Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek most lett kétcsíkos a tesztje fórum

Akiknek most lett kétcsíkos a tesztje (beszélgetős fórum)


17. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 16. - Sinkoneeszter)
2010. szept. 23. 13:25
Szóval nektek egy kicsit " besegítettek".:) Legalánn Ti terveztétek, nekünk viszont kész tények vannak. Már most erőszakos a kölyök: Jövök és kész.:) Szerintem Én több hetes vagyok, mert szerintem hiába jött meg múlt hónapban, már akkor felmerült bennem hogy lehet hogy terhes vagyok. Hát....kiváncsi leszek.:) Védekeztünk is. Van ez az újfajta esemény előtti felhelyezendő tableta. ( van kúpban meg krémben is ). Azt használtuk, de úgy látszik nem sikerült a papírforma szerinti használat.:) A gyerek még arra is tett rá, hogy védekeztünk.:) Ő jön és kész.:) Életrevaló egy kölyök, az biztos!:)
16. sinkoneeszter (válaszként erre: 15. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 23. 11:53
Én is hétfőn megyek ma vagyok 4 hetes, de szerintem csak 3, ha azt nézzük, hogy számoltunk, és peteérés segítő gyógyszert és szurit kaptam
15. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 14. - Sinkoneeszter)
2010. szept. 23. 11:50

jelek voltak: maga a puffadt érzés a hasamban. ( azt hittem valami fűszert vagy kaját nem bírok hohy állandóan puffadtnak érzem magam):)Aztán a gyengeség, aludnivágyás éjjel-nappal, majd mostanában előkerültek a hosszú nadrágok, farmerok, amiket igen nehézkesen vagy egyáltalán nem tudtam begombolni. :) Mivel a múlt hónapban megjött, ezért " megnyugodtam" hogy nem vagyok terhes, viszont ezt a hirtelen 3-4 kg. hízást nem tudtam minek betudni. Még akupunktúrára is elmentem, hogy fogyasszanak le azonnal.:)

Szombaton nagyon rosszul lettem takarítás közben. Émelygés, hányinger, azt hittem elájulok. Már meg kellett volna jönnie, és azt hittem azért vagyok rosszul, mert kicsit késik. A biztonság kedvéért vettem a tesztet. Egyértelmű 2 vastag csík. Így már összeállt a kép.:) Most az émelygés és a hányinger van, de a fiammal is ugyanez volt. A lányommal semmi nem volt. Hétfőn megyek okihoz. Kiderül pontosan mennyi idős a baba.:)

14. sinkoneeszter (válaszként erre: 11. - 73cdbfbb2c)
2010. szept. 23. 11:41
Gratula, várom a jeleket, érzéseket, teendőket
13. 73cdbfbb2c (válaszként erre: 12. - Zsizsmizs)
2010. szept. 23. 11:16
Köszönöm!:)
2010. szept. 23. 11:14
Gratula! :)
2010. szept. 23. 11:10
Sziasztok! Nekem hétfőn lett 2 csíkom.:) A harmadik gyerek lesz. Van egy 12 éves fiúnk, és egy 10 éves lányunk. :) Most lesz egy picike is. Gondolkodtam hogy mit kezdjek vele, mert már nem akartam több gyereket, de ha annyira jönni akar, jöjjön.:)
10. zsizsmizs (válaszként erre: 9. - Sinkoneeszter)
2010. szept. 23. 11:10
Sajnálom :( Drukkolok hogy most minden ok legyen.
9. sinkoneeszter (válaszként erre: 8. - Zsizsmizs)
2010. szept. 23. 11:00

savas"szeráség a szájban biztos jel

ez a harmadik terhességem, de csak egy3 éves fiam van, a második sajna nem fejeződött be

8. zsizsmizs (válaszként erre: 7. - Sinkoneeszter)
2010. szept. 23. 10:56
Neked első baba lesz? Nálunk igen. Így pláne izgulok. Egyébként émelygés vagy valami hasonló van nekem is. Azért nem tudom, mert szerintem a terhesvitamin nem valami jó a gyomromnak, már előző hónapban is fájogatott tőle. De most kicsit máshogy érzem, olyan mintha savam lenne.
2010. szept. 23. 10:52
igen, hányinger, émelygés, és derékfájdalom(mintha meg akarna jönni), ez normális utána olvastam a pampers oldalán
6. zsizsmizs (válaszként erre: 5. - Sinkoneeszter)
2010. szept. 23. 10:43
Neked van valami tüneted?
5. sinkoneeszter (válaszként erre: 4. - Zsizsmizs)
2010. szept. 23. 10:37
vÁRD KI A NEMVÁRT NAPOT, MIVEL NEKEM IS ELŐZŐ NAP MÉG - VOLT, DE TEGNAP ÉS MA HALVÁNY DUPLA CSÍK!ÉN A TESZ....-EN VETTEM 80FT/DB ÁRON ÉS MA A GYÓGYSZERTÁRBAN AZ IS 10-EST, ÉS AZ ÁRA IS TÍZSZERES!LEGYÉL TÜRELMES, NEHOGY ÚGY JÁRJ, MINT ÉPP, MAJNEM A KUKÁBA DOBTAM ÉS AKKOR LÁTTAM 2 CSÍKOT!
2010. szept. 23. 10:33
Szia! Én szombaton vagy vasárnap fogok tesztelni. Elvileg jövő hét szerdán kellene megjönnie. Szerinted egy 10es teszt már kimutatná? Nagyon izgulok. :)
3. sinkoneeszter (válaszként erre: 2. - Jollymama)
2010. szept. 23. 10:28
Köszönöm, Te is hasonló cipőben jársz?
2010. szept. 23. 10:27
gratulálok!
2010. szept. 23. 10:21
Szeretnék hasonló cipőben járokkal beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, gyertek és beszélgessünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook