Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akinek honvágya van, ide! fórum

Akinek honvágya van, ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. acci (válaszként erre: 43. - Imolaviola)
2008. márc. 26. 15:32
Puszi Holnap beszelunk.
2008. márc. 26. 15:02
Szia,éppen most jöttünk haza, vacsorázni voltunk, tenger gyümölcsei volt a menű. Most meg már ma nem jutok géphez mert a férjemnek is kell egy kicsit és le kell fektetni a gyereket, mert nálunk már este 11 elmúlt. De reggel jövök, addig is puszi nektek.
42. acci (válaszként erre: 41. - Imolaviola)
2008. márc. 26. 13:04
Szia Itt vagyok Most ebredtem fel. Mi ujsag ?Irj Nekem valami szepet.Puszi
2008. márc. 26. 03:04

Akkor nem is zavarlak, pihend ki magad.

Mi is hól vagyunk, mi már kipihentuk magunkat, kezdődik egy új nap.


Jó pihenést. Puszi.

40. acci
2008. márc. 26. 02:33
Szia hogy vagytok? Leultem egy kicsit gepezni, de ma dolgoztam is ,eleg faradt vagyok. Nem valoszinu, hogy sokaig birom. Itt most este fel 10. Egyebkent altalaban 11 korul szoktam elaludni. Az idoeltolodast jol szamoltad.Puszi
2008. márc. 26. 01:42

Szia,, jó reggelt, nálunk mostde. 9.40 van.

Tudom, hogy nem Budapesten vagy de azért irtam a Budapesthez számitott időt, mert gondoltam te tudod mennyi az eltolódás New York és Budapest között és akkor ki lehet számolni


Nálatok fél nyolc volt 7,35

Budapesten fél egy 12,35

Nálunk fél kilenc 20,35


Akkor 13 óra az idő eltolódás.

Gondolom jó számoltam :-))

38. acci (válaszként erre: 37. - Imolaviola)
2008. márc. 25. 12:35
Szia Joreggelt. En most keltem fel itt fel 8 . Hogy vagytok? Irtad, hogy Budapest es Daejeon kozott 8 ora van.Elhiszem, de En nem ott vagyok.
2008. márc. 25. 02:12
Budapest es Daejeon kozott 8 ora az eltolodas, vagyis nyolc oraval vagyunk elobbre, ti talan annyival hatrebb.(?)
2008. márc. 25. 02:10

Szia, felkeltem, jo estet neked, vagy jo ejszakat.

Nem tudom mennyi lehet az idoeltolodas, de szerintem kb 12 ora lehet.


Daejeon - Budapest - New-York

most. 10.11 02.11 ?

35. acci (válaszként erre: 34. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 17:28
Szia Orulok, hogy jol erzed magad,es vegul kellemesen telt az unnep.Nekunk sajnos eleg semmitmondo volt. Kettecsken, a messzesegbe nem valami nagy orom. A parom ma is dolgozott. Kivancsi lennek mennyi az ido eltolodas kettonk kozott.Itt most lassan 1 ora. Te meg irtad keszulodtok lefekudni.En most megyek fozni. Irj ha fekelsz.Szep napot Neked
2008. márc. 24. 17:08

Szia, éppen készülök lefeküdni, de gondoltam még egyszer benézek a hoxára, és láttam irtál.

Hát sikerült beszélni az otthoniakkal, sőt annyira, hogy, a telefont tettem le, a skypen meg válaszoltam és ott is tübbszür kellett tartanom a hivást, mert egyszerre többen is hivtak, barátok, rokonok, szüleim. Nagyon boldog vagyok, mindenki jelentkezett vagy igy vagy úgy, mindenki aki jelent valamit számomra. És olyanoktól is kaptam jókivánságokat a hoxáról akit eddig nem ismertem, ismeretlenek akik kivántak minden jót. Egy picit még jobb is volt mint otthon, mert ott eljönnek locsolni, talán mert úgy illik, de ilyen távol is megkeresni, az már jóleső érzés. Nem érzem a sokféle kölni viz kavargó illatát, de boldog vagyok, hogy azért gondolnak ránk. Nem gondoltam volna, hogy, ilyen csodálatos ünnepünk lesz.

Remélem nektek is jól telt az ünnep.

Ma már nem de reggel jelentkezem, Puszi a világ túlsó oldaláról.

33. acci
2008. márc. 24. 13:37
Jol dontottel, hogy nem maradtal otthon, eggyutt igazi a csalad. A kisfiadnak kell az apukaja. Ez igy helyes. Ez az ido hamar elropul.[mar amit kinn vagytok] Olvastam, a Bethesda korhazban dolgoztal? Sajnos a kisebb lanyom Juditkam 2-szer fekudt ott, egyszer mikor a mandulajat vettek ki, masodszor pedig 2 oras fulmutetje volt.persze ez mar regen volt most 21 eves. A nagyobb lanyom 32 lesz novemberben. Beszeltel reggel az otthoniakkal? Majd ha a gephez keveredsz akkor ird meg. Legyen Kellemes a napod
2008. márc. 24. 07:55
Maradhattam volna otthon a kisfiammal és csak a férjem jöjjön, de ő sem akart nélkülünk jönni és mi sem akartunk otthon maradni. Jobb ha a család együtt van. A férjem már volt itt egy évet ezelőtt 6 évvel, akkor még nem voltunk házasok, én akkor Budapesten dolgoztam a Bethesda gyerekkorházban a sebészeten mint ápolónő.
31. acci
2008. márc. 24. 07:43
Legalabb egy kicsit feltoltodsz gondolom rad fer. Az alkalmazkodassal kapcsolatbanm mint mar irtam A muszaly nagy Ur!!!! Ilyenkor az ember csak arra a bizonyos valamire gondol. Biztos erted. Neked az lebegjen a szemed elott, hogy ott a kisfiad, es neki minnel jobbat kell teremteni.[termeszetesen a lehetosegekhez kepest]
2008. márc. 24. 07:34
Biztosan könnyebben alkalmazkodom, és főleg a cél érdekében, hogy végre a saját házunkat tudjuk rendben, és ez érdekében bárhová elmennék. Én Erdélyi vagyok, és azért azok a szép tájak is hiányoznak, de a nyáron mi is hazamegyünk három hétre. (erőt meriteni)
29. acci
2008. márc. 24. 07:25
Koszonom a gratulaciot Mindenki otthon van[sajnos]. Csak kettecsken elunk itt. Dolgozni jottunk, 3 eve vagyunk itt. Nyaron mar szandekozunk haza menni eleg volt. Nagyon hianyzik mar otthon mindenki, es minden. A megszokoktt dolgaim, a megszokott eletvitelem, amit En nagyon szeretek. Itt mas minden, mas a vilag, masak az emberek, mas az eletvitel, szoval minden. Ez egy mas vilag. Azonkivul imadom a hazamat[ha meg rossz is a gazdasagi helyzet], imadom Pestet, ott nottem fel ott eltem idaig,nem akarom felcserelni. Szretem a pesti utcakat, a piacokat, a strandokat, mindent. Gondolom Te is hasonlokeppen erzel. De talan Neked kicsit konnyebb,, mert joval fiatalabb vagy. Talan konnyebb megszokni dolgokat? Nem tudom.
2008. márc. 24. 06:53
láttam az adatlapodat és gratulálok a lányaidhoz, meg persze az unokákhoz is. Ők is ott vannak, vagy Magyarországon? Dolgoztok ott kint?
27. acci (válaszként erre: 26. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 06:47
Akkor meg is van szep is a dolgban. Elropul hamar a hatralevo ido meglatod. Majd kesobb csak emlek marad.Biztos oka van annak ,hogy kimentetek. Ezt tartsd szem elott.Ott van a kisfiad az egy boldogsag. Nekem a parom itt van Velem ez szerencse. Talan ha egyedul jottem volna mar reg otthon lennek. De tudod a muszaly nagy Ur!!! Ha van kedved, es ugy erzed szivesen beszelgetek Veled barmikor.[na persze ha a gep ele kerulunk] Ha valamit tudni szeretnel nyugodtan kerdezz.
2008. márc. 24. 06:37
Mindent megtesznek, csak éppen érezzük jól magunkat. És az emberek is nagyon kedvesek.
25. imolaviola (válaszként erre: 24. - Acci)
2008. márc. 24. 06:36

Nem vagyok szomorú mert a tegnap nagyon jó ünnepi hangulatban voltunk, ez ma sincs másként, és már nemsokára ébrednek az otthoniak is és akkor meg még jobb lesz.

Még másfél évig leszünk itt. A férjem dolgozik én meg nevelem a kisfiunkat.

Azért örülök, hogy eljöttünk, mert sok kellemes élményben van részünk.

A férjem hangszerész mester, és egy hangszerüzletben dolgozik együtt a tulajdonos családdal (férj feleség) akik családi barátaink is egyben már jó pár éve. Velük járunk szorakozni, meg majd kirándulni.

24. acci (válaszként erre: 23. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 06:28
Meddig maradtok? Nem akarok tolakodo lenni de megkerdezem, [persze ne valaszolj ha kenyelmetlen] hogy kerultel oda? De ne legy szomoru, nem jo dolog hidd el En tudom.
2008. márc. 24. 06:24
Dél-Korea, Daejeon város, az ország ötödik városa nagyságrendben. Minden nagyon szép és jó, nem is panaszkodok csak a honvágy az néha urrá lesz rajtam és akkor viszont elég szomorú vagyok.
22. acci (válaszként erre: 21. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 06:11
Na ez viszont borzaszto. Nekem szerencsem van mert itt vannak Magyarok. Van magyar henetes, kozert, ujsagok, hetvegi buli, konyvesbolt, templom, szoval sok minden. Igy talan egy picit elviselhetobb.[de csak egy picit]. Es milyen helyen vagytok?
21. imolaviola (válaszként erre: 20. - Acci)
2008. márc. 24. 06:03
Igen, csak mi hárman vagyunk, és nem is találkoztam még magyarokkal itt.
20. acci (válaszként erre: 19. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 04:43
Teljesen egyedul vagy? [ Mar a kisfiadon es aparodon kivul].
19. imolaviola (válaszként erre: 18. - Acci)
2008. márc. 24. 04:39
köszönöm.
18. acci (válaszként erre: 16. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 04:36
Kozben megneztem az adatlapodat latom hol vagy. Gratulalok a kisfiadhoz.
17. acci (válaszként erre: 16. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 04:34
Tudom mit erzel Nekem 3 karacsonyom volt mar itt, tavol a csaladtol, tobbet nem akarom ezt. Te hol vagy?
2008. márc. 24. 04:32
Én is igy voltam vele és Újévkor szintén. De valahogy eltelt, most meg nagyon várom, hogy otthon is nappal legyen, reménykedve, hogy legalább az internet segitségével kapcsolatba léphetek a szüleimmel, barátaimmal.
15. acci (válaszként erre: 14. - Imolaviola)
2008. márc. 24. 03:44
Igen ezt elfelejtettem az elobb leirni. A legborzasztobb a Karacsony. [Azt hiszem kell egy par csomag papirzsebkendo]
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook