Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akiknek a kisfiát műteni kellett, mert nem szállt le a heregolyója, megosztanák velem a tapasztalatait? fórum

Akiknek a kisfiát műteni kellett, mert nem szállt le a heregolyója, megosztanák velem a tapasztalatait? (beszélgetős fórum)


1 2 3
16. Liza13 (válaszként erre: 15. - Marta1981)
2011. ápr. 28. 20:36
Köszönöm! :) Jelentkezem! :)
2011. ápr. 28. 19:49
Liza13 ha érdekel részletesebben, hogy mi volt a kórházban van egy titkos naplóm jelentkezz be.Be engedlek és a 34 bejegyzésnél eltudod olvasni mit csináltak a kisfiammal.Ide azért nem másolom ki, mert túl hosszú lenne.
14. vizöntőlány (válaszként erre: 11. - Ficusbenjamicus)
2011. ápr. 28. 19:41
Nem szövődmény ez,hanem a hasüreg melegebb mint a herezacskó és elhalhat az a hormonképző szerv,ami a megfelelő mennyiségű ondóképződéshez kell.A házasélet megy rendesen,de csak lombikkal lehet baba.Nekünk a lombik sikerült,van egy kicsi lány unokám.
2011. ápr. 28. 19:40

Sziasztok!


Az én fiam 3 napig volt kórházban.Az első nap kivizsgálták.A második nap műtötték, harmadik nap haza jöhettünk, mivel nem volt láza, rendesen evett és ivott. 15 hónaposan műtötték és nem volt kikötve az ágyhoz.Az altatás miatt én is aggódtam, de szerencsére nem volt semmi gond.

12. vizöntőlány (válaszként erre: 8. - Liza13)
2011. ápr. 28. 19:38

Az én fiam már felnőtt,elég régen volt a műtét,de szerintem ma sem egy éjszakás a műtét,mert sebek vannak,varratok.De lehet,hogy ma már minden más.

Illetve nem Veszprémben,hanem Pécsett műtötték a fiam.Kívánom,hogy csak egy éjszakát kelljen bent lennetek.

11. ficusbenjamicus (válaszként erre: 5. - Vizöntőlány)
2011. ápr. 28. 19:36
Hú, nem tudtam, hogy ilyen szövődményei lehetnek...
2011. ápr. 28. 19:34
Szegény gyerekek, sajnos én érdemben a tapasztalat hiánya miatt nem tudok hozzászólni, de sok-sok erőt és kitartást a szülőknek, Fiúknak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!!
2011. ápr. 28. 19:30
húúú...nekem lányom van,de tavaly 3 napot töltöttünk a nagy gyerek kórház azon osztályán ahol ilyen gyerekeket műtöttek(most így belegondolva rengetegen voltak,több kórteremben egyszerre)Ők már nagyok voltak,3évestől felfelé.Nem is a műtét volt nekik rossz-bár az is-hanem mielött elvitték őket és nem ehettek műtétig és utána amíg ki volt kötve a kezük,hogy ne nyúlkáljanak a sebhez.Persze így játszani is nehéz volt neki.Nem tudom egy 10 hónapossal mit csinálnak majd,de sok kitartás kívánok neked,túl lesztek rajta!
8. Liza13 (válaszként erre: 4. - Vizöntőlány)
2011. ápr. 28. 19:12
Nektek mikor volt a műtét? Azt olvastam a neten, hogy csak 1 éjszakát kell bennmaradni, valakinek még annyit sem. Nektek hogyhogy 5 napig benn kellett maradni?
2011. ápr. 28. 19:11
Ja és kérdeztem, hogy van-e esély, hogy addigra leszálljon a here, azt mondta, hogy nagyon kevés. :( Eléggé félek ettől a műtéttől, főleg az altatás része aggaszt. :(
2011. ápr. 28. 19:09
10 hónapos a kisfiam. Ma voltunk sebészeten és azt mondta a doki, hogy nem akarja bekavarni a hormonháztartását hormonkezeléssel, így másfél hónap múlva vissza kell menni és valószínű megműti. :(
5. vizöntőlány (válaszként erre: 3. - Ikrekanyukája)
2011. ápr. 28. 19:04
Az én fiamnak is azt mondta az orvos 5 éven keresztül,hogy nem kell műteni,aztán mire sor került a műtétre,késő lett.Ma felnőtt,de természetes úton nem lehet gyermeke.Mert ingázott a heregolyó.
2011. ápr. 28. 19:00

Nekünk két vizsgálatot kellett elvégezni,EKG,illetve labor,pontosabban vérvétel.Ezt a műtétet altatásban végzik és a fiam öt napot volt korházban.

Hát...elviselte

Épüljön fel gyorsan a kisfiad.De ne halogasd a műtétet,mert hosszú távon csak árthatsz vele a gyermekednek.

2011. ápr. 28. 18:56
Biztos, hogy műteni kell? Az én kisfiamé sem szállt le, de azt mondta a doki, hogy nem kell műteni, hanem várjunk még. Most már lassan 1 éves lesz, és néha fent van neki, néha lejön - ingázik. Nálatok miért van szükség a műtétre? Mennyi idős a kisfiad?
2011. ápr. 28. 18:50
Milyen vizsgálatok kellettek előtte? Meddig tartott a műtét? Hogy viselte a baba? Benn kellett-e aludni a kórházban? Ilyesmikre lennék kíváncsi.
2011. ápr. 28. 18:49
Akiknek a kisfiát műteni kellett, mert nem szállt le a heregolyója, megosztanák velem a tapasztalatait?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook