Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek a második babája is császárral született/születik beszélgessünk! fórum

Akiknek a második babája is császárral született/születik beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


1 2
22. vakri (válaszként erre: 10. - Suzanne7)
2012. márc. 12. 08:28
Persze, hogy könnyebb. Az is mindegy mennyire hagyod el magad. Persze fáj, de nem kell foglalkozni vele. Minél előbb fölkelsz annál hamarabb erőre kapsz. Én mindhárom császár után azonnal (vagyis 2 óra múlva) visszakerültem a saját szobámba. A harmadiknál rögtön hozták a babát is és a férjem is egész nap ott lehetett velünk. Pedig 2 szobatársan volt, azt mondták nem zavarja őket. Persze csak az első nap, mert nem VIP szobában voltunk, de tök jó volt, apa babázott én meg néztem őket. Mire meg este hazament már én is fölkelhettem és rendeztem is a gyereket. De az első éjszakára még bevitték a csecsemőszobába, hogy tudjak pihenni. Persze a másik két baba felváltva sivalkodott, úgyhogy nem mintha nem lett volna mindegy. :-)
21. suzanne7 (válaszként erre: 18. - Mgagi)
2012. márc. 12. 08:25
Most lehet,hogy nagy butaságot kérdezek,ne haragudj a tudatlanságom miatt,de miért volt olyan sokáig katétered?Nekem műtét előtt feltették és másnap délelőtt már le is vették és onnantól már én jártam pisilni.
20. mgagi
2012. márc. 12. 08:23
apa mostanában nekem is felhozza a 3. babát. De én egyenlőre még nem szeretnék.
19. suzanne7 (válaszként erre: 16. - Vakri)
2012. márc. 12. 08:23
Az epidurál után nem fájt annyira,mint altatás után?
18. mgagi (válaszként erre: 15. - Suzanne7)
2012. márc. 12. 08:22
Akkor te szerencsésebb vagy. Én az elsővel 10 napig voltam bent, mert katéterem volt, és másodszor úgyszintén, de csak 7 napot kellett bent lennem.
2012. márc. 12. 08:21
Nekem most volt a harmadik császárom Hál istennek az nap jobban lettem és este már járkáltam
16. vakri
2012. márc. 12. 08:20
Nekem 3 császárom volt. Az első 24 óra vajúdás után mivel lassult a gyerek szívhangja sürgősségi volt, ez volt a legrosszabb. Mivel 12 óra után bekötötték az epidurált, oda gyorsan kaptam egy lóadagot és futás a műtőbe. Utána nálam is a csillapíthatatlan reszketés volt a legrosszabb. Mivel a második gyerek még csak 30 hetes volt amikor elkezdett leválni a lepény és ráadásul faros is volt ez is császár lett. Ott altattak, annál a legrosszabb az ébredés utáni kibírhatatlan fájdalom volt. De hoztak valami csodaszert az infúzióba az pillanatok alatt csillapította. Meg persze a koraszülött baba miatti aggodalom. A 3. gyerek megint epidurál volt, kérdés nem volt, hogy 2 császár után lehet e simán szülni, főleg, hogy csak másfél év telt el az előző óta. Ott semmi probléma nem volt, tervezett császár, semmi mellékhatás nem volt. Fél 10-kor született, este hatkor már fel is kelhettem.
15. suzanne7 (válaszként erre: 14. - Mgagi)
2012. márc. 12. 08:20
A kórházba már másnap hajnali 5-kor lábra állítottak onnantól már jártam,keltem,csak nem tudtam kiegyenesedni.Ami miatt nehéz volt,az az,hogy iszonyúan köhögtem és ettől nagyon fájt a sebem.6. napon szedték ki a varratokat,akkor mehettünk haza,onnantól már sokkal könnyebb volt minden!
14. mgagi (válaszként erre: 13. - Suzanne7)
2012. márc. 12. 08:17
Te mennyi idő alatt épültél fel?
13. suzanne7 (válaszként erre: 12. - Mgagi)
2012. márc. 12. 08:16
Az elsőnél nem volt bennem semmi félelem,most viszont hetek óta vívódok magamba,remélem azért sokkal nem lesz rosszabb a lábadozás mint az elsőnél:)!
12. mgagi (válaszként erre: 10. - Suzanne7)
2012. márc. 12. 08:13
Igen. Könnyebb volt összeszedni magamat:)
11. mgagi (válaszként erre: 8. - Suzanne7)
2012. márc. 12. 08:13
Az elsőnél kaptam beöntést, 2-nál nem kaptam. Ott már délután nem edtem, mert Az nap délben kezdődtek a fájások és este mentünk be.
10. suzanne7 (válaszként erre: 9. - Mgagi)
2012. márc. 12. 08:12
Akkor mégiscsak a második után könnyebb volt a járás,felkelés nem?
2012. márc. 12. 08:10
Viszont a 2. császár után én másnap már normál kórterembe kerültem, míg az elsőnél a 2 napra sikerült összeszednem magam.
8. suzanne7 (válaszként erre: 7. - Mgagi)
2012. márc. 12. 08:10

Előtte kaptál beöntést vagy kúpot?

Nekem az elsőnél úgy volt,hogy műtét előtti napon du. 4 után nem ehettem,hogy üres legyen a gyomrom.Másnap 3/4 11-kor született meg a kislányom,és engem altattak.

7. mgagi (válaszként erre: 5. - Suzanne7)
2012. márc. 12. 08:07
Mert én az infúziót, az epidurálist és az 1 órahosszán keresztüli hidegrázást nem akart mégegyszer átélni.
2012. márc. 12. 08:06
Verával a 40. héten császároztak meg. Mátéval 4 perces fájásokkal (nem volt erős fájás) mentünk be a kórházba 9 nappal a kiírt időpont előtt.
5. suzanne7 (válaszként erre: 4. - Mgagi)
2012. márc. 12. 08:06
Miért volt rosszabb a második?
2012. márc. 12. 08:04
1. még új volt nem tudtam hogyan is fog zajlani ez az egész, de a 2-nál már tudtam mi vár rám, de mégis rosszabb volt mint az első. Bár az elsőnél rossz katétert kaptam és ebből a szempontból és felépülés szempontjából nehezebb volt.
2012. márc. 12. 08:02
Ez engem is érdekelne...
2012. márc. 12. 08:02

Szia!

Én is kétszer lettem császározva. 3,5 év a korkülönbség közöttük. A nagy kislány a kicsi fiú.

2012. márc. 12. 07:48
Sziasztok!Ma kezdem a 38. hetet második pocaklakómmal:).Az első kislányom farfekvés miatt császármetszéssel született a 40.héten.Mivel az orvosom nagyon óvatos,és 2 év különbség lesz a lányaim között,másodszorra is császározni fognak.Érdekelne,hogy ki hogy élte meg a második műtétet,volt-e különbség a kettő között,fájdalomban,felépülésben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook