Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akinek sikerült már... fórum

Akinek sikerült már... (beszélgetős fórum)


2019. nov. 18. 00:55
A legjobb módszer ha hosszútávon gondolkodsz. Heti 3 sport. És személyre szabott, tudatos életmódváltás, étrend. Ne sanyargasd magad, hanem alakítsd át a kajálásod és mozogj. Nézess anyagcseretipust, hormontipust, ebből az arányaidat és a tiltólistás kajádat is meg lehet állapítani.
6. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - SzofiAnonym)
2019. nov. 1. 10:59

Technika? Trükk?


Egy nap 2x eszek. Ebédet és vacsorát.

Ennyi a trükköm. 85kg-ról 60kg-ra fogytam és tartom is.

2019. nov. 1. 09:41
Hja és ha nagyon éhesnek érzem magam megiszom egy pohár cukormentes szörpből készített málnát, vagy mindig van itthon valamilyen aszalt gyümölcs abból pár darabot bekapok és kész, vagy megeszem egy almát. Ennyi trükk.
4. levarosbukta (válaszként erre: 1. - SzofiAnonym)
2019. nov. 1. 09:39
Roppant egyszerű! Nem eszem. Eddig ez vált be a legjobban. A különféle diéták nem váltak be nálam, mert állandóan azon agyaltam mit mivel egyek és az lett a vége hogy örökösen a hűtőre jártam. Igy mindent eszem, de a szokásos adag töredékét.
2019. nov. 1. 09:06
IF életmód
2. Rózsavirág48 (válaszként erre: 1. - SzofiAnonym)
2019. nov. 1. 07:04

Hat nagy titok nincs 🙂 a fogyas kulcsa a kaloriadeficit azt hogyan hogyan lehet ezt tartosan megcsinalni az egyenfuggo nekem az 1200kcal IF es a ketogen +mozgas jott be valamikor tavaly februarban elkezdtem akkor hamar abba is hagytam mondvan ez nem az en utam majd decembertol majusig/juniusig csinaltam akkor lement 27kg azt azota is tartom most szeretnek meg egy par kilot leadni de azt mar low carb dietaval

Sokfele lehetoseg van azt kell megtalalni hogy olyan etelek legyenek benne amiket szeretsz nem vagy ehes kozben beillik a napi rutinodba nem igenyel tul nagy szervezest idoraforditast es jo ha vannak akik biztatnak😃

2019. okt. 31. 19:47

Sziasztok!

Akinek sikerült már 10+ kg-ot leadni, hogyan csinálta?

Valami különös módszer/ technika esetleg?


Ismerem a diéta+sport duót, de itt arra lennék kíváncsi, hogy van -e valami titkos, vagy jól bevált módszer, amit szívből tudtok ajánlani :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook