Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek hosszabb ideig nőgyógyászati problémái voltak: sikerült teherbe esnetek? fórum

Akiknek hosszabb ideig nőgyógyászati problémái voltak: sikerült teherbe esnetek? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 29. 00:08
Igen, sikerült. Komoly betegségeim vannak amik egyenkét is meddőséget okoznak.
2013. máj. 28. 23:43

Megértem az elkeseredésed,és személy szerint teljesen támogatom az otthoni próbálkozásokat! Még a fiaimmal kapcsolatban is szoktam keresgélni a neten,ha valamit nem sikerül a dokinak megoldani (pici fiamnak öröklött bőrbetegsége van,amit én adtam neki,csak sokkal durvábban,mint ahogy nálam jelentkezik,és a bőrgyógyász tehetetlen). Én nagyon drukkolok neked,nem csak a jövőbeni terhesség miatt,hanem a problémád megoldása miatt is!

És köszönöm!

3. Nemesiss (válaszként erre: 2. - Anya4005)
2013. máj. 28. 23:36

Jaj, de jó neked :) További sok boldogságot kívánok!


A kezeltetésről annyit, hogy ha az ember már több orvosnál járt és már minden félével kezelték, de semmi pozitív hatást nem látott, csak azt, hogy még annyira sem foglalkoznak vele, mint eddig, akkor valószínűleg nem jár vissza az ember. A nagyon sok gyógyszer miatt már részletesen is utánaolvastam ennek a témának és természetes anyagokkal (tea stb) kezelgetem magam. (Jó, itthoni kezelés, nem kéne stb, de szerintem eddig többet értek, mint a sok gyógyszer, amit hülye módjára írtak fel.)

2013. máj. 28. 23:31

Szia!

12 éves korotól úgy éltem,hogy azt mondták sosem lehet gyerekem. Nyilván ez akkor nem volt fontos kérdés,később azzá vált. Kivizsgálások,orvostól-orvoshoz járkálás,de ugyanaz a válasz mindenhol: sosem lehet gyerekem,ha mégis teherbe esnék,valamelyikünk nem éli túl.

Most 33 éves vagyok,van egy 15 hónapos fiam,a nagyobbik augusztusban lesz 3 éves.

Erről ide egy cikket is írtam,a hozzászólók vagy pozitívan reagáltak,vagy lesavaztak,hogy kamu. Nem írtam le a betegségeimet,mert ez elég személyes dolog (szerintem),és nem akartam reményt adni olyanoknak,akik esetleg ugyanazt hallották az orvostól,mint én.

A lényeg: szerintem a hüvelygyulladásodat kezeltesd,nem hinném,hogy az fog meddővé tenni,bár nem vagyok orvos!

2013. máj. 28. 23:23
Már több éve folyamatosan visszatérő hüvelygyulladásom van és még egyáltalán nem szeretnék gyereket, de már tartok tőle, hogy így később egyáltalán nem is lehet. Aki hasonló cipőben járt (nem feltétlenül ezzel a betegséggel), sikerült később teherbe esnie?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook