Aknenormin (beszélgetős fórum)


11. Cat's eye (válaszként erre: 9. - Corynne)
2012. júl. 20. 09:34
Szia. Én most léptem bele az ötödik hónapba, én is 30 mg-ot szedek. Bőrszárazság nálam is van, de nem ilyen durván, csak a szám van kiszáradva veszett módon, de már hiányozna, ha nem így lenne. :-D Még elméletileg van 2-3 hónapom vissza, aztán kíváncsian várom, hogy marad-e a bőröm ilyen szép, mint most. :-)
10. felicita01 (válaszként erre: 1. - Cat's eye)
2012. júl. 15. 12:55

Szia!

A Sotret is ugyan ez a gyógyszer, olvasgass szerintem a: Mindent a Sotret gyógyszerről! című topikban ;)

Elég sok hsz van :D

2012. júl. 15. 10:46
Szia, én tavaly szedtem 10 hónapig. :/ Száradt tőle az arcbőröm, a karom és a kezem annyira, hogy kisebesedett... arra kaptam kenőcsöt és be is gyógyult, szóval testápolózd magad minnél többet. A hajam hullott... Orrvérzős is vagyok, úgyh a szárító hatása miatt szinte minden hónapban vérzett az orrom, elég durván. A szám is száradt, úgyhogy állandóan labelloztam, de még igy is volt, hogy a széle kirepedt, és vérzett. Erre is kaptam krémet. Első hónapban 20mg-ot szedtem, utána végig 30 mg-ot. Az orvosnak havonta 4000-t kellett fizetnem, a gyógyszer is kb annyi volt, kicsit kevesebb. De közben meg kellett vennem a krémeket, amit a sebeimre, meg az orromra írt fel. Úgyhogy nekem benne volt majdnem 100eFt-be. De még így is azt mondom, hogy megérte. Azóta szép a bőröm. :)
2012. máj. 21. 09:43
Szia! Én 5 hónapja szedem, 3 éven belül ez a második kúrám (az első Sotret volt, ami hatóanyagba ugyanez). A bőrszárazságon kívül más mellékhatást nem jött ki rajtam idáig. Én elég nagy dózist szedek (napi 40 mg). Ha van kérdésed szívesen válaszolok.
7. Cat's eye (válaszként erre: 5. - Cokinut)
2012. febr. 11. 11:09
Bocsi, nem voltam elég figyelmes. Most látom, hogy fél évig szedted. Nekem 8 hónapot javasoltak.
6. Cat's eye (válaszként erre: 5. - Cokinut)
2012. febr. 11. 11:00
Mostanság 4100 ft. Ha már ennyiért megveszem, akkor remélem, hogy tényleg hatni fog. Hány hónapig szedted?
2012. febr. 11. 09:14

Én szedtem...fél évig.és a pattanásaim eltüntek örökre. Mellékhatását én nem véltem még magamon felfedezni. 2008-ban szedtem.

De van ennek másik változata.isotretinoin.talán olcsóbb is.manapság mennyibe kerül?

4. turkkati (válaszként erre: 3. - Kisj)
2012. febr. 11. 08:51
Az a legártalmasabb:DD
3. kisj
2012. febr. 11. 08:48
Az a véleményem és a tapasztalatom is, hogy nagyon ártalmas alaposan elolvasni a betegtájékoztatókat.
2012. febr. 11. 08:44
Szia! Én még nem szedtem, de ahogy elolvastam a tájékoztatót, tényleg elég rémisztő.
2012. febr. 11. 08:38

Sziasztok.

Egy napja kezdtem el szedni az aknenormint, és a betegtájékoztatón elég sok olyan dolog van, ami megrémisztett egy kicsit. Várom a véleményeket, tapasztalatokat a gyógyszerrel kapcsolatban. :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook