Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akit két anya szült fórum

Akit két anya szült (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2011. dec. 1. 12:56

De kár, hogy nem tudtam ezt a cikket elolvasni:(((


Sok boldogságot Nektek. Minden szülőnek, babának és gyereknek!

18. addry
2007. okt. 31. 14:50

Szia!

Most olvastam a cikket.Mi is örökbe fogadó szülök vagyunk.Itt alszik a kezemben egy gyönyörű 10hónapos kisfiú.Szeretném meg köszöni minden szülő anyának,akik ezt a csodát lehetővé tették nekünk, hogy mi is anyák lehessünk.Kérek mindenkit,ne bántsátok őket,nagyon jó emberek.

17. andreamano (válaszként erre: 16. - 4c35511f0b)
2007. máj. 21. 07:33

Szia!


Köszönjük szépen!

16. 4c35511f0b (válaszként erre: 13. - Andreamano)
2007. máj. 20. 15:46
NEktek is sok boldogságot kívánunk:)
15. 4c35511f0b (válaszként erre: 9. - Cskata)
2007. máj. 20. 15:45

ÉN is éppen ezt szerettem volna kérdezni.

S utána már semmi joga? Megnyugodhattok?

2007. máj. 17. 18:37

Kedves Hoxa!

Mórucz lajosné már 6 éve a Gólyahír Egyesület elnöke és nem az Alfáé. :)( Bocsi a javításért. :)


Így ajánlok egy pár gyönyörű történetet :)


[link]

2007. máj. 16. 21:09

Sziasztok!


Nekünk most volt szombaton 1 éves a kisfiúnk akit 5 naposan fogadtunk örökbe!

A szívemből szólt ez a cikk,köszönjük Hoxa!

Visszaidéztem a mi első pillanatunkat,és valami csodálatos érzés,könnyezve írok!

Mindenkinek Sok Boldogságot kívánunk!!

2007. máj. 16. 20:53

nagyon szép cik

gratulálok dee

11. cskata (válaszként erre: 10. - Dee)
2007. máj. 16. 20:49

:)) azért biztosan nem bánod, hogy már letelt..;))

megnéztem az adatlapodon a Balázst, nagyon szép és aranyos!:) gratula mégegyszer!

10. dee (válaszként erre: 9. - Cskata)
2007. máj. 16. 20:44
Köszi a gratulációt!Igen a törvény 6 hetet biztosít neki.
9. cskata (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. máj. 16. 20:41

gratulálok Nektek és sok örömet, egészséget kívánok!:)))


teljesen tudatlan vagyok ebben a témában: mit jelent ez a 6 hét? ennyi idő alatt még joga van meggondolni/visszavonni a vér szerinti anyának az örökbeadást? vagy ennyi idő kell a hivatalos papírok intézéséhez..?

8. dee (válaszként erre: 7. - Gpetra)
2007. máj. 16. 20:37

Igen, Bonna Balázs a mi fiunk.Törvényesen és visszavonhatatlanul.


Köszönöm Hoxa!(ha Te és a portálod nem vagytok,nekem nincs kisfiam!)


IMÁDOK IDE JÁRNI!!!!

7. gpetra (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. máj. 16. 19:12
Gratulálok a 6 héthez!!! Akkor most már teljes lehet az öröm?
6. Hoxa (válaszként erre: 4. - Dee)
2007. máj. 16. 19:10
Dee, rátok is gondolván tettem fel a cikket. :)
2007. máj. 16. 14:59

Nagyon szép ez a történet.

Azt sajnálom, hogy ritka:(

Pedig ennek a babának ez hatalmas lehetőség, minden tiszteletem annak az anyának, aki képes így dönteni egy ilyen nehéz helyzetben.

4. dee
2007. máj. 16. 14:49

HOXA!

Mintha rólunk szólna a történet!Én is 39 éves vagyok és ilyen tündérmesét éltünk át......

A könnyeimet nem titkolom,de nagyon-nagyon boldog vagyok,mert BALÁZS a mi gyermekünk.Immár hivatalosan is.Letelt a 6 hét:)

2007. máj. 16. 13:44

én is bekönnyeztem:)

Köszike a cikkért!

2007. máj. 16. 13:34

Kedves Hoxa!

Nagyon szép volt ez a cikk, megkönnyeztem, köszönöm! Istenem, milyen jó is lenne, ha minden "nem kívánt" baba ilyen körülmények között kerülne szerető családba.

Annak idején, középiskolás koromban sokat jártunk gyakorlatra a "Gyermekvárosba", szívet facsaró volt minden egyes ottlétünk. Ma velünk szemben van egy gyermekotthon - több családi házba költöztették a gyermekeket, próbálván a való életbe bevezetni őket, családiasabbá tenni az életüket, de ez nem az igazi. A családot sajnos nem pótolja semmi... Három gyermekes anyukaként nagyon rossz érzés fog el, amikor látom a szemükben a vágyódást, amikor átnéznek hozzánk.

Erőt és kitartást kívánok e szervezet minden munkatársának, kívánom, hogy nagyon-nagyon sok szülőnek segítsenek túlélni e hatalmas megrázkódtatást és szintén nagyon sok gyermektelen pár találja meg az élete értelmét megbecsülésre méltó munkájuk által.

1. Hoxa
2007. máj. 13. 21:33
Sajnos vannak anyák, akik nem tudják felnevelni gyermeküket. S vannak asszonyok, családok, akik hiába vágynak gyermekre. Itt, most, az alábbi cikkben egymásra talált egy anya és egy család. S az örökbefogadó asszony dúlája lett az anyának, mellette volt, s elsőnek simogatta meg a baba fejét. A szeretet átáramlott mindhármukon, sőt az örökbefogadó apán is.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook