Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek amalgám fogtömése van, mehet MRI vizsgálatra? fórum

Akinek amalgám fogtömése van, mehet MRI vizsgálatra? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
52. correct (válaszként erre: 51. - 8c62b338a3)
2010. febr. 2. 21:24

Ez vicces :DDD

Koponya-MRI-d volt?

Mert nekem pl. a fémes csat nem okozott problémát, de ha hasi MRI-m lett volna akkor okozott volna.

2010. febr. 2. 21:23

Sziasztok,nekem 2 db amalgám tömésem van és 2 MRI vizsgálatom volt,semmi problémát nem okozott.

Viszont még a csillámló szájfényt is le kellett törölni.

50. correct (válaszként erre: 41. - Anyone)
2010. febr. 2. 21:18

Az amalgám 50%-ka higany.

A fogorvosnak megéri amalgámot rakni, csak azért mondja ezt, az enyém is azzal akart tömni mindenáron, az sem akarta érdekelni, hogy allergiás vagyok rá...

49. correct (válaszként erre: 36. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 2. 21:17

Jó, nekem is volt egy tucat, és az elsőtől az utolsóig ki kellett tölteni és aláírni MRI-nél mindenhol, és ott volt az amalgám fogtömés. Csak tudom már, hogy létezik, előírás, mondták.

Ennyi erővel én miért higyjek neked, hogy te azt mondtad, nálad nem volt?

Tudod mit? Hívj fel egy megyei kórházat, MRI osztályát, és kérdezd meg telefonon keresztül, kell-e kitölteni a vizsgálat előtt.

48. anyone (válaszként erre: 46. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 2. 17:30
Mi ez a kivezető és mobilizáló termék?Ezeket nem ismerem.Voltam a vizsgálaton, de nem kérdezték az amalgámtömést.
2010. febr. 2. 14:56
Csak zöldfülü próbálkozás volt, de segített rajtam.
46. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 44. - Anyone)
2010. febr. 2. 14:53

Ami ott reked az nem sok vizet zavar, le van kötve nyugalomban van. A gondot az okozza ami mobil, és össze-vissza utazgat a szervezetben míg valahova le nem rakódik.(ha nem tudja eltávolitani a szervezet, akkor elraktározza hogy védje az agyat és más létfontosságú szerveket) Állítólag ásványianyagok jelenlétében lehet csak eltávolitani őket, a szervezet rendes salaktalanító fukciói kevéssé hatnak rá.

Vannak a kivezetésére módszerek én egyszer megpróbálkoztam méregteleníteni és nagyon rosszul voltam eleinte mert az addigi depókból felkavarodtak a mérgek és ide oda vándoroltak. Aztán úgy értem el eredményt, hogy többet fogyasztottam a kivezető termékből mint a mobilizálóból és így szép lassan tisztult a szervezet. Mostanában nincsenek mérgezési tüneteim, ja de a h1n1 oltás után voltak egy pár óráig. Ugye abban is valamilyen higany van.

45. Imo
2010. febr. 2. 14:27
44. anyone (válaszként erre: 42. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 2. 11:21
Na, ez érdekes, h azt mondod, mikor kicseréltetted jobban lettél, de azt is mondtd, h ami bekerül az soha nem jön ki.De lehet azért h igazad van.Nekem 6 nagytömésem van, de nem tudom mi okozza a panaszaimat.Én inkább lelki okokra vezetném vissza.
2010. febr. 2. 11:10
*év, kötőszövet
42. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 41. - Anyone)
2010. febr. 2. 11:02

Ez érdekes..nem hallottam még fogorvosról aki el ne ismerte volna hogy káros. A net tele van vele, a bio-fogorvosok különösen hangoztatják.

Én elhittem, különösen mióta saját bőrömön tapasztaltam nehézfémmérgezésem volt a tömésektőlez mérhető és igenis kioldódik pl rágózáskor, vagyy forró ételek, italok következtében mindig kerül egy kis higany a véráramba és lerakódik különböző szervekbe. Az agyban felezési ideje 18, de nagyobb baj hogy oxidálódik tehát ami bekerült az soha nem jön ki és idegméreg, zavarja az idegrendszer működését, neurológiai gondok, alzheimer kór stb.... személyiségváltozásokat is okoz. Néhány embernek semmilyen tünete nincs, csak éppen teljesen más ember lenne ha nem lenne higany az agyában. Ez nem magamtól találtam ki, a neten olvastam.

Tulajdonképpen én annak hiszek amit látok ill. egyéb módon tapasztalok én jobban lettem amikor kiszedettem őket. Bár ami lerakódott azt még nem sikerült felszabaditani sajnos, tele van a kötőszöveg, a csontok és a vastagbél :(

41. anyone
2010. febr. 2. 10:48
Nekem azt mondta a fogorvosom, h az amalgám sem rosszabb mint a fehér tömés.Az is egy műanyag, csak szebb annyi a külömbség, meg persze drágább, a fogorvosnak jobban megéri, és h kitalálták, h káros az szürke tömés, ezzel is csak a fogorvos jár jól, mert sokan kicseréltetik.A fehér tömés idővel zsugorodik, az amalgám meg tágul, ezért tartósabb is.És az nem igaz, h kioldódik a fogból a méreganyag.Nekem ezt mondta a fogorvosom, de ő is fehértömést használ,neki ez jobban megéri.
40. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 39. - Anyone)
2010. febr. 2. 10:39

Ezt nem tudom. Kiskoromtól kezdve voltam mindenféle röntgeneken,MRI,CT stb..mert elég beteges gyerek voltam.(lehet pont emiatt)

De az MR időpontjában már megvolt a migrén tehát azelött is voltak gondjaim.

Ahogy telik-múlik az idő egy több baja jön elő az embernek, mert a mérgek oldódnak a tömésből és csak halmozódnak a szervezetben. Egy határon túl már nyilván nem tudja tolerálni, megjelennek a tünetek majd -ha tovább telítődik-a komolyabb betegségek.

Emberek ezreinek van amalgám tömése, de azért kevesekről mondható el hogy gyerekkorától kezdve 20 darabbal élne. Szerintem ebben a mennyiségben elöbb utóbb mindenkinél tüneteket okoz, kinél mit és mikor eez gyéni érzékenység és tűrőképesség függvénye, rengeteg ember nem is tud róla hogy kisebb nagyobb bajai kapcsolatban lehetnek a fogtömésekkel. Aki beteges mint én az keresi az állapota okait.

39. anyone
2010. febr. 2. 09:46
De gondolom nem azóta vannak a problémáid, mióta MRI-n voltál.
38. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 37. - Anyone)
2010. febr. 2. 09:42
azt nem mondanám hogy egészséges vagyok, nagyon nem de ki tudja mi mitől van... azóta kiszedettem nagy részüket mert nekem alapból komoly eü problémát okoztak mindenféle mágneses sugárzás nélkül is.
37. anyone
2010. febr. 2. 09:34
Valószínűleg ez nem törvényes előírás, csak elővigyázatosság.De ha te már olyan sokszor voltál, és nem lett bajod tőle, akkor biztos nem okoz gondot.
36. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 30. - Correct)
2010. febr. 2. 09:25

Az a mese, hogy a papíron szó lenne amalgámról. Ha egyáltalán létezik valamilyen papir mert én biza sose láttam pedig volt több tucat koponya MRI-m(migrénes vagyok)

úgy látszik ez nem törvényi előírás..

35. anyone (válaszként erre: 18. - Correct)
2010. febr. 2. 09:16
Csak azt nem értem,h minek kell nyilatkozni az amalgám tömésről,ha nem zárja ki a vizsgálatot.Vagy felvilágosítanak, h milyen hatása lehet?
34. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 32. - Correct)
2010. febr. 1. 20:42
Köszi. Mondjuk megvagyok. :) Az is valami. Nem panaszkodom voltam már rosszabbul is. :)
33. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Correct)
2010. febr. 1. 20:40
6x? Az rengeteg. Még jó, hogy jól reagálsz rá.
32. correct (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2010. febr. 1. 20:40

Jajjajjj:(((

Egyelek meg...én is sokszor féltem ettől a mellékhatástól...

De jól vagy amúgy?:)

31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Correct)
2010. febr. 1. 20:39
Rosszul lettem tőle, égett a mellkasom és fulladtam. Én külön eset vagyok. Sok gyógyszerre, érzéstelenítőre,jódra vagyok érzékeny. Elküldtek utána a Bőrgyógyászati Klinikára és ott bizonyosodott be, hogy tényleg allergiás vagyok.
30. correct (válaszként erre: 29. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 1. 20:32
Miért, neked MRI-k csak mesékben léteznek?
29. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 27. - Correct)
2010. febr. 1. 20:26
Te még hiszel a mesékben?? Tényleg hagyjuk!!
28. correct (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2010. febr. 1. 20:24

Ja nem, nem lettem allergiás rá, bár már 6x kaptam 1 éven belül. Csak egyszerűen unom.

Te honnan tudtad meg, hogy allergiás vagy rá?

27. correct (válaszként erre: 25. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 1. 20:23
Hm. Csabán, Szegeden és Pécsett kell, azt tudom. Általános szabály és előírás kitöltettni egy ilyen papírt, dehát hagyjuk:)
26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Correct)
2010. febr. 1. 20:19
Csak nem allergiát váltott ki nálad is ? Nekem már nem adnak, mert allergiás lettem. :( Így gondolom nehezebb dolgozni nekik.
25. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 24. - Correct)
2010. febr. 1. 20:14
máshol nem kell!!
24. correct (válaszként erre: 21. - Elfelejtett jelszó)
2010. febr. 1. 20:09

Jó és? Mit csináljak most ezzel? :)

Írtam az igazságot: nyilatkozni kell.

23. correct (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2010. febr. 1. 20:08
Hja. Nagyon elegem is van már az Omniscanból.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook