Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akiknek 7-essel kezdődik az indulósúlya, és 5-6-ossal a célsúlya fórum

Akiknek 7-essel kezdődik az indulósúlya, és 5-6-ossal a célsúlya (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
118. Awela (válaszként erre: 117. - Cseperke)
2010. dec. 27. 19:57
Én is.:) Pedig volt azért nagy sütizés, de szerencsém volt idén.
117. cseperke (válaszként erre: 116. - Awela)
2010. dec. 27. 13:01

Szia!

Ma bátran rámerészkedtem a mérlegre.......

Túl éltem a karácsonyt hízás nélkül!

És Te?

116. Awela
2010. dec. 27. 12:51

Sziasztok!

Ki hogy élte túl a Karácsonyt?

115. Awela (válaszként erre: 114. - Nirvi)
2010. dec. 8. 09:32

Sok sikert hozzá!:)

Nyáron én is kijártam minden áldott nap, de most el se tdnám képzelni. Pedig vannak olyan megszállottak, akiket látni reggelente a Városligetben. Én nem vagyok az. Most csak a lábamat edzem a géppel napi kb. 10 percet, többet nem bírnék rajta, de ahogy olvastam róla a neten, mások sem.:) De nem szabad teljesen ellustulnom, a combom a kritikus pontom, azt kell még ledolgozni, aztán jó leszek már.

114. Nirvi (válaszként erre: 110. - Awela)
2010. dec. 8. 07:37

Gratulálok:)

Egy darabig nekem is megvolt ez a motiváció...de aztán valamiért már nincs.

Konditerembe egyébként imádok járni, sokáig oda is jártam, futottam rendszeresen, meg minden...aztán már egy ideje sajnos nem tudok menni és azóta nem tornázok itthon sem:(

Ahogy lustultam a mozgás terén, úgy kezdtem lazán venni a kajálást is....

Most próbálom magam ismét összeszedni....csak óvatosabban mint eddig, mert közben tervezzük a kistesót:)

113. Awela (válaszként erre: 112. - Vikucka)
2010. dec. 7. 20:49

De jó! Gratulálok!

Nekünk még nincs kilátásban, csak beszélgetünk róla, de annyi szép ruhát láttam és nekem is kell egy csini ruha.:)

112. vikucka (válaszként erre: 111. - Awela)
2010. dec. 7. 10:38
167 cm magas vagyok és erős csontú. Szóval nem ilyen remegős hájas, hanem inkább husis, de azért szeretnék vékonyabb lenni. Áprilisig van időm, akkor házasodunk össze és addigra nekem kell a Barbie esküvői ruha.
111. Awela (válaszként erre: 108. - Vikucka)
2010. dec. 7. 10:01

Milyen magas vagy?

Sajnos tény, hogy nagy méretben inkább vannak "terhesfelsők", mint normális ruhák. Nyár elején voltam boltban, kaptam pénzt, hogy vegyek valami rendes felsőt. Fél órányi próbálgatás után kénytelen voltam beérni a bő, fura kinézetű ruhákkal, mert a többi nem az én méretemre készült. Most ezek már anyunál pihennek, várják azt az időt, maikor terhes lesz malamelyikünk, akkorra pont jók lesznek.

A bуtegségektől én is nagyon féltem, nem akarok fiatalon magas vérnyomással, stb. küzdeni. És persze az is fontos, hogy ha végre oltár elé vezet a párom, akkor szép ruhát tudjak felvenni.:)

110. Awela (válaszként erre: 107. - Nirvi)
2010. dec. 7. 09:57
Hasonló cipőben járok én is. Az itthoni mérlegem szintén 96-t mutatott, mikor elkezdtem, anyuéké 90 körülit, nem tudom, melyik a pontos. Most 75 vagyok, június óta ment le. Nem is olyan gyors már a fogyás, ez azért elkeserítő néha. De nem szabad feladni! Én azzal motiválom magam, hogy nyárra szeretnék csinos lenni, mikor megyek a strandra.:)
109. Awela (válaszként erre: 106. - 1d472d0461)
2010. dec. 7. 09:55
L-karnitin? Én szedem már egy ideje és sokat segít.
108. vikucka
2010. dec. 5. 11:26

Pont 78 kg vagyok. Nekem ez a legnagyobb súlyom. Egészség, futás, rohanás, normális levegővétel, nem cukorbetegség, szivinfarktus. Nekem ezek a motiváló tényezők. Ezért kezdtem el sportolni, cigit letenni, mert ott szeretnék majd lenni a gyerekem esküvőjén is. LÁTOM, hogy a családomban sokan túlsúlyosak és ennek következményeként egy csomó betegség.

Nem beszélve arról, hogy alig lehet normális ruhákat kapni erre a súlyra. :)

Ez azért számomra elég nagy motiváló tényező :)

107. Nirvi
2010. dec. 4. 23:56

Sziasztok!

Én is beszállnék még, ha lehet:)

Én 96-ról indultam még anno, lementem 75.5-ig, aztán vissza 80-ig, most olyan 78 körül vagyok, de rá sem merek állni a mérlegre:D:D

A baj az, hogy rohadtul ellustultam és kéne egy kis motiváció, meg egy kis biztatás, hogy újra neki tudjak állni:D:D:D

Nagyon szeretnék 69 lenni, de elfogyott az akaraterőm:(

Pedig én mindig hangoztattam, hogy milyen kitartó vagyok:D:D

Hát mégsem....

2010. dec. 4. 23:44

Hú, ne is mondjátok, elég bénán állok...

Pár hete falási rohamokkal küzdök, utána meg borzalmasan érzem magam...szerencsére nem hízom, mert másnap diétával és sok sporttal kompenzálom, de mindezzel csak maradok az eddigi súlyomnál.

A múlt héten pedig olyan jól ment, és elhatároztam, hogy nem lesz több zabálás, de megint elbuktam. olyan rossz érzés.

105. Awela
2010. dec. 4. 12:20
A mai nap biztos dob egyet az eredményemen. Reggel tornáztam, utána nagytakarítottam, mostanra jól elfáradtam.:)
104. Awela (válaszként erre: 103. - Vikucka)
2010. dec. 4. 09:51
Nekem mindig több egy kicsit, de a második vagy harmadik napra lemegy 2-3 kiló.
103. vikucka
2010. dec. 3. 21:45
nekem most a mensi alatt is pont annyi a súlyom, mint általában, szóval remélem jövő héten már lemegy egy kg :)
102. Awela (válaszként erre: 101. - Vikucka)
2010. dec. 3. 15:31
Most volt egy kis helyben toporgás, de csak a havibaj miatt. Mára megint lejjebb ment egy kicsit (1 kiló). Nekem is sokkal lassabban megy mostanában, de már azért, mert jóval kevesebb a súlyom. Vettem múlt héten lábedzőgépet, azt használom. Nem minden nap, csak ha hazaérek emberi időben. Remélem, ez is rásegít egy kicsit.
101. vikucka (válaszként erre: 100. - Awela)
2010. dec. 3. 08:32

Szia!


Ebben a hónapban lement kb. másfél kg. Átlagosan számítva. :) és ennek nagyon örülök.

Cigit azóta sem szívtam, és nem is szándékozom. Remélem, ahogy a testem hozzászokik, hogy nem cigizek még többet fog leadni. :) :)


Hetente kétszer aerobic és 1x jóga. Majd januártól heti 3 aerobicra szeretnék járni, vagy 2 aerobic a klubban és 1 otthon. Haladok, haladok, csak nagyon lassan.

és te?

100. Awela
2010. dec. 3. 08:26
Mi újság? Hogy haladtok?
99. 1d472d0461 (válaszként erre: 94. - Vikucka)
2010. nov. 28. 13:11

Bocsi, azt még elfelejtettem, hogy a rendszeres cigarettázás kb napi 200kcal-t éget el, így ha leszoksz, és ugyanannyit eszel, mint előtte, akkor sajna az a 200 pluszban marad :( De ha figyelsz magadra - mint ahogy nyilván teszed is - önmagában ettől még nem lehet baj. Sőt! Gratulálok, hogy letetted, nagyon jó döntés volt, és gondolom, abszolút nem lehetett könnyű..

Kitartás!

98. 1d472d0461 (válaszként erre: 94. - Vikucka)
2010. nov. 28. 13:07

Gondolom nem mondok újat, mert sok helyen olvashattad, de igenis lelassulhat a fogyás, ha túl kevés táplálékot viszel be, mert az anyagcsere is lelassul. Kiéhezik a szervezeted, és ráadásul elvesztheted a kezdeti lelkesedést a sikertelenség miatt.

A test jelez, ha túl keveset eszel, az éhségre ne elfojtással reagálj, hanem egyél normális mennyiségű, egészséges/diétás ételt. Így az edzés is jobban esik, és nem izomból fogysz, hanem valóban zsírból.

ne koplalj, mert csak elkeserít!

remélem, tudtam segíteni.

97. Awela (válaszként erre: 96. - Vikucka)
2010. nov. 25. 16:56

Persze! Őszintén szólva nagyon sokáig nekem se tűnt fel a változás, most is csak a ruhákon, külsőre nem látom, hogy változtam volna (bár naponta többször látom magam a tükörben).


Most megyek az új lábedző gépemért, használtan tudtam venni egyet olcsón. Mostantól szépen ráállok a napi mozgásra, már rég elhanyagolom a nagy részét és bizony a szép, feszes combok még nincsenek meg.

96. vikucka (válaszként erre: 95. - Csutkababa)
2010. nov. 24. 09:46
MIndenesetre nem vettem észre, hogy karcsúsodtam volna... :( Na mindegy. majd lesz valami.
95. csutkababa (válaszként erre: 94. - Vikucka)
2010. nov. 24. 09:39

nem , nem hinnem...

lehet hogy izmosodsz, es azert vagy ugyan annyi kilo.

centiben lemerted magad?


amugy neha en se ertem, mert ennyi vagy annyi a sulyom, van ugy, hogy alig eszem,es tobbet mutat a merleg...

a fene se erti ezt...

2010. nov. 24. 08:36

Nekem megint visszatért a súlyom 78,1-re. Nem hiszem el, hogy három hete próbálok fogyózni, jóval kevesebbet eszem, mint előtte. Vacsit gyakorlatilag nem eszek és semmi.... Hetente 3 alkalom aerobic + 1 alkalom jóga és semmi. Nem tudom, mi a fene van.

Oké, hogy letettem a cigit, szerintetek ez gátolhatja a fogyást?

93. csutkababa (válaszként erre: 92. - 1d472d0461)
2010. nov. 24. 07:35

megertelek, en se birtam a 90 naposat, es ezt irtam is mar.

amugy meg,nem sokat fogytam ,de sokat kinlottam miatta...en is gy.napon,majd meg haltam ehen, szedultem, stb...

az egeszseges eletmod, sokkal celravezetobb, mint az, hogy ha kinozzuk magunkat, mert nekem is a 90 napos, kin volt.

en nem tudok 5 x enni egynap, nincs ra idom, es modom,mert dolgozom 8-16 oraig, szoval ezert.

de orulok, hogy vegreg nekem is mozdult mar lefele,lesz ez jobb is,tobb is, marmit lefele:)

kitartas csajok!

2010. nov. 23. 17:59

gratula mindenkinek, aki fogyott, és annak is,aki nemsokára szintén győzelmet arat! :)

Én időközben abbahagytam a 90naposat, és visszaálltam az egészséges, 3óránként keveset evésre. Ez egy nap 5 étkezés. Emellett sokat mozgok (4-5 óra aerobik/hét)Remélem, kitartó leszek...


A 90naposat azért fejeztem be, mert azt olvastam róla, h hiánybetegségeket okozhat, és én egyes napok végén mindig rosszul voltam az egyféle ételtől (pl tejtermékek, sok savas gyümölcs, csak tészta...) Szóval sajna nekem nem jött be, de ettől persze biztos hatásos meg ilyenek.

Nehogy valakit elbizonytalanítsak, mindenkinek más a végeredmény :)

Kitartás!

91. Awela (válaszként erre: 90. - Csutkababa)
2010. nov. 23. 17:50

Akkor végre megmozdult! Örülök.


Én is örülhettem tegnap, egy hete nem volt semmi, igaz, előtte meg szépen ment le. Az is igaz, hogy beteg vagyok és nagyrészt levesen élek, meg vettem L-karnitint múlt héten, de a lényeg, hogy már csak 75.:)

2010. nov. 23. 10:43
sziasztok lanyok, en ma reggel 75.1 voltam,es nagyon orultem neki,igaz, a szamat osszevarrtam, ne birjak annyit enni:)
89. cseperke (válaszként erre: 87. - Titánia83)
2010. nov. 22. 10:54
Köszi!!!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook