Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akinek már mászik a babája... Milyen szőnyegetek van? fórum

Akinek már mászik a babája... Milyen szőnyegetek van? (beszélgetős fórum)


16. BlueJasmine (válaszként erre: 15. - Moonlight13)
2014. júl. 24. 18:12
Itt is nagyon meleg van,de este úgy kiszellőzött a lakás, hogy csukott ajtó/ablaknál meg is maradt. Most lett meleg pár órája. De lassan már eltűnik a nap :D Amúgy rájöttem valamelyik nap.. Eddig még nem ilyen feltűnően,de mindig is éreztem,hogy utálom a napsütést és a meleget :D Lehet azért,mert téli gyerek vagyok,de imádom az esőt,a vihart,még a havat is jobban szeretem,mint a napsütést. Másnak a rossz időtől a kedve is rossz,nekem meg a jó időtől rossz a kedvem :D
15. moonlight13 (válaszként erre: 14. - BlueJasmine)
2014. júl. 24. 16:24
nálunk 40 fok van árnyékban
2014. júl. 24. 12:08
De most hűvös van bent, inkább adtam rá rugdalózót :D:D:D:D Majd ha body kell akkor letakarom a szőnyeget :D
13. moonlight13 (válaszként erre: 12. - BlueJasmine)
2014. júl. 24. 11:39
:D
2014. júl. 24. 10:18
A száradó ruhában tényleg semmi rossz nincs,soha nem is volt :D Nem igazán érdekel hol szárad,a lényeg hogy tiszta legyen :D De ez a lepedő a szőnyegen :D gyerek meg 2 perc alatt lecibálja és annyi :D Na mindegy :D van :D
11. moonlight13 (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2014. júl. 24. 09:59
Nekem az nem csúnya, ami praktikus okokból történik! Tehát száradó ruha inkább, mint koszos ruhakupac egy sarokban! :D
10. moonlight13 (válaszként erre: 9. - BlueJasmine)
2014. júl. 24. 09:57

:) Túl fogod élni! :D

Első a gyerek!

9. BlueJasmine (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2014. júl. 24. 09:31
Tényleg nem a szomszéd :D engem zavar. nem sűrűn jön hozzánk bárki.. Engem idegesít :D Na de oké,már tettem rá lepedőt :D És csúnya :D
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - BlueJasmine)
2014. júl. 24. 08:28

Na erről a lakás kinézetről van egy tapasztalatom. Annakidején a szomszédom (amikor mindenhol száradtak a tiszta ruhák a lakásban) közölta, hogy ő soha nem szárítana ruhát a szobában. Lett két kicsi gyereke, hát még a fülén is ruhák lógtak a szobákban!!! :D

Én úgy gondolom inkább egy lepedő a szőnyegre (ha úgy érzed, hogy sérti a kicsi bőrét a szőnyeg), minthogy mit szól a szomszéd! :)

2014. júl. 23. 22:52
Köszii a tippeket :) Félreérted... Én nem vagyok az a non-stop pakolós stb de úgy lelombozza a komfortérzetemet a nappali közepén megágyazott szőnyeg :D na meg már akkor a nagy rápakol párnát takarót,nap közben ott alszik :D egyre nagyobb hegy lesz belőle és ááá :D nem birom idegekkel :D azt szeretem ha lakás kinézete van mindennek,az eldobált dolgok nem érdekelnek,de amikor a kanapé és a tv között van egy nagy szőnyeg-ágy :D na aaaz off :D de akkor ahogy jól látom mások is túlélték... egyébként elég érzékeny bőrű azért is féltem. de általában pár perc és elmúlik a pirosság ha leszedem a szőnyegről... csak néha sirdogált,és azt hittem fáj neki ahogy dörzsöli :/ mert még az én (nem baba) bőrömet is dörzsöli. de olyat meg nem akartam venni,amiről a szőrt folyamatosan szedegetni kell a szájából.
6. anya4005 (válaszként erre: 1. - BlueJasmine)
2014. júl. 23. 21:35

Szerintem semmi baja nem lesz! Nekunk anno,mikor maszott a kicsi (nagynal kimaradt),olyan hosszu szalu szonyegunk volt,ahol meg nem szonyeg,ott parketta. A szonyegen pirosra dorzsolte magat,a parkettan csuszkalt.

Vettem habtapit,hogy az majd milyen jo lesz! Aha! Csak akkor volt rajta,ha ragcsalta,egyebkent messze elkerulte! Szoval,nehez okosnak lenni,es megtalalni a megfelelot!

5. moonlight13 (válaszként erre: 2. - BlueJasmine)
2014. júl. 23. 18:30
Tegyél rá egy hagyományos lepedőt! Mindenki tudja, aki bemegy hozzád, hogy miért van lenn a szőnyegen.
4. youlcsi (válaszként erre: 1. - BlueJasmine)
2014. júl. 23. 17:25
még több bőre lejön majd, ha elindul és esik-kel. nekünk is műszálas szőnyegeink vannak, mert ez volt olcsó... és még jól is néz ki. túlélte a gyerek. azt hiszem. nyilván :)
2014. júl. 23. 17:25

Szerintem semmi baja nem lesz. A gyerekszobában pont olyasmink van, amit Te is írsz, de pár perc után elmúlik a pirosság. Amikor a nagyobbik volt ekkora, még másik volt ott a szőnyeg, attól is piros volt. Szóval szerintem ez a bőre érzékenységétől is függ.

A mi nappalink is putri, de ahol gyerek van... Én habtapit vettem, de kb. 5 percig van rajta, pedig még csak kúszik. Folyton felfedez. :) A nagyobbik is ilyen volt.

2014. júl. 23. 17:03
Gondoltam hogy teszek rá valamit,de akkor meg olyan putrinak néz ki a nappali.. Direkt azért vettem ilyet,mert nem hullik,tisztítható,stb... Erre meg kidörzsöli...
2014. júl. 23. 17:02

Sziasztok!

A problémám az lenne,hogy ma cseréltem le a szőnyegünket, és tapintásra nagyon puha,de így mászás céljából elég dörzsölő anyagú.. :( Jól benéztem... Szerintetek nem lesz baja? Olyan kis piros a lába meg az alkarja... :( Polipropén anyagú. Ötletek? Vagy akinek már túljutott a baba ezen a koron és ilyen szőnyege volt.. Lett valami baj? Félek hogy lejön a bőre :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook