Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akkor is szoktál napozni ha sok az anyajegyed? fórum

Akkor is szoktál napozni ha sok az anyajegyed? (beszélgetős fórum)


2013. jún. 2. 10:36
vannak anyajegyeim nem sok, de van, viszont a nap szerelmese vagyok, nem tudnék nem napozni; persze 2 évente "kötelező" a bőrgyógyásszal végigbogarásztatni magad
2013. jún. 2. 03:30
Szerintem a nap nem káros az anyajegyekre. Általában túl károsnak tartják a napot, holott pl. a pattanásokra kifejezetten jó. Általában a mértéktartó napozás használ a bőrnek, csak divat helyette szolizni, amit én nem szeretek.
4. Cippora (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. jún. 1. 21:33
A szoli már kevésbé káros,mint a nap.Egyébként se szolizni,se napozni nem szoktam,bár nincs sok anyajegyem,de abból a kevésből is lett már olyan amit le kellett szedetni,mert el kezdett változni.Azóta nem napoztam,igaz közben meg napallergiás is lettem,szóval túl sok választásom sem volt...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Emese,)
2013. jún. 1. 18:49
Nem napozok, szolizni szoktam, hetente 2x.
2013. jún. 1. 17:47
Én szeplős vagyok,nagyon..De szoktam szolizni ,meg napozni is..Mondjuk anyajegyem nem igen van..Szóval azt nem tudom melyik a kevésbé veszélyes rá..:)
2013. jún. 1. 16:52

Akkor is szoktatok napozni (persze csak mértékkel) ha sok anyajegyetek van?

Szoláriummal hogy álltok?

Nekem sok az anyajegyem, de nem merek szolizni, napozni szoktam, mértékkel.

Nem akarok csokibarna lenni, de hófehér sem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook