Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akinek még most is 0ft a reálhozama a számlaegyenleg szerint, akkor az már annyi is marad? fórum

Akinek még most is 0ft a reálhozama a számlaegyenleg szerint, akkor az már annyi is marad? (tudásbázis kérdés)

6. Lina79 (válaszként erre: 5. - Dekoju)
2011. aug. 12. 20:51
Én is otp-ből léptem át Aegonba 2009 ben. Nekem is ezt mondták. Akkor miért van az, hogy aki végig otp-s volt, az kap vissza, aki átlépett, az nem? Nekem azt mondták, hogy mínusszal vettek át az otp.től. Nem lehet, hogy ott a bibi? Hogy lehet az, hogy "elverték" a pénzemet?
5. dekoju (válaszként erre: 4. - Alexa0000)
2011. aug. 1. 21:56

Így van! Azt mondta a csajszi, hogy az Otp a válság alatt elbukta a hozamot, ezért nem kapunk semmit!! De könyörgöm!! Nem csak az otp-t érintette a válság!!

Ja, és a röhej, a férjem az ing-től, 70 ezer hozamra, kap 7900 ft, én a közel 1 millióra semmit!! Vicc!!!

4. alexa0000 (válaszként erre: 3. - Dekoju)
2011. aug. 1. 21:45

Nah az akkor jó!! Most már hivatalosan is le vagyok törve!! Köszi,hogy írtál,akkor én már fel sem hívom őket,ugyanezt akartam volna kérdezni!!

Egye meg a fene őket!!Elveszik azt ami a miénk!!

3. dekoju (válaszként erre: 1. - Alexa0000)
2011. aug. 1. 15:52

Egy cipőben járunk!!! Már itt dühöngök néhány napja!! 2003 óta voltam otp-s, 2009-ben mentem át az Aegonhoz. Egy fityinget sem kapok!!

Felhívtam őket pénteken, és ami a honlapon a kalkulátor által kiírt összeg, azt kapja az illető, tehát én 0 ft-ot!!!

2011. aug. 1. 09:56

Húha..

Én ezért nem is néztem meg...

Mert van ismerősöm akinek majd a fele összegre számolták ujra. :(

Azt sem tudom hol,és hogyan kell megnézni..

2011. aug. 1. 09:51

Aegonos tag voltam, 2éve léptem át az OTP-től.

Volt mikor írt összeget,pár ezer ft-t,de már

az is eltűnt!Lehet h még csak nem írták ki,vagy ez már a végeredmény??Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook