Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Akiknek Shi-Tzu kutyusuk van, vagy szeretne, és tud a fajtáról mesélni! fórum

Akiknek Shi-Tzu kutyusuk van, vagy szeretne, és tud a fajtáról mesélni! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 19. 18:00

Szia.

Én 25ezerért vettem őket törzskönyv nélkül..

1év különbséggel..

2009. nov. 19. 12:52

csatlakozhatok a beszélgetésbe?


én is most szeretnék venni egy shi-tzu kislányt

tenyésztőnél kb mennyi ft-ba kerül???

[link] én ezt a tenyésztőt néztem ki szimpi


herengtimeate mikor szeretnél venni shi-tzut?

2009. nov. 18. 18:52

Szia.

Nekem kettő van,de nincs papírjuk,csak az oltási könyv..ahhoz,hogy szeressem őket,és családtagok legyenek,nem kell papír..

2009. nov. 18. 14:45
én most szeretnék venni eggyet,de nem nagyon találok papirosat,vagy nemis érdemes olyat venni?
2009. nov. 18. 11:50

Sziasztok remélem sokan fognak ide "írkálni"

a shi-tzukkal kapcsolatos témák tapasztalatok stb...

remélem jó lesz ez a fórumtéma

várok mindenkit akinek van / volt/ lesz shi-tzuja ^^

17. daroki (válaszként erre: 16. - 3d3ae91143)
2009. okt. 24. 18:40

Szia!


Hogy van a kutyusod??Benézek a naplódba:)

2009. okt. 17. 21:49

Tegnap azt próbáltuk,nem kellett neki.

Ma a férjem hozott neki sajtos pulyka párizsit,abból evett,de csak kézből,és pár falat után a szőnyegre tette,és elvonult.

Most nem kapja majd már a fájdalomcsillapítót talán holnaptól többet eszik.

15. daroki (válaszként erre: 14. - 3d3ae91143)
2009. okt. 17. 21:37
Van vmi kedvenc kajája?Esetleg azzal próbálkozni nála:)
2009. okt. 17. 21:32

Igen,iszik,A pocija meg olyanokat korog,odamegy a tálhoz,belenéz,rám néz,mintha azt kérdezné még mindig csak ez van?És továbbmegy:)

Most egy bő 10percet sétáltunk,kivittem az utcára,nem itt bent a kertben hagytam,és okosan jött velem végig,boldogan csóválta a farkát:)

Most ahogy hallom már az ágyon van:)

13. daroki (válaszként erre: 12. - 3d3ae91143)
2009. okt. 17. 20:58
Igen,ez mindenképpen jó,hogy örül a sétának:)Biztosan majd enni is fog,csak még bágyadka lehet ettől az egésztől.De csak fogja érezni,hogy éhes a pocakja!Inni iszik azért?
2009. okt. 17. 20:56

Köszönjük:)

Egyenlőre alszik amikor csak lehet..

De ez a gyógyszerektől van azt mondta az állatdoki..

Viszont mikor mondom neki,hogy menjünk ki sétálni akkor eleven lesz,ennek örülök:)

11. daroki (válaszként erre: 10. - 3d3ae91143)
2009. okt. 17. 20:52
:(Biztosan nagyon megviselte ez a dolog:(Nagyon drukkolok neki,hogy mielőbb egyen is,meg a kedve is a régi legyen!
2009. okt. 17. 20:37

4,5 éves.

Sajnos most nem eszik.Gyakorlatilag a műtét óta bár falat kenőmájast és sajtos párizsit evett csak.

Ha ma este sem eszik rendesen akkor holnap infúzió:(

9. daroki (válaszként erre: 7. - 3d3ae91143)
2009. okt. 17. 16:49
Igen:)Igaz én nem Békáson vagyok,hanem itt bent az eurocenter környékén.
8. daroki (válaszként erre: 6. - 3d3ae91143)
2009. okt. 17. 16:48
Annyira sajnálom szegénykét!:(Reméljük hamar túl lesz ezen a szörnyűségen és még jó pár szép év vár rá.Hány éves is?
2009. okt. 16. 20:51

Láttam az adatlapodon,hogy óbudai vagy:)

Én 26 évig Békásmegyeren laktam,ott nőttem fel:)

2009. okt. 16. 20:49

Már sokkal jobban van.

Egyenlőre össze van varrva a szeme,hogy ne essen vissza ki.

Fél óránként jegelni kell neki,és hagytak egy rést,ahová szemkenőcsöt kell benyomni.

Már látni nem fog vele,és kifelé fog állni az a szeme:(

De jól tűri,hogy szegényt szadizom.

Kap még gyógyszereket is.

Múlt éjjel elaludtam mellette a földön..

Nagyon megviselt,bár egy hangot nem adott ki,a férjem vette észre mikor hazaszaladt valamiért,hogy valami nem stimmel.

Ők lent vannak a lépcsőházban,ezért nem vettem észre,hogy baj van.

Most még bágyadt és nem akar enni:(

5. daroki (válaszként erre: 3. - 3d3ae91143)
2009. okt. 16. 20:22

Megnéztem a kutyusodat a képen:(Hát nagyon szörnyű látvány,képzelem téged is mennyire megviselhetett ez az egész:(

Hogy van most??Bocsi,ha leírtad a naplódban,de még olvasni nem volt időm...

4. daroki (válaszként erre: 3. - 3d3ae91143)
2009. okt. 16. 20:19
Nincs sok Shi-Tzu itt a környéken,sőt csak ezt az egyik kiscsajt ismerem a fajtából.Én sem tudom mitől lett ilyen,igaz kiskorában nem itt volt,hanem a felettem lakó lányánál,amennyire tudom,sokat volt egyedül a kutya.Most meg ugyan van társasága,de senkit nem tűr meg maga mellett a megszokott családtagokon kivül.
2009. okt. 16. 20:18

Szia.

Az összes "gülü szemü" fajtánál előfordulhat:(

A palotapincsinél,a franciabuldognál stb..

Érdekes,hogy morgós a szomszédod kutyája,én akiket ismerek,kedves emberszerető kutyusok,az enyémek is imádják ha jön valaki,és mehetnek simit kunyerálni:)

2. daroki (válaszként erre: 1. - 3d3ae91143)
2009. okt. 16. 20:00

Szia!


Nekem havaneseim vannak,de a felettem lakónak Shi-Tzuja van,szintén kislány.Ő elég magának való kutyus,nem szereti se a gyerekeket,se a többi kutyát,mindenkire odamorog:(De nagyon kis szófogadó és amennyire tudom eddig beteg sem volt soha.Majd beszélek a gazdájával,ha éppen együtt vagyunk lent a sétaltatásnál.

Amúgy én eddig ezt a szemkiugrást a Mopszoknál tudtam,hogy előfordulhat.

2009. okt. 16. 19:55

Sziasztok.

Nekem lassan 5éve van meg az egyik és 4 éve a másik Shi-Tzu lánykám.

Tegnap jött ki az egyik fajta "betegség" rajta:(

Kiugrott a szeme.

Szerencsére meg tudták menteni,de akinek ilyen kutyusa van,vagy hasonló azt várom ide,osszuk meg egymással a fajta jellegzetességeit,ne érjen meglepetés,hátha vannak megelőzhető dolgok,amiket meg tudunk gátolni,mielőtt baj történne.

De ha csak mesélni szeretnétek róluk azt is szívesen várom,hisz imádnivaló kis szőrcsomók:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook