Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Akiknek fontos a külső, azok könnyebben szakítanak, ha a párjuk külseje megváltozik? fórum

Akiknek fontos a külső, azok könnyebben szakítanak, ha a párjuk külseje megváltozik? (beszélgetős fórum)


24. gribedli*** (válaszként erre: 12. - C6cc1a938e)
2013. dec. 28. 16:23
:DDDD
2013. dec. 28. 15:55
Ez így van, tényleg...Viszont azt sose értettem, hogy miért kell valakinek megváltozni a külsejének? Miért kell valakinek idővel elengedni magát?
2013. dec. 28. 15:12
Nekem a példaképem az anyósom ezen a téren. 75 éves lesz és pontosan ugyan olyan igényes, ha nem inkább igényes mint fiatal lány korában. Csinos, foglalkozik magával, nem hagyta el magát soha de soha.
21. Krisz42 (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2013. dec. 28. 14:57
Ebben igazd van,nekem se állna már jól az 55kg,pont most tudatosult bennem,h mennyire eltűnt az arcomról a "babaháj",kezd csontosabb lenni,de szerencsére jól áll:)Olyan,mintha a szervezet màshova pakolná a tápanyagot.
20. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. dec. 28. 14:00
Én valamennyire megertem őt..49 kg voltam amikor 9,5 éve összejöttem a párommal.Azóta szültem 2 gyereket és 51kg vagyok.Én igenis elvarom tőle,ha én odafigyelek magamra,ő is tegye ezt.Sportos,vonzó ferfi volt es most is ugyanugy add magara..nekem ez is fontos
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Krisz42)
2013. dec. 28. 12:33

Hát persze, hogy elsősorban magunk miatt vagyunk olyanok, amilyenek:), de ha esetleg még is elszalad valakivel a paci, akkor jó, ha a társunk megemlíti, hogy....

Lehet úgy tűnik az írásomból, hogy mi csak akkor változtatunk, ha....de ez nem így van, hiszen mindkettőnk van igénye arra, hogy ne legyünk kövérek, igénytelenek.

65 kg vagyok, ezt szeretem a koromra fogni:)))), de nem rég voltam 55, 57, 60 kg is, ami nekem már nem áll jól. Biztos az arc szerkezetem miatt, meg az alkatom miatt, de manapság, így negyvenakárhány évesen már ronda vagyok túl soványan, pedig annak idején jól állt az 55-60 kg, mostanság viszont anorexiásnak tűnők. Kint vannak a bordáim, kiállnak a csípő csontjaim, a kulcscsontom, az arcom beesett. Tehát nekem kell az az 5 cm szélességben.

Én sokat mozgok, mert kell. Nem csak a súlyom miatt, hanem a betegségeim miatt is (derék, pajzsmirigy), a férjem is annyit mozog, amennyit kell, de ugye időnként mindenki hajlamos kicsit ellustulni, ami nem azt jelenti, hogy én felhízok 100 kilóra, majd nyafogok és nem teszek semmi. Én ha 2-5 kg-ot hízok, már szélsebes diétába kezdek és többet mozgok. A férjem szintén, így van. Általában 90 kiló a 185 cm magasságához, ha eléri a 95 kg-ot, akkor bizony ő is diétázik és többet mozog.

18. Krisz42 (válaszként erre: 17. - A0c1361e44)
2013. dec. 28. 12:21

Szerintem az embereknek nem más,hanem maguk miatt kellene pl.nem elhízni.Ha csak má elvárásainak szeretnénk megfelelni az nagyon nem jó.

Én az első terhességemig soha nem voltam kövér.Viszont nagyon nem tetszett,mikor a többletsúllyal kellett mászkálnom.Akkor-bár eleve elhatároztam már fiatalon is-megerősödött bennem az,h soha nem leszek kövér és sokszor eszembe jutott,h emberek hogy tudnak így élni?Nem vagyok nárcisztikus,sem egoista,de szeretem a testem és úgy szeretem,ha pl.kirajzolódik az izom,ha karcsú a derekam,ha megvan a mozgásom könnyedsége,kecsessége.Jó úgy elmenni a tükör előtt,h tudom,bátran megállhatok előtte,azt látom,amit szeretnék és nem kell nyár elején depresszióba esnem,h nem merek strandra menni.

Az igaz,h a párunk miatt is tehetünk magunkèrt,de annak,h normálisan éljünk,eleget mozogjunk,életformának,természetesnek kellene lennie.Persze manapság a sok szemètel felhízlalnak,utána elveszik a pénz másik felét a fogyasztàsèrt,tehát mindenkinek felelősségteljesebben kellene hozzáállni a dolgokhoz.Az,h a párunk a külsőnk miatt elhagy az azt jelenti,h hiányzott a szerelem,de valahol mindkét oldalon,mert tényleg teszek azért,h ne hízzak el magam miatt is,ha viszont nem,akkor a párom se èrdekel annyira,h ha magam miatt nem is,de legalább miatta odafigyeljek magamra.

2013. dec. 28. 10:04

Nekem fontos a külső és azt gondolom, hogy aki azt mondja, hogy nem fontos az hazudik.

Igen, aki elhagyja azért a párját, mert felkapkodott pár kilót, megkopaszodott, ráncos lett, stb. az sosem szerette a párját.

Én nem hagynám el a férjemet és ő sem engem ilyenek miatt. Tudom, mert végig csináltunk már együtt jó néhány ilyen eseményt.

Mindketten szélesedtünk egy kicsit a megismerkedésünkhöz képest, mindketten öregedtünk a 25 évvel ezelőtti önmagunkhoz képest, mindketten voltunk már betegek, stb.


De! Fontos, hogy a változásokat jól tudjuk viselni. Én 5 cm-el szélesebb vagyok, mint annak idején voltam. Ez minimális, de teszek azért, hogy ne legyen több. Pedig én a betegségem miatt akár lehetnék 100 kiló is. Lenne mentségem, de nem használom ki, hanem elmegyek tornázni, diétázok, stb.

A férjem kb. 10 kilóval nehezebb, mint volt. Jól áll neki. Ritkul a haja, megőszült, kezd ráncos lenni a pofija, de nem árt a sármjának.

Ha úgy látjuk, hogy a másik valamiben kezd elszállni, akkor szólunk egymásnak. Én pl. nyomjál már le néhány fekvőtámaszt reggelente:) Ne menj már olyan öregesen:)

A férjem, ha úgy látja kicsit felkapkodtam, akkor csak annyit mond: komolyan mondom, hogy jól áll neked a molettség:)))))

Na, ilyenkor mindketten ezerrel neki állunk változni.

16. 4f5b373162 (válaszként erre: 15. - Michelle.r)
2013. dec. 28. 09:54
:D
2013. dec. 27. 22:54
A külseje nem érdekes, de ha a vagyonát elveszítené, már másnap elköltöznék ;)
14. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. dec. 27. 22:45

ha valaki ennyire felszínes, és csak a külsőségeket tudja szeretni, akkor előfordulhat, hogy ezért szakít. nekem ezt furcsa elképzelni, mert egy tökéletes testű pasi is lehet például szar az ágyban, ha csak azért kell valakinek, hogy jól mutasson az utcán mellette, azt nem mondanám szerelemnek :) ahhoz pedig már nagyon extrém mértékű elhízás kell, hogy a vonzalom, izgalom már ezen a téren se működjön, de ott már az egészség is nagy mértékben veszélyben van

engem nem zavarna, ha a párom elhízna vagy pocakot eresztene, az sokkal inkább zavarna, ha én híznék :)

13. Ditta67 (válaszként erre: 7. - 5674644b5d)
2013. dec. 27. 22:13

Nem kevertem össze! Mindkettőnek megváltozik a külseje!Én sok igényes kövér vagy molett embert ismerek! 20 évesen egyik sem így nézett ki!

Sőt olyat is ismerek aki egyik fogyókúrából a másikba kezd.Arra akartam rámutatni,hogy nemcsak kontroll nélküli evés miatt híznak el az emberek! Elég felületes kapcsolat az,amelyik ilyen miatt szakítással végződik!

Szerintem sovány emberek is éppen olyan arányban szakítanak.Abban sem lesz változás,hogy sokan fiatalabbra cserélik a párjukat!Ez gyakran összefügg a vagyonnal is!

12. c6cc1a938e (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. dec. 27. 21:57

Jogos.De nőknél nem általános.Mivel általában véve,rajtuk a gyerek.Ha nincs,akkor persze...lelép.De csak gondold végig:milyen 120kiló alatt levegőt venni.Ja!És még élvezd is.

Milyen az,amikor soha,de soha...nem szorít senki a mellkasára,mert közétek áll egy nagy has.Nem érzed a közelségét,mert ott egy nagy has.Csókolnád a testét?De csak zsírpárna van.Oh,végtelenül szexi,máris lázba hozott.

11. kisj
2013. dec. 27. 21:49

Ha valóban a párjukról van szó, akkor nem.

De ha a másikat csak dekorációs tárgynak tekintik, akkor már elég lehet némi kis bejglizés és agyő, irány a sűlyesztő!


Szóval, jobb ha mindenki vigyáz magára és odébb tolja azt a bejglis tányért!!!!!

10. ina87 (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. dec. 27. 21:36
Na ott már nem volt szerelem vagyis csak más érdekböl voltak együtt,én is ismerek olyan embert akinek nagyon fontos a külsö.na ott sose lesz igazi szerelem!szerintem akinek ez az igazán fontos ott sosem az adott személy a fontos,hanem jobban érdekli a külsö dolog ami egyáltalán nem hejes!
9. Zebra25 (válaszként erre: 5. - 5674644b5d)
2013. dec. 27. 21:34

Én is így gondolom.

Ha a férjemnek, vagy nekem olyan az ideálom, hogy vékonyabb társakat kedveljük, akkor szerintem önző dolog azt elvárni, hogy 120 kilósan is ugyan úgy kívánjon mint amikor megismerkedtünk.

És nem összetévesztendő ez azzal, hogy valaki önhibáján kívül lerokkal, vagy súlyos beteg lesz. Ez nem egyenlő az igénytelenséggel.

8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - 5674644b5d)
2013. dec. 27. 21:09

Sztem Ditta sem keverte ossze... :)

Azert a strandon nem egy olyan lanyzot latni, aki mar 15 evesen narancsboros es dundi, az pedig nyilvan nemcsak genetika...

7. 5674644b5d (válaszként erre: 6. - Ditta67)
2013. dec. 27. 20:50

Azért ne keverjük össze az igénytelenségből fakadó elhízást a betegséggel.

A kettő közt óriási a különbség.

Egyébként meg a természetes öregedés és kontrol nélküli evés miatt elhízást szerintem nem lehet összehasonlítani.

2013. dec. 27. 20:48

Betegségtől is meg lehet hízni! Gyógyszerek is okoznak végleges változást!

Aki e miatt hagyja ott a párját,az addig sem volt társ!

Ráadásul mindenki öregszik.....

2013. dec. 27. 20:43

Én úgy gondolom ha a párja megismer valakit mondjuk 60 kilósan akkor nem várható el, hogy 100 kilósan is szeresse. El tudom képzelni, hogy nem vonzódik már hozzá pont evégett.

Persze lehet kövezni, hogy a külső nem számít, a szerelem megmarad, hát nem tudom. Én elfogadnám, ha páromnak önhibáján kívül kialakulna egy testi elváltozása, fogyatékossága, de az emberi testsúly az esetek többségében jól kordában tartható dolog így ha el is hízunk (pl gyerekszülés után), azt le is lehet adni természetesen ésszel.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - Cucicsillag)
2013. dec. 27. 20:41
* hja, plAmikor terhes, ez lemaradt... Nem mindenki az "idealis"8-10 kg-t szedi fel...
2013. dec. 27. 20:40
Nem tudom mennyire általános,de ha valaki elhagyja a párját,azért,mert az meghízott/lefogyott,megkopaszodott,stb. akkor az életben nem szerette.Akkor meg..nem mindegy?Had menjen!:)
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Kimgus)
2013. dec. 27. 20:39

Pfff,csak azert nem hagynam el a ferjemet,mert meghizik. Ennyi erovel minden pasi mondhatna a felesegnek / baratno ek, hgy paaaa, kis aranyom paaa, (es vannak akik pont ekkor lepnek felre eloszeretettel) de azt mondom a kulso fontos , ugyanakkor mulando dolog.

Peldanak okaert Ungar Aniko is irto jol nez ki, de megsem ugyanaz,mint 20 evesen, mint ahogy senki sem...

Hozzateszem, szeretnek annyi idosen olyan jo formaban lenni,mint O!

Nekem volt ilyen es olyan pasim is, sosem a kulso volt az eslodleges, bar a nagyobb pasikat favorizalom ;-)

Summa summarum : nem (csak) emiatt hagyta el...

2013. dec. 27. 20:31

Vannak nők, akik magas sportos, helyes pasi kell és vannak pasik akiknek vékony csinos nő.

És vannak olyan emberek, akiknek nem fontos a külső, tehát kövérrel is összejön.

Ha olyan lánnyal vagy fiúval jössz össze, akinek fontos a külső, hogy sportos legyen, akkor vigyáznod kell, hogy ne hízz el, mindig sportos maradj, mert ha elhízol, akkor könnyen elhagyhatnak.

Viszont, ha van egy olyan nő, aki összejön egy kövér pasival, akkor ott nem fogja elhagyni, ha hízik még, mert ilyennek szerette meg.


Van egy barátnőm, aki tudom, hogy azért hagyta el az úszó barátját, mert abbahagyta a sportot és elhízott.

Ez mennyire lehet általános?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook