Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akit a pasija megcsalt, hogyan lehet revansot venni? fórum

Akit a pasija megcsalt, hogyan lehet revansot venni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. TimikeGy (válaszként erre: 14. - Ea010c7029)
2012. jan. 19. 20:49

Hülye voltam és szerelmes.

Ettől érdekes ez a játék. Ő is okos, én is de ki lesz az okosabb?

32 éves és élete során egyik csajával sem tudott szakítani, inkább súnyi módon megcsalta és a jelenlegi párját okolta mindenért.

Végre ideje megtanulnia mi az amikor a párodért felelősséget vállalsz.

Még szupi minden oké, de amikor a gondok jönnek leléccel mellőled.

2012. jan. 19. 20:48

Te ezt a pasit még mindig szereted, annak ellenére, hogy megcsalt. ... ha nem így lenne engednéd a fenébe, azon állunk bosszút akihez még valamilyen érzelem köt, azokkal értek egyet akik azt tanácsolták, ne süllej a szintjére.


Most gonoszkodhatnék, hogy mit vártál tőle, mikor így ismerted meg, miből gondoltad veled nem teszi ugyanazt, mint az elődökkel. Néha az emberek annyira naivak. Emelt fővel lépj tovább, ne légy szánalmas bosszúra éhes. több szerencsét a további kapcsolataidhoz!

16. e85d563ad5 (válaszként erre: 12. - TimikeGy)
2012. jan. 19. 20:46
Nem lehet, hogy olvasta a kiírt régi fórumodat, és gondolta, hogy revansot vesz?
15. Mayke
2012. jan. 19. 20:46

Szia!!!

Annak örülök, h nem akarsz fűvel fával lefeküdni! :)

Mivel sok értelme nem volna és ezzel a lépéssel csak magadnak ártanál!

Lehet nem fog tetszeni az én javaslatom, de szerintem a legnagyobb "bosszú" ha egyáltalán nem foglalkozol vele. Mivel ahogy írod is rafináltnak tart téged, tehát biztosra veszi,h foglalkozni fogsz vele, DE ilyen emberre nem érdemes se időt sem energiát szánni.

Tudom könnyű ezt mondani, de gondold tovább a dolgokat mielőtt bármit is cselekszel! :)Nehogy végül Te húzd a rövidebbet!

14. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2012. jan. 19. 20:45

Szerintem annál nagyobb 'revans' nem kell,minthogy átlépsz rajta,és éled az életed tovább,mintha mi sem történt volna! Egyszerűen ne vegyél róla tudomást és kész!


Csak azt az egyet nem értem,hogyha ennyire Te ennyire rafinált vagy,a pasi meg ennyire idióta,hogy sikerült 7 évet rááldoznod??

2012. jan. 19. 20:45

Revansot!

Minek!

Annyira tiszteled a tettéért, hogy még mindig vele akarsz foglakozni????????

Inkább törödj magaddal kezdj új életet!

És Élj boldogan!

Eléggé bántani fogja őt az élet! Vagy nem!

És akkor mi van?

A lényeg, hogy Te boldog legyél!

2012. jan. 19. 20:44

3 hónapja beújított 7 év után, közben engem etetett.

Dec.-ben szóltam neki, hogy ez így nem lesz jó, az új csajról még nem tudtam. Mondtam,hogy ide vagy el lehet költözni és lehet rezsit fizetni, ő meg jött hetente vizet cserélni az akváriumaiban, szemmel tartva engem, tartva velem a "kedves" kapcsolatot.

Hátha mondjuk kb. 3 hónap múlva nem jött volna össze az új lánnyal.

Csak sajnáratára mákom volt és véletlenül megtudtam.

Az apám több mint 1 éve beteg, én meg most váltottam harmadszorra is munkahelyet 1 év alatt. Igen instabil lelki állapotban voltam és még a mai napig játszadozik velem, főleg érzelmileg.

De már átlátok rajta.

11. 4327a8e017 (válaszként erre: 3. - TimikeGy)
2012. jan. 19. 20:44
Szerintem naívság azt hinni, hogy egy pasi, akinek feláll a farka, nem fogja az ösztöneit követni, mert valamikor valamelyik exe megpróbálta őt móresre tanítani.
2012. jan. 19. 20:44
Levegőnek nézni... Úgy nézni rá, mintha soha nem láttad volna még :)
9. Katinkaboszi (válaszként erre: 3. - TimikeGy)
2012. jan. 19. 20:43
Magyarán, nem megcsalni akarod, hanem az orrára koppintani :D
2012. jan. 19. 20:41

A pasi nem fog változni,mindig ugyanaz marad.K

ár bosszút állni,várd ki a megfelelő alkalmat,amikor már megnyugodtál hogy tisztán lásd a helyzetet,és akkor már tudni fogod mit csinálj.

2012. jan. 19. 20:41
Minél inkább revansot akarsz tenni, annál szánalmasabb leszel a szemében. Ha annyira nem érdekelted, hogy megcsalt, akkor miért érdekelné, hogy visszavágsz...?
2012. jan. 19. 20:40

hát én volt pasim az alakomat basztatta állandoan..fogytam 7kilot, méár dicxsért agybafőbe,m néha bámult..jol esett...de nem elégf, még akarok bosszulni, h logjon a nyelve...


ez azért meséltem el h te is találd ki mi az amivel igy ki tudod használni :D idézőjelesen...érted...

jol esnek az ien bosszuk

5. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - TimikeGy)
2012. jan. 19. 20:39

Semmi értelme bosszút állni. Kicsinyes dolog. Lépj tovább és próbáld meg nélküle élvezni az életet. Ahelyett, hogy arra koncentrálsz, hogyan állhatnál bosszút, inkább előre nézz.

Az élet igazságos, majd revansot vesz az exeden...

2012. jan. 19. 20:38

Én azért dugnék a legjobb haverjával, főleg ha jól néz ki... XD

Egyszer egyik volt pasimnak az unokatesójával szűrtem össze a levet, aki bejárt hozzájuk. Beszórta a hapsi összes cuccát üveggyapot-porral. :D Királyul nézett ki utána az exem, szerintem azt hitte egy darabig, hogy rühes. :D

2012. jan. 19. 20:38

Akkor süllyednék ha fűvel-fával.... én csak revansot szeretnék.

Tanulja meg, hogy nem játszunk mások érzelmeivel!

2012. jan. 19. 20:37
Miért süllyedsz a szintjére???? Hagyd a csudába, lépj tovább és keresd a boldogságot
2012. jan. 19. 20:35

Ötleteket kérek.

Milyen módszerek vannak rá?

Én nem akarok fűvel fával lefeküdni, az nem érdekel.

Ennél rafináltabb ötlet kell.

Ő mondta, hogy én vagyok a legrafináltabb csaj akit megismert. Nagyon ismer, ezért átláthat rajtam, 7 évig voltuk együtt.

Az ilyen idióta pasikat kell kerülni mint ő is volt.

Kb. hasonlóan járt el az előttem lévő barátnőivel, a következőnek is ez lesz a sorsa, ezért szeretném megleckéztetni.

Mellesleg az sem volt semmi, ahogy velem elbánt.

Tehát kérem az ötleteket, én adom az infókat róla.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook