Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek ételallergiás a gyerekük fórum

Akiknek ételallergiás a gyerekük (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 28. 22:52

Ma voltunk először a gasztros dokinál. Még csak kézzel vizsgálta meg. Nem megfelelő súlygyarapodás és kisebb ekcéma miatt mentünk el.

Azt mondta 1 hónapig (legközelebb akkor találkozunk) tej és tojásmentes szigorú diéta. Ő még tápozik de az is tejmentes táp. Most kaptunk javaslatot 90%-os támogatásra!

Vérétel meg más vizsgálat még nem volt, de ha a panaszok nem enyhülnek és 1 hónap múlva úgy látja akkor arra is sor fog kerülni!

2012. febr. 28. 22:48
ha csak laktóz érzékenység akkor mehet a husi.de ha a tejfehérjét sem bírja akkor semmi husi sőt még a gyapjú ágynemű is felejtős.Tojásporban van tejsavó.Keményítő és sárgaborsó liszt.Nagyon jó tojáshelyettesítő.
5. kisbögre (válaszként erre: 4. - Wecuska)
2012. febr. 28. 22:45

Akkor ha tejallergiás akkor marhahúst sem ehet???

Erről eddig szó sem volt :O

Húh jó lenne pár tanács hogy hogyan is kezdjek el főzni neki. Mondjuk a főzelékeket, leveseket eddig is kukoricakeményítővel habartam... De tojásport még nem használtam. Azt javasolta a doki. annak van köze a tojáshoz? Gondolom nincs ha javasolta...

2012. febr. 28. 22:42
nekem tej,vagyis minden ami a szarvasmarhával kapcsolatos,tartósító és tavasztól a fagyokig meg a szeme.7 éves lesz.Meglehet tanulni diétásan főzni.Rengeteg receptem van.
3. kisbögre (válaszként erre: 2. - Wecuska)
2012. febr. 28. 22:40
Szia! Ma voltunk gaszton, eddig úgy néz ki tej és tojás...1 hónap múlva kontroll, még csak 19 hónapos. Én meg kétségbeestem :SSSS
2012. febr. 28. 22:39
milyen allergiátok van?
2012. febr. 28. 22:36
Gyertek beszélgessünk, cseréljünk tapasztalatot...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook