Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akiknek van elektromos biciklije, meg vagytok elégedve vele? fórum

Akiknek van elektromos biciklije, meg vagytok elégedve vele? (tudásbázis kérdés)

11. danama
2010. ápr. 8. 13:34
valakinek véleménye van mostanság , mert én is szeretnék venni
10. danama
2010. ápr. 8. 13:33
haho
9. vkatka (válaszként erre: 8. - Kormica)
2009. júl. 20. 12:03
Köszi szépen, erre voltam kíváncsi. Mert engem ijesztgetnek hogy pár hónapon belül elromlik a sok használattól.
2009. júl. 20. 10:15
20-20 km, szóval oda-vissza 40 volt neki
7. Kormica (válaszként erre: 5. - Vkatka)
2009. júl. 20. 10:15
Egy ismerősöm azzal járt dolgozni egy évet - napi 20 km oda és vissza is, hóban sárban, esőben, napsütésben. A bicaja még bírja, de az ismerősöm térde tropa lett tőle.
2009. júl. 20. 10:07
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy meddig bírják, nem mennek tönkre pár hónap után, ha napi szinten oda-vissza 12-13 km-t megy vele az ember?
5. vkatka (válaszként erre: 2. - Kormica)
2009. júl. 20. 10:06
Kormica, egyetértek veled, nekem is hasonló problémám van vele. Nem egy eset volt, amikor kishíján elütött egy száguldó elektromos biciklis... Csak az a helyzet, hogy valószínűleg rá leszek szorulva, mert városról tanyára költözünk és havonta 10 ezer lenne a vonatbérlet, mert a munkahelyünk a városban van. Ezzel talán lehetne spórolni.
2009. júl. 20. 08:49
Anyu szomszédjának van, de tönkre vágta.:( Nem tudom, mit szállíthatott vele, vagy hogyan használta. A lakóhelyünkön nagyon elterjedt, sokan szeretik...de tény, hogy néhány embernek nem ártana egy kis KRESZ-oktatás.:)
2009. júl. 20. 02:32
Anyukám kapott karácsonyra egyet.Kicsit az elején félt tőle mert se jogsija meg semmi,de nagyon bejött neki.Nagyon szereti.Azt mondja most már el se tudja nélküle képzelni:):)Ja és a barátnőmnek is van egy ő is nagyon szereti.Szerintem érdemes befektetni egyre.
2009. júl. 20. 01:00

utálom az elektromos bicikliket

- mert hangtalanul közlekednek,

- mert a nagyon öregeknek azt vesz a család , mert fáj a lába, aztán meg veszélyeztetik a közlekedőket

- mert mindig gyorsabbak, mint amire számítok


Mindezekért nagyon veszélyes közlekedési eszközöknek tartom őket, és segédmotoros jogsihoz, meg bukósisakhoz kötném a használatukat.


De ha ti helyesen közlekedtek a tietekkel, akkor veletek semmi gondom... felénk viszont ez a helyzet sajnos.

2009. júl. 19. 23:42
Akiknek van elektromos biciklije, meg vagytok elégedve vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook