Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akinek nem élőzene volt az esküvőjén(szavazás), hogyan oldotta meg? fórum

Akinek nem élőzene volt az esküvőjén(szavazás), hogyan oldotta meg? (tudásbázis kérdés)


10. Magton
2009. aug. 11. 15:48
Valóban megoldás lehet, hogy mindenki elhozza a kedvenc Cd-jét.... de ki és hogyan cserélgeti azokat. Ahhoz, hogy megfelelő sorrendben, hangulatot követke szólaljanak meg a zenék (akár CD-ről) azért kell, aki ért hozzá. Azaz akkor hívj egy DJ-t. Ha idősebbek is vannak a vendégek között (35 éven felül már nehezen állnak fel táncolni a DJ-re) akkor a zenekar a jobb megoldás. Szóval ha szeretnéd, hogy a vendégeid táncoljanak, mulassanak mindenkéeppen kell vagy DJ vagy zenekar (ne ezen spóroljunk), ha csak egy sima vacsora, akkor mehet egy háttérzene Cd-ről, ott ráadásul mindegy, hogy mi szól, milyen sorrendben, nem a zenén van a hangsúly. Persze lehetnek kivételek (erősítik a szabályt), de én biztosra mennék, általában nincs második lehetőség.
2009. jún. 28. 16:08
Nekünk élő zene volt, hugoméknak viszont csak magnó cd-kel. Előtte ő maga szedte le internetről a zenéket, és progival összemixelte. A hangulat szupi volt:)
2009. jún. 28. 14:19

Nekem cd-ről ment a zene a polgári esküvőn, 3szám mindössze....én válogattam össze, ugyanannyi volt,mintha az ő cd-jüket játsszák le :S

Utána ebéd volt,ahol az étteremben halk zene szólt...majd nálunk a lakásunkban jött a násznép fele és halk zene volt itt is. Mondjuk én várandós vagyok, azért nem volt nagy dínom-dánom!

De lesz majd kerti fogadásos 2.lagzink ahol már élőzene lesz :)) Jó mulatós! :)

Mind-mind pénztárca függő!!!

2009. jún. 26. 00:29

A szertartásra gondolsz vagy a lagzira?

A barátnőmék polgári esküvőjén élőzene volt, ha CDt vittek volna a házasságkötőbe, szinte ugyanannyiba került volna. Csakhát az élőzene sokkal jobb.

2008. ápr. 26. 21:20
tesoméknak nem volt csak cd de jot mulattunk ugy is, mi a párommal szitetizátorost hívtunk nagy volt a buli.
2008. márc. 6. 00:15
Az attól függ.. Ha csak egy kissebb buli a cél akkor cd lejátszó + jó zenékből összeállított cd. ha viszont több személyről beszélünk minden képp élő zene vagy dj.
2008. márc. 1. 14:02
nekem élö zenevolt dejó a magno demég inkább az élözene
2008. jan. 13. 18:13
Hozasd mindenkivel a kedvenc cd-jét. Akkor már csak egy jó felszerelés és egy hozzáértő ember kell és biztosan mindenkinek lesz kedvére való zene.
2008. jan. 13. 10:59
Jó minőségű hanganyagról, válogatott zenékkel.
2008. jan. 13. 10:56
Akinek nem élőzene volt az esküvőjén(szavazás), hogyan oldotta meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook