Én is szeretném kipróbálni fogyás miatt az akupunktúrát ,a pajzsmirigyem maitt már használtam. inkább a természetes gyógymódoknak hiszek ,mint a gyógyszeres megoldásoknak.
1052. keszani (válaszként erre: 1048. - Nagymacika)
2012. máj. 14. 21:01

a doki 10 alkalmat javasolt, ha nem válik be e idő alatt v nem éred el a várt ereményt szünet utánlehet ismételni. 3-3 tűt kaptam fülbe, 1-1-et kézbe, 1-1 hasba, 3-3 lábba...

de 6 alkalom utn abbahagytam...3 centi hasbol, 3centi derékbol és 1-1 centi combbol lement

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook