Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek nem jött be a mellplasztika fórum

Akinek nem jött be a mellplasztika (beszélgetős fórum)


2017. dec. 28. 18:36

Sziasztok!


Én is szeretném kivetetném a novemberben betett implantátumaimat! Egyszerűen nem tudok velük azonosulni, úgy érzem, hogy nem az enyémek. Teljesen összetörtem miatta, mindennap sírok, hogy a régi kicsi, de feszes melleimet tönkretettem.😞 Tudnátok valami bíztatót mondani, hogy mégis mire számítsak a kivétel után, lógni fognak a melleim? Kell csináltatnom mellfelvarrást? Most megyek januárban konzultációra, remélem minél hamarabb vége lesz ennek.

14. nem kellett volna (válaszként erre: 6. - Judit33)
2016. febr. 3. 22:02

Szia!


Én is kivetettem, mert nem tudtam elviselni az idegen anyagot a testemben.

Engem rettentően megviselt lelkileg az első és a második műtét is.

Te hogy jutottál túl rajta? Írtad, hogy nagyon örültél, amikor kivették.

Én azt bánom, hogy betették. Annak persze örülök, hogy már nincs bent, de ha nem vállalom a műtétet, akkor ki sem kellett volna venni.

Én teljesen összeomlottam. Nagyon sokat vártam a műtéttől, de sajnos pont az ellenkezője lett belőle.

Totál összeomlás lett az önbizalom növekedés helyett.

Leírnád, hogy téged hogy érintett ez az egész? Hogy tetted túl magad rajta? Kinyúlt-e a bőröd? Kellett-e felvarrást csinálni?

Nekem rövid ideig volt bent (alig 2 hónapig), ezért nem igazán ereszkedett meg az eredeti. De azért mégsem az, ami volt.

Én is minden kockázatot vállaltam, csak legyen már végre cickóm....kár volt. El kellett volna fogadnom magam úgy, ahogy voltam.

Utólag annyira okos az ember, nem?

13. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 11. - Judit33)
2014. jún. 21. 16:01
erről nem hallottam még,úgyhogy erre nem tudok mit mondani..akkor hibázhatott a doki
12. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 10. - Judit33)
2014. jún. 21. 15:59
Nekem is izom alatt van és arion van bent..semmi különbség 6évig edzettem heti többször konditerembe csak a kicsi miatt nemtudok most is menni..mintha bent se lenne olyan..
11. Judit33 (válaszként erre: 8. - Vanjobb)
2014. jún. 21. 09:33

Arion markaju volt, es minden rendben volt vele meg a tokkal is.


En azt gyanitom, hogy a fo fizikai problemat az izomvagas okozta.


Most korbeneztem angol nyelvu forumokon is, talaltam sok lanyt hasonlo problemakkal.

10. Judit33 (válaszként erre: 9. - Valakivagyok1984)
2014. jún. 21. 09:26
Neked is izom ala raktak? Lett kulonbseg,hogy mennyit birsz fizikailag?
9. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 6. - Judit33)
2014. jún. 20. 14:58
Ez abszolult pszichés volt nálad nekem a 420cc-el semmi egészségügyi bajom nem volt soha a 8év alatt.Most készülök a 4.műtétre 75Dméretet szeretnék,egy ekkora méret még nem okoz ilyen problémát.Te fejben nem tudtad megszokni,hogy egy idegen anyag van benned.Az ilyen előfordul.Nekem sincs szinte semmi mirigyállományom de abszolult nem érdekel,hogy mű hatása van,sőt nekem az tetszik.Neked ez nem tetszik és így elhiszem,h zavart amúgy lehet ha kisebbet raktak volna be azt megtudtad volna szokni mert nem lett volna annyira mű hatású.
8. vanjobb (válaszként erre: 1. - Judit33)
2014. jún. 20. 10:29
nem lehet hogy csak az implant minőségbeli hibája miatt volt gond?
7. grizus (válaszként erre: 6. - Judit33)
2014. jún. 18. 18:56
Érdekes tapasztalatod van. Tulajdonképpen azért "kellett" megcsináltatnod, hogy kivetesd őket és rájöjj, hogy az eredeti a jó. Ha ezen nem mentél volna át, most nem tudnád értékelni! Tényleg érdekes.
2014. jún. 18. 18:41

Sajnos csak ritkan tudok feljonni.


Ot evvel ezelott csinaltattam 320 cc izom ala.75 A kosarrol felmentem D-re.

Annyira akartam,hogy nem erdekelt semmi elrettentes sem.

Az orvosom mutet elott mondta,hogy ne szamitsak puha termeszetes mellre,mert a sajat allomany keves,ez sem erdekelt.Belevagtam.Megtortent a mutet,nagyon fajdalmas volt nekem (nagyon eros izomzattal rendelkeztem)

A tobbiek mondtak ne aggodjak, 6 het utan mar a sajatomnak fogom erezni. Hat nekem ez a pillanat nem jott el az ot ev alatt...Vegig egy feszito-megeroszakolt erzes volt a mellkasomnal, annyira nem fajt, hogy fajdalomcsillapitot szedjek, de nem tudtam elfelejteni egy napra sem ,hogy ott vannak.

Kinezetre annyira mumell volt es nekem-nagy,kemeny, nem volt neki 'jateka', csak allt mint egy rohamcici. Csak sportmelltarto volt kenyelmes.

Az allokepessegem 30%-al visszaesett, ami azelott meg sem kottyant,az most halalosan elfarasztott.Orokosen faradt voltam es nehezemre esett minden (rendszeres tulorat es a konditermet feladtam ami azelott az eletem resze volt)

A mutet utan egy evvel elkezdodtek az izuleti fajdalmak:nyak, vall es csipo.Hiaba irtak gyogyszereket,nem hasznalt, gyogytornaval tudtam elviselheto szintre csokkenteni.

Miteszeresedni kezdett a mellem, es a boromon megketszerezodtek az anyajegyek.

Tobb orvoshoz mentem, mindegyik azt mondta, hogy nagyon szepek es puhak a melleim, semmi baj sincsen(?!)

Elegem lett a torturabol.Ket hete vegre megszabadultam toluk.Osszehasonlithatatlan! Vegre visszakaptam a szep pici cicijeimet, az egesz mellkasom mintha a prestol szabadult volna meg, ujra szabadon lelegzem, es orommel nezegetem a testem a tukorben, hogy vegre visszakaptam a szep onmagam.

Bocsi, kicsit hosszu lett, de igy is csak diohejban irtam.

Vannak valakinek hasonlo tapasztalatai?

2014. jún. 17. 09:49

Szerintem sokszor nem mellplasztika kellene, hiszen a nőnk nagy részének szép mellei vannak, hanem igazítás, tartást adni, még a fiataloknak sem ártana.

Akinek alapból kicsi van, és még szülés előtt áll, nincs értelme csináltatni, hiszen a szoptatás után, úgy is megnagyobbodik.

Utána már lehet, akár igazíttatni, akár még betetetni pótlást.


Egyet tudok, nem voltak nagy melleim, de lettek és cipelni őket, nem egyszerű feladat.

Hát még, ha berakják a nagy implantátumokat, ami nem is a saját, a szervezet sem minden esetben viseli könnyen, a tulajdonosról nem beszélve.


Szóval alaposan meg kell azt gondolni, mert szépnek és jónak tűnik, de....

2014. jún. 17. 09:06
Nekem nem jött be, mert nem engedtem. :)
3. J.Sys (válaszként erre: 1. - Judit33)
2014. jún. 17. 08:50
Leírnád bővebben, milyen problémát okozott? És miért? Én műtét előtt állok, azért érdekelne, hogy mi történt veled.
2014. jún. 17. 08:47

Milyen problémát okozott?

Nekem be jött volna ha kicsit kissebb az impli és föntebb kerül.

2014. jún. 17. 08:24

Sziasztok lanyok! Olyanokat keresnek akik már tobbéve mellplasztikat csinaltattak, de nem jott be, sot egeszsegugyi problemakat is okozott nekik. Hasonlo cipoben jartam,most vetettem ki nagy oromomre.

Kivancsi lennek masok negativ tapasztalataira.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook