Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akiknek 20 kg feletti súlyfeleslegük van fórum

Akiknek 20 kg feletti súlyfeleslegük van (beszélgetős fórum)


108. ChrisTai (válaszként erre: 106. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 2. 10:46
Jo, a repa is tele van ch-val! :-D Ebben a ch elhagyasban annyi a lenyeg, hogy a finomitott cuccokat kell elhagyni... Kenyer, teszta. De azert heti 1x nem art, persze nem egy heti adagot egyszerre... :))
2014. jan. 2. 10:44

Most fejeztem be a vacsit, egy orias salatat :) En csak probalok keveset enni... Es mozogni. De ma nehezebben ment, neztem is nagyokat, tegnap tok sok energiaval ugraltam, ma meg csak olyan pfff... Szoval nem ertem, bar lehet kozrejatszik az izomlaz tegnaprol :)

Egyebkent kovezzetek meg de 3 honap alatt sztem nem gaz a 20 kilo... Ha odafigyelek meg mozgok, egy honap alatt leugrik egy tizes, utana 5 havonta szerintem nem gaz, es ha belegondoltok az elso honapban abbol a tizesbol 5 kilo viz... De persze mindenki mashogy fogy, szoval nem akarok ebbol vitat nyitni, en nem sietek, de ha nem vagyok ehes, nem fogok tobbet enni azert mert nincs meg az xy kcal... Altalaban 1000 alatt eszem, de marha mozgasszegeny az eletmodom, azon a 30 perc bohockodason kivul amit lemuvelek :)

106. 5c0313b0fc (válaszként erre: 105. - Marlenka70)
2014. jan. 2. 10:42

Ma elkezdem a norbi-kódosból az "ember-barát" verziót, (= a ch-s kajákat is d.e. minimális mennyiségben) és vezetem a KalóriaBázist, hogy támpontom legyen a mennyiség és összetétel (fehérje-ch-zsír) vonatkozásában. És mellé elkezdek rendszeresen test-mozogni :))) először csak elsősorban itthon végezhető valamivel és a napi séták-gyaloglások.

Rengeteg mindent kipróbáltam már, nem akarok én egyik napról a másikra nádszálvékony lenni.

Olyan étkezési rendszert akarok kialakítani, ami segít helyre-állítani a kilóimat, és amit a későbbiekben is tartani tudok, tehát nem kellene utána erről "vissza-állni", hanem lehetne napi rendszerességgel folytatni.

Ezért is akarom az "ember-barát" verziót, mert olyan nincs, és szerintem nem is egészséges, hogy a ch-s kajákat teljes egészében elhagyni, egész életünkre úgysem tehetjük ezt meg, másrészt a fogyó alatt sem bírnám ki, és csak jönne a bűntudat stb. stb.


Ha valakinek van valami jó, vagy ennél jobb ötlete, tanácsa, tapasztalata, szívesen fogadom, nyitott vagyok mindenre!

105. marlenka70 (válaszként erre: 103. - 5c0313b0fc)
2014. jan. 2. 10:33
Persze,ez nem is kérdés gyere! Hogyan tevezed? Mit eszel,mit teszel?
104. 388b941089 (válaszként erre: 99. - Marlenka70)
2014. jan. 2. 09:15
Valamelyikőtök írta, hogy 3 hó alatt 20 kg-ot akar lefogyni. :O Erre dobtam egy hátast. :) Az már nagyon nem lenne egészséges.
103. 5c0313b0fc (válaszként erre: 1. - Marlenka70)
2014. jan. 2. 08:53

Szevasztok, szeretnék csatlakozni hozzátok én is!

Most már elmondhatom, idén tavasszal már 2 éve lesz, hogy letettem a cigit, azóta egy szálat sem!

Előtte is volt néhány plusz kilóm, akkor rámjött újabb 20, mostmár közel 30 kg-tól kellene megszabadulnom, azóta is próbálkozok, de ezek a kilók nagyon ragaszkodók!

Jöhetek közétek?

102. marlenka70 (válaszként erre: 101. - ChrisTai)
2014. jan. 2. 07:54
Gyere itt a helyed. Milyen módszerrel kezded ledobálni magadról a felesleget?
2014. jan. 2. 07:39
Sziasztok! Buék mindenkinek. :) Csatlakoznék! Én minimum 20 kilót szeretnék leadni ebben az évben! 158 centi vagyok hivatalosan, és most mértem 77.2 kilót... Remélem köztetek találok társakat. :)
2014. jan. 2. 07:32

Üdv! Az ujjonan csatlakozóknak.Nem is az a lényeg hoogy ki milyen okból hízott végül is meg hanem az hogy egymást támogatva induljunk meg a fogyás útján.

A magánéleti negatívumokat én is édességbe fojtom. Mivel nincs lehetőségem az életem rendezésére,most arra törekszem hogy élhetőbbé tegyem a mindennapjaim. Mert ilyen külsővel a munkaerő piacon sem rúghatok labdába.Aki világ életébe nem volt 50kg-nál több elképzelni sem tudja mit él meg minden nap valaki aki "csak" túlsúlyos. Candida ellen már azzal is sokat teszek ha nem fogyasztok finomított cukrot (nekem ez a legnagyobb kihívás).A levek összetétele 80%zöldség+20%gyümölcs lesz. Mindenkinek sok sikert! Várom a beszámolókat.

99. marlenka70 (válaszként erre: 93. - 388b941089)
2014. jan. 2. 07:23
Kedves Vanessza szerintem itt senki nem rohan sehová. Én személy szerint semmiféle határidőt nem tűztem ki(persze mindenki türelmetlen). Tart ameddig tart lényeg,hogy bírjam cérnával.
2014. jan. 2. 00:34

Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!

Csatlakoznék hozzátok, bár én nem szó szerinti betegség miatt híztam 25 kilót - mint némelyikőtök- az elmúlt évben (előtte sem voltam sovány, sőt). Nálam a magánéleti negatívumok okozták, amin nehezen tudnék változtatni, de rajta vagyok. A lelki dolgok nagyon meg tudják keseríteni az ember életét és vele együtt jönnek a plusz kilók is. Régóta harcolok a kilókkal és önmagammal, miközben sokan körülöttem kitartással akaraterővel és életmód váltással sikeresen lefogytak. Hát én is szeretnék közéjük kerülni és szívből kívánom ezt nektek is.

Hogy hogyan állok neki? Hát először is rendbehozom az életem, aztán régebben kipróbáltam egy bogyót, ami elvette az étvágyam, hát ismét előveszem, és ráveszem magam a sok-sok folyadék ivására. Aztán el kellene hagyni a késői vacsorát (max. 5-kor utoljára) és a szénhidrátot kerülni, vagy csak délelőtt. És, ha 10 kg-tól megszabadulnék, akkor jöhetne az edzés, mert jelenleg teljesen ki vannak készülve a térdeim, hátam, derekam...

Sok sikert mindenkinek!

97. Chelsey (válaszként erre: 93. - 388b941089)
2014. jan. 1. 23:26
Nekem is az a tapasztalatom, hogy 3 hónap 10-12 kiló és még ahhoz is nagyon oda kell tenni az embernek magát. Persze, ha valakiben valami miatt rengeteg víz van és nagy a súlya, akkor lehet, hogy a 20 is megvan.
96. Chelsey (válaszként erre: 80. - Marlenka70)
2014. jan. 1. 23:21

Van egy olyan elmélet is, miszerint abszurd módon pont azokról tudunk a legnehezebben lemondani, amire érzékenyen reagál a szervezetünk. A nyomorult candida is imádja a cukrot. Megjegyzem, a centrifugált zöldséglé se jó, mert eteti a candidát (a zöldség rágva más kategória).


De ez tényleg egyéni, mindenkinél más-más húzódik meg a háttérben, egyénileg kell kitotózni, hogy mi működik és hogyan.

2014. jan. 1. 22:18
Üdv nektek :-) én is csatlakoznék ha szabad :-)
2014. jan. 1. 22:12

Sziasztok, Boldog új évet mindenkinek, én is szeretnék csatlakozni,sajnos én is a pm alulműködésem, azaz a hasimotóm miatt híztam meg, vagyis amiatt jójózik a súlyom le-föl. Ugyanilyen problémával küzdök, a TSH-m túlműködést mutat néha, de a tüneteim egyértelmű alulműködésre utalnak. Szörnyen száraz a bőröm, fáradékony vagyok és felpuffadt, mint egy állapotos kismama. Nekem még inzulinrezisztenciám is van, amire meforált szedek néhány éve,és persze eutiroxot a pm-re,

Most legutóbb egy fehérje porral próbálkoztam, ami nagyon hatásos volt, de szinte megfizethetetlen, ezért abbahagytam. A zöldséglé kúra nagyon tetszik, régebben én is próbáltam, kifejezetten hatásos minden szempontból.

Hajrá mindenkinek és KITARTÁS, mert ez a legfontosabb.:)

2014. jan. 1. 21:51
sziasztok!sikeres fogyokuran vagyok tul es azt mondhatom h 3 honap alatt nem fogtok20 kgot leadni.14-15 kgot lehet.20kgot en 5 honap alatt fogytam le,de olyan kokemeny munkaval es kajaodafigyelessel,h brutal. heti 7 nap edzes,volt h 2 orakat edzettem per nap. 3 ho alatt csak koplalassal lehet max. ennyit lefogyni,de sztem ez a leheto legrosszabb modszer.
92. 3532273647 (válaszként erre: 89. - Marlenka70)
2014. jan. 1. 21:38

Dec 11-én kórházba mentem,sima kivizsgálásra.Naponnta 1 liter nátriumos infúziót kaptam,mert alacsony volt a nátriumszintem.

Minden főtt kórházi kaját megettem,és 2szelet kenyeret tudtam megeni,a napi adag 8-9 szelet volt.ittam a csapvizet,a nővérkék vadásztak a kajámra és sóztak mindent,nagyon ritka volt,hogy a szobába ne legyen tele a szám sóspereccel(kötelező volt a sós kaja)

23-án jöttem haza 6-7kilóval könnyebben.

Amikor a zárót megkaptam,montam az orvosnak a fogyást és megkérdeztem,hogy mitől,hiszen nem csináltam semmit.Szerinte a kórházi kaja nem kalóriadús,még akkor se,ha náluk tényleg ehető(csa annyira ne sózták volna az enyémet pluszba).Tészta egyszer volt,spenót gerslivel és egy tojással kétszer-írtó finom!,rakott karfiol,zöldborsófőzelék....

Ebből raktam össze a sok víz és a nem torkig evést kalóriaszegény kajákból 5után semmi.No igen,a kórházban egy kis szaloncuki ill. Milka csoki mindig akadt,ez itthon tiltólistás.

Szerintem a kutyám segítségére is számíthatok...

91. marlenka70 (válaszként erre: 90. - KisMaki93)
2014. jan. 1. 20:19
Igen! pont ezért indítottam a fórumot. Itthon nem sok támogatást kapok itt legalább van kivel megbeszélni a sikereket,problémákat. Erőt ad ha tudom nem vagyok egyedül ebben a harcban.
2014. jan. 1. 20:16
Én ígérem minden nap jelentkezni fogok!:) Jó lenne, ha egy jó kis közösséggé alakulnánk, mert együtt könnyebb!:))) Ha esetleg elgyengülnénk virtuálisan löketet adhatunk a folytatásra!:)
89. marlenka70 (válaszként erre: 87. - 3532273647)
2014. jan. 1. 20:10
Milyen módszert választottál?
88. marlenka70 (válaszként erre: 86. - KisMaki93)
2014. jan. 1. 20:08
Gyere minden nap,ha tudsz. Könnyebb ha van kivel megosztani a tapasztalatokat.
87. 3532273647 (válaszként erre: 85. - Marlenka70)
2014. jan. 1. 20:05
Én is így indulok!
2014. jan. 1. 19:53

:) Én úgy 3 hónap alatt szeretnék -20 kg-tól megszabadulni, utána pedig még -5 kgtól:)

Én most az ünnepek alatt nagyon rákaptam a kocogásra, így heti 3-4-szer kocogni fogok, illetve itthon edzem!:) Az az igazság, hogy én már régóta sportolok, így hozzá vagyok szokva!:) Hála már van egy igazán jó futócipőm (élsportolók is ebben futnak), így már élvezetesebb a kocogás:)

85. marlenka70 (válaszként erre: 84. - KisMaki93)
2014. jan. 1. 19:48
Akkor majdnem egy sújról indulunk.(94)
2014. jan. 1. 19:26
Holnap mérlegeléssel kezdek!:) De úgy kb. 92 :(
83. marlenka70 (válaszként erre: 82. - KisMaki93)
2014. jan. 1. 19:23
Úgy legyen! Üdv köztünk. Ha nem titkos mennyi az induló súlyod?
2014. jan. 1. 19:12

Kedves Mindenki!:) Először is nagyon boldog új évet kívánok Mindenkinek!:)

Szeretnék csatlakozni hozzátok!:) Én holnaptól kezdem a kemény 150 g ch-s diétát! Imádok edzeni, nekem az étkezésekkel van problémáim.. Világ életemben imádtam enni!: ) Holnap reggel mérlegeléssel és centizéssel kezdek!:)

Legyen sikeres azéletmódváltásunk 2014-ben!:)

81. a0c1361e44 (válaszként erre: 80. - Marlenka70)
2014. jan. 1. 19:02
A 160 gr-os ch diéta pont az a jó, hogy egyenletes a cukor szinted és nem lesz rohamod...
80. marlenka70 (válaszként erre: 73. - Chelsey)
2014. jan. 1. 18:54
Kenyeret és egyéb pékárut nem eszek max heti 2 korpás zsemle,rizst,durum tésztát havonta2-3szor. A cukor okoz problémát leginkább,nekem attól szoktak elvonási tüneteim lenni.A tejet is nagyon szeretem és elég sokat fogyasztok. Holnaptól kitakarítom a szervezetem zöldség-gyümölcs levekkel és meglátom hogyan reagáll. Ha bírni fogom kúraszerűen alkalmazom a későbbiekben, ha nem megy valami miatt akkor méregtelenítés lesz belőle. Sajnos az a típus vagyok aki ideg alapon leüll zabálni. Mások egyáltalán nem bírnak ilyenkor enni nekem az édességre lakat kerül,mert azzal vígasztalódom ebbe menekülök időnként.
79. ubi pretium (válaszként erre: 78. - A0c1361e44)
2014. jan. 1. 18:31
Nem dvd,saját kútfej.Anno sportoltam,megmaradtak azok a gyakorlatok :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook