Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akkumulátoros porszívó tapasztalatok - melyiket érdemes megvenni? fórum

Akkumulátoros porszívó tapasztalatok - melyiket érdemes megvenni? (beszélgetős fórum)


2016. nov. 12. 09:13

A konyha járólapos, a többi laminált .

Mindig látok itt ott kis morzsákat egyéb dolgokat, de nem morzsaporszívóra van szükségem.

Olyan kézi akkumulátoros porszívót keresnék ami könnyedén felkapja ezeket a kisebb dolgokat, megfelelő szívóerővel rendelkezik.

Sokat olvasgattam nézegettem ,vélemények után kutattam, és a tapasztalatok alapján hadilábon állok.

Sokan azt írják , nincs megfelelő szívóerő ezekben a gépekben .

Vagy hamar tönkre megy.

Az Elektroluxról is olvastam ilyen olyan véleményeket.

2016. nov. 8. 20:14
nekem is most romlott el a porszívóm, olyat keresnék ami nem nehéz, könnyen mozgatható, erősen szív és olyan alkatrészek is vannak ami a sarkokba is befér. néztem az árakat, nem olcsók
7. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Heszt)
2016. nov. 8. 17:27
Elektrolux ergorapido ZB 2816
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Heszt)
2016. nov. 7. 21:54
Morzsára vegyél egy morzsaporszívót.
2016. nov. 7. 19:14

A sima porszívót macera előszedegetni.

Szeretnék egy akkusat , hogy ne kelljen a madzagot húzogatni , nap mint nap.

Ez az Electrolux kicsit tényleg drága, bár lehet egyszer kéne áldozni rá?

Csak kisebb morzsák szöszök összeszedésére használnám.Nagytakarításnál a madzagosat venném elő :)

4. Hoxa
2016. nov. 7. 11:47
Nekem volt egy kicsi Bosh típusú, de nagyon hamar tönkrement az akkumulátora, gyorsan lemerült, erőtlenné vált, alig szívott valamit. Nem tudom, hogy mernék-e még egyszer akkusat venni, de azóta már biztosan ezen a téren is javultak a termékek.
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Heszt)
2016. nov. 6. 22:45

Nekünk ilyen van, mondjuk nem olcsó, de nagyon jó: Electrolux ZB3211 ErgoRapido

Ez 18 V-os, és ez a lényege, mert van pl 10, 12 V-os is, és ég és föld a kettő...

2016. nov. 6. 19:05

Kinek melyik típus/ márka vált be? Tanácstalan vagyok melyiket is válasszam.

Akinek van , szívesen olvasnám tapasztalatát!

2016. nov. 6. 19:02
Akkumulátoros porszívót szeretnék vásárolni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook