Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akiknek sikerült lefogyniuk, azok segítségét várom. S.O.S :( fórum

Akiknek sikerült lefogyniuk, azok segítségét várom. S.O.S :( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
89. szilisári (válaszként erre: 87. - Pethoevi)
2011. júl. 6. 21:31
én egész nap eszem,gyakorlatilag (este 6 után már nem) meg iszom, de nem eszem tejtermékeket, rendbe kellett tennem a gyomromat, mert borzasztó volt az emésztésem, most süvít, hogy mást ne mondjak.
88. szilisári (válaszként erre: 83. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 21:29
ha reggel nem eszel, az ébredéshez képest kb 1 órán belül, akkor nem indul be a metabolizmusod rendesen, és csak azt éred el, hogy fölöslegesen kopog a szemed.
87. pethoevi (válaszként erre: 85. - Szilisári)
2011. júl. 6. 21:25

ügyes vagy!

éhesnek lenni nem is szabad!Mert ha már éhes vagy,akkor leesett a vércukorszint és az okozza a sok galibát.2 óránként lehet enni nagyon picit,egy kefírt korpás keksszel.Huh,de megkívántam,holnap veszek is.:-)))

86. pethoevi (válaszként erre: 83. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 21:23

reggel ehetsz,csak ne egyél hozzá kenyeret,csak valami savanyúságot!Sikerülni fog!Igyál egy nagy pohár vizet!:-)

Ha sütsz,vegyél teljes kiörlésű lisztet és fele ilyen,fele olyannal csináld.Főzeléket is csinálhatod azzal,na és a panírt!A rántott dolgokon nem is érezni íz-különbséget!:-)

Vegyél süssina édesítőt,mert az süthető,de a legjobb a xillit vagy stevia.

ja és a gofri finomabb TK lisztből.:-)))

2011. júl. 6. 21:22

Három éve én is 59 kiló voltam, aztán meghíztam (bánatzabálós lettem) és amikor meguntam, 98-ról indultam május 1-én, most 85-86 vagyok. Heti egy kilót terveztem be (az elején egy kicsit nyilván gyorsabban ment), ezt simán tudom tartani is.

Én nem hiszek abban, hogy érdemes bűnözni, mert teljesen felesleges, simán le lehet szokni a csokikákról és az édességről, csak akarni kell. Én úgy döntöttem, hogy most lefogyok és kész és nehogy már a gyomrom mondja meg az agyamnak a frankót. Betartom a szabályaimat, éhes sosem vagyok, illetve megtanultam, hogy mit jelent az éhség és a teltség érzés, úgyhogy nem zabálom túl magam. És minden nap mozgok 1 órát (nem ugrálok, jóga, callanetics, pilates, kondi, váltogatom őket, hogy ne unjam meg).

84. g_eszter (válaszként erre: 81. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 21:20
Sikerülni fog! :)
83. 7adf5aff48 (válaszként erre: 82. - Pethoevi)
2011. júl. 6. 21:16
nem eszek be,mindjárt sütök páromnak májas hurkát jön haza melobol,nagy a kisértés,de nem kostolom meg se,majd reggel,vagy akkor sem :D
82. pethoevi (válaszként erre: 78. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 20:45
meglátod,addigra sikerülni fog!Sőt,hamarabb is,csak nem szabad odázni a dolgot!Már MA kezdj bele,és ne egyél be estére.:-)
2011. júl. 6. 20:21
azt hiszem alakulok,és van már elég önbizalmam,h elérjem célom,köszönök mindent :)
80. 563b626108 (válaszként erre: 77. - Aeb0378846)
2011. júl. 6. 20:20
gratulálok, ez aztán teljesítmény:)
79. Edusch
2011. júl. 6. 20:20

Bezony, ezek nagyon jók, amiket írtak itt a csajok.

NINCS: tészta, élesztővel készült pékáru, bubis üdítők, cukros levek, gyümölcslevek sem!! Édesítőszer kávéba, teába, 7PH érték feletti mentes víz. Cukor, csoki, fagyi 1 gombóc sem!

1 kocka csoki 50 Kcal kb és éhes maradsz tőle.:(

1-1 keksz 100 Kcal fölött van általában.

2005 óta nem eszem kenyeret és még élek! :) A puffasztott búza és rizs majdnem annyi Kcal-t tartalmaz, mint a kenyér, csak máshogy emészted. Sajnos hízlal, mert finom és 1 zacskóval simán el lehet ropogtatni.

Vitaminok is "hízlalnak", nem kell semmilyen, van elég tartalékod, kb 1 évre.

Nagyon nehéz és sok munka van minden kilóban. Elméletben naggyon jól tudom ezeket én is, aztán jön a gyakorlat, ami nem mindig sikerül :)

78. 7adf5aff48 (válaszként erre: 75. - Newgirl)
2011. júl. 6. 20:18
most szeptemberben leszek 20 éves,tehát köv szülinapom az jövö szeptemberben lesz :D megvan bőven az egy 1 év
77. aeb0378846 (válaszként erre: 73. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:58

Szia! Sok sikert , miért ne sikerülne?

Én -58 kg-t fogytam,neked is menni fog.

2011. júl. 6. 19:57
Lehet, hogy valaki már írta, de havi 10 kg-tól lehet megszabadulni azzal, ha 30 napra lemondasz teljesen a lisztről és a cukorról... Azaz nem ehetsz egy hónapig péksüteményeket, tésztát, sütit, csokit, cukrot, rízst, burgonyát... és igen ez az Update... a Norbi a könyvében is írta, ha 1 hónapig csak U1-es ételeket fogyasztasz és esetleg még tornázol is mellé egy kicsit 10 kg-tól tudsz megszabadulni. És hogy akkor mit ehetsz? Sok zöldséget, húst, halat, gyümölcsöt, tejtermékeket, kenyér helyett pedig puffasztott búzát, puffasztott rízs szeletet, cukormentes műzlit, illetve van számtalan kifejezetten U1-es termék, sőt lehet házhoz rendelni ebédet, napi menüt is (www.update1.hu). Nekem bevállt!
75. Newgirl (válaszként erre: 70. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:57

A 30 kilónak is adj 1 évet!

Kell ennyi idő rá, hogy tartós és hatásos legyen.

Egyél egészséges dolgokat, amiket irtam, és a lényeg, hogy ha valamit megkivánsz, ne vond meg magadtól, de a lényeg a mennyiség.

Ehetsz sütit, csokit, de ne azzal lakjál jól.

Pár falat is kész, de a lényeg, hogy ne érezd ezt az egészet, büntetésnek, hanem azt érezd, hogy erős vagy, meg tudod, csinálni, van kitartásod, és sikerülni fog.

Az is jó lehet(nekem segitett), hogy egy 38-as méretü szoknyát, én kitettem a konyhába, felakasztva, és ez az ugynevezett "etalon" szoknyám a mai napig is.

Ha elcsábulsz, erre a ruhadarabra amit szeretnél felvenni, ebből tudsz erőt meriteni, és nem mész a hűtőhöz.

Én ha nem férek bele ebbe a szoknyába, beindul a vészreakció.

Most is 74 kiló voltam már, most elkezdtem fogyizni, már 70 vagyok, még 3 kiló és kényelmes az etalon szoknya.

Szoval, ki kell tűzni egy ilyen célt, és a cél eléréséhez, kicsi apro célokat, a héten 2 kiló, jövőhéten 3 kiló, utánna megint 2 kiló, és szépen lassan meglesz!!!!


De időt kell hogy adj magadnak ez a legfontosabb!

74. g_eszter (válaszként erre: 73. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:55

ez így jó időpont :)

Kitartást! Szurkolok!

73. 7adf5aff48 (válaszként erre: 71. - 47c83fb9f3)
2011. júl. 6. 19:53
Naplot inditottam,és meg fogom szivlelni tanácsaitokat,jövö szeptemberig lefogyok -30 kg mot,pont mire 21 éves leszek. Aki gondolja az olvassa,főképp olyanok akik tényleg drukkolnak és biztatni akarnak a siker elérésében.
2011. júl. 6. 19:52
én is az endokrinológiát ajánlom,mert igaz,hogy meddőség miatt kerültem oda,de a kivizsgálás során derült ki,hogy inzulinrezisztenciám van,és gyakorlatilag emiatt híztam 83 kg-ra a 158 cm-hez.Gyógyszeres kezelés és diéta segítségével lefogytam 75-re 1 év alatt,terhes lettem,95 kg-mal szültem.Most 20 hónapos a kislányom,és 67-68 kg vagyok. Figyelem mit eszek,mennyit és tornázom,de ennem kell a meforalt is,mert a hasnyálmirinyem nem jól működik,de ha nem akarok cukros lenni,muszáj végig csinálni.Sportnak szerintem a te súlyoddal a biciklizés a legjobb,mert nem megterhelő,és nagyon jól lehet fogyni és izmosodni is,csak napi fél óra,és működni fog! Kitartás,nekem is sikerült :)
71. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 70. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:43
én drukkolok neked.
70. 7adf5aff48 (válaszként erre: 66. - Newgirl)
2011. júl. 6. 19:40
köszönöm tanácsod... én csak 30 kg tol szeretnék megszabadunlni,de utánna vissza akarok állni eredeti sulyomra ami 58 kg volt,persze edzés és megnézem mit eszem.
2011. júl. 6. 19:39
Ja,és a diéta,torna mellé akupunktúrát is beiktathatsz,ez segíteni fog,de önmagában nem tesz csodát!
68. pöszmösz (válaszként erre: 64. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:36

Ok. Tippeket tanácsokat?Szerintem előttem már vagy húszan leírták, h mennyire "jó" dolog ennyi idő alatt ennyit fogyni. Mindenki beleesik ebbe a csapdába.És sajnálom ha nem tetszik az amit írok, nem bántásnak szánom, de az ami segít azt szerintem te is tudod. Mozgás, egészségesebb kajálás. Nincs különösebb recept rá.

És lehet elcsépelt leszek, de ne akarj gyorsan fogyni, mert tuti rosszabb jársz. Én sajna tudom.

Nem letolás.

67. pethoevi (válaszként erre: 53. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:35

az már jobb,de nem sokkal.Az lenne az igazi,ha natúr joghurtot öntenél gyümire.Sokkal finomabb,mint a gyári joghurt.:-) Nagyon pici édesítőt tehetsz bele,de az sem kell,ha édes a gyümölcs.

Ha gondolod,vedd meg RRéka újságját,tele van receptekkel és étrenddel is!Szerintem jó!És az a módszer tényleg hatékony!!!Bár az nem kúra,hanem életmód,de szerintem az egyik legjobb

2011. júl. 6. 19:35

Szia!


A gyors fogyókurák nem biztos, hogy célra vezetőek,és tartósak.

Én közel másfél év alatt fogytam több mint 40 kilót.

105-ről - 64 kilóra.

Először el kell a fejedben dönteni, mit szeretnél, mindig kis lépéseket kell magad elé kitűzni.

én ezt tettem, szeettem volna ha 9-essel kezdődik a súlyom. majd 8-assal, majd 7-essel, és végül 6-ossal.

Sok zöldség, gyümölcsm tea, ásványviz,tojás, hús, ezek létfontosságu dolgok.

Na és a mozgás, én elipszis trénereztem, ami nagyon megmozgat mindenedet.

Vagy járj aerobikra, persze, én sem 105 kilósan mentem, hanem már mikor 80 körül voltam.

Futni utálok, azt nem is tetem.

Csoki édesség, megvonni nem szabd, de nem mindegy mikor eszed, délelőtt a legjobb.

De ami a lényeg időt kell, hagynod magadnak.

Emlékezz rá mennyi idő alatt lettél annyi súlyú amennyi vagy, annyi idő kell neki, hogy le is menjen.

Kitartás, meg lehet csinálni!!!!!!%!

2011. júl. 6. 19:33

szia,


nem akarok kéretlen tanácsokat osztogatni, de szerintem ilyen rövid idő alatt nem akarjál ennyi kilótól megszabadulni. Saját érdekedben ne, mert tönkre teszed magad.

Nekem egyszer sikerült két hónap alatt lefogynom közel 25 kilót, csak 7és17 italport ittam egész nap. A mai napig baj van a gyomrommal, még jó, hogy nem kaptam gyomorfekélyt.

Az is lehet, hogy most majd nem érzed, hogy baj van, de majd később sorra jönnek elő különböző bajok. Ilyen mértékű fogyás nagyon megterhelő a szervezet számára, a hirtelen, drasztikus ételmegvonással csak sokkolod a szervezeted, és az ellenkezőjét éred el annak, amit akartál.

Remélem megtalálod a neked megfelelő módszert és nem teszed tönkre magad.

64. 7adf5aff48 (válaszként erre: 61. - Pöszmösz)
2011. júl. 6. 19:33
2 év alatt jött fel annyi,közrejátszik az is h tavaly kiléptem egy másfél éves kapcsolatbol,de mára tul vagyok rajta és boldog vagyok. Párom szt jol vagyok igy de én fogyni akarok,és ujra fel akarom venni a 2 évvel ezelőtti ruháimat. Segitséget kérek,ötleteket tippeket,nem letolást senkitől,mert elég nekem másokat hallgatni h de meghiztál,legyetek mellettem,segitsetek,bátoritsatok,mert egyedül nem megy. Most nyitottam egy diétás naplot is,és leirom annak kedvéért mit eszek hetente,aki nem hiszi el h rendesen eszek...
63. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 56. - Pöszmösz)
2011. júl. 6. 19:33

A fenéket. Én annó tudatos hizlalással sem tudtam ilyn rövid idő alatt....pedig nem a krosztálya vagyok.

Ennyit kajával nem-esetleg a bő felét.

2011. júl. 6. 19:29

Én 3 hó alatt 35 kilót fogytam de azt a drasztikus kúrát nem ajánlom.

Én is akkor kaptam gyomorfekélyt,bár a hatás szuper volt!

61. pöszmösz (válaszként erre: 59. - 7adf5aff48)
2011. júl. 6. 19:27
Nem mondtam, h össze vissza eszel. Bocsika, ha úgy jött le. Általánosítottam.Simán lehet rövid idő alatt sokat hízni úgy, ha csak valaki nem figyel a kajálásra.
2011. júl. 6. 19:26

Mozogni kell! Nem éhezni!

Én 3 hét alatt 5 kg-ot fogytam.

Kedd, csütörtök futás, szombat vasárnap bicaj. A többi napon felülés és súlyzózás. Na nem kell azt képzelni, hogy rengeteget csinálok. A futás az 4x 200 méter, a bicaj kb 6-9 km, felülés 50-10 db és 3 kg-os súlyzókat 4 féleképpen emelgetek 30 db-ot. És eszek, ahogy szoktam:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook