Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek jobb a humorérzéke mint nekem... tud tanácsot adni? fórum

Akinek jobb a humorérzéke mint nekem... tud tanácsot adni? (beszélgetős fórum)


2018. júl. 10. 11:28

Eleget hallgattam már a nyafogásod. Sajnálom Drágám, repülnöd kell! :-)


Te mindennap szárnyakat adsz nekem, eljött az idő, hogy te is átéld a szárnyalás örömét.


Nekem könnyű dolgom van. Szárnyakkal születtem, minden nap repülhetek, de Neked adok hozzá egy kis segítséget. Aláírás: Angyalkád :-D

2018. júl. 10. 11:09
Én egy Red Bullos dobozba csomagolnam.
2018. júl. 9. 22:59
De aranyosak vagytok! Nagyon jó és hasznos ötleteket adtatok, nagy köszönet érte!
4. sanyinak (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2018. júl. 9. 18:54
Drágám, most szárnyakat adok a vágyaidnak - csak arra kérlek, el ne szállj nagyon és végül találj vissza a mi közös kis fészkünkbe!
2018. júl. 9. 17:12
A voucher-t a legkisebb hajtogatással kijelölődött sarokba kell ragasztani, hogy lehessen hajtogatni, ne gyűrődjön.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - 989059ae1f)
2018. júl. 9. 17:11

Hajtogass össze egy nagy papírlapot úgy, hogy mindig félbe hajtod. A végén akkora legyen, hogy mint a Voucher egy borítékban.


Ha újra széthajtogatod, a voucher-t a borítéknál fogva ragaszd bele és írj köré jókívánságot.


Na most hajtogasd megint össze és kezdd el írni. legkülsö részére, hogy Kérlek, semmiképp ne nyisd tovább ezt a lapot!


Persze szét fogja hajtani, a következő szöveget látja:

naná hogy most sem hallgatsz rám, de legalább tovább már ne menj!


Nem tudom, hányszor lehetett hajtogatni, a végén (mielőtt a voucher-hez ér), olyasmit kell íri, hogy: hát akármit csinálok, magadnak akarod a bajt! Hát nem is mondok már semmit!



És a végén ott van, hogy: Boldog szülinapot...

2018. júl. 9. 16:15
Páromnak régi nagy álma siklóernyőzés. Most végre megvalósul, ezt kapja tőlem egy alkalomra. Szeretnék tanácsot kérni, hogy a Voucher mellé a kísérőkártyára milyen vicces, pár szavas szöveget írhatnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook