Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
505. Deduka (válaszként erre: 485. - 2babesz)
2017. febr. 5. 10:36

Nekünk is a 3. sikerült. Elég sok volt a különbség az első 2-höz képest, szóval nem tudom pontosan melyik segített, de azért leírom:

-Beültetés előtt végig csináltam Harkányban a 3 hetes meddőségi kezelést (megszünteti a krónikus kismedencei gyulladásokat- nálam ezt a laparoszkópia során szövettannal igazolták is korábban.)

-Az endokrinológus 2-ről 1-re levitte a TSH-mat.

-Hosszú protokollt kaptam (korábban 2 rövid volt)

-Más, egyből a vérbe felszívódó progeszteront kaptam (Crinone gel+ Prolutex injekció)

-Vérhigításra Clexane injekciót kaptam, amit végig kell adnom magamnak a terhesség alatt is.

-Magas NK sejtfunkció és arány miatt intralipid infúziós kezelést kaptam a stimuláció megkezdése előtt 1 héttel; a siker után a 6 és 12 hetesen.


Én eddig mindig csak 5 naposakat kaptam vissza. Az első kettőnél végig feküdtem a 2 hét alatt, a sikeresnél 3-4 nap pihi volt, 1-1 sétával a friss levegőn; utána csak kíméltem magam.

Most 15 hetes vagyok az iker babáinkkal; úgy néz ki, hogy egy kisfiú és egy kislány lakik idebenn... :)


Ja! És aki izgul a tünetek hiánya miatt: én a terhességem alatt egyszer sem voltam rosszúl, testi változásokat kb. a 13. héttől érzek. Addig olyan volt, mintha nem is lettem volna terhes.

Sok sikert Neked!

A többieknek pedig problémamentes, szép babavárást kívánok!

504. 2babesz (válaszként erre: 503. - Nazra)
2017. febr. 4. 17:12
Jajj de jó! Gratulálok
503. nazra
2017. febr. 4. 16:49
Én 5 db 3 naposat kaptam vissza,ebből maradt 1,most 33 hetes magzat.
502. 2babesz (válaszként erre: 501. - Szpeni)
2017. febr. 4. 12:21
Juhuuuuu :)
501. Szpeni (válaszként erre: 500. - 2babesz)
2017. febr. 4. 12:19
Én két három napos Babót kaptam vissza és ebből sikerült a kisfiam 😊🙏😍 nekünk az 5 napos beülti nem jött be sajnos...
500. 2babesz
2017. febr. 4. 10:58
Annyit még kérdezhetek, hogy kinek sikerült 3 naposakkal?
499. 2babesz (válaszként erre: 497. - Siag21)
2017. febr. 3. 19:23
Köszönöm!
498. 2babesz (válaszként erre: 497. - Siag21)
2017. febr. 3. 19:23
Úgy legyen :)
497. siag21 (válaszként erre: 495. - 2babesz)
2017. febr. 3. 19:06
Szia! Nekem annyiból volt más a 4. beültetés, hogy azt néztem, mit kíván a szervezetem. Ha épp spagettit, akkor spagettit ettem. Ha fagyit, akkor fagyit. Ha kenyeret, akkor kenyeret. A fehérjét egyáltalán nem kívántam, noha elvileg azt "kell" enni. Emellett az első 1-2 napban pihi volt, de utána tettem vettem. Óvatosan, de végeztem a mindennapi feladatokat. És a beültetést követően egy csepp alkoholt sem ittam. Vagyis de. Karácsonykor egy korty fehérbort ittam, mert eszméletlenül finom illata volt, de meg kellett állapítanom, hogy a bor továbbra se nekem van kitalálva és csak a szaglásom játszott velem. :) Sok sikert az első lombikhoz és remélem többre nem is lesz szükség! :)
496. siag21 (válaszként erre: 490. - Szpeni)
2017. febr. 3. 18:47

Köszönöm! :)

Az egészség sajnos most épp elkerül, legalább is engem. A kiscsaj idebent jól van. :) Nálam orrfújás, erős, nagyon lassan múló köhögés és hőemelkedés van. Bár ez utóbbi 2. napja nem jelentkezett. Szedem a Homegone 9-et, a Stodalt, vitaminokat, de egyelőre nem akar javulni. Már 5 napja. Fájnak az izmaim, ha köhögök és sajna úgy érzem, hogy emiatt kicsit feszült a hasam.

495. 2babesz (válaszként erre: 494. - 5399c1cac7)
2017. febr. 3. 16:38
köszönöm :) úgy látszik az első napon fekvés nem rossz ötlet. észben tartom :)
494. 5399c1cac7 (válaszként erre: 492. - 2babesz)
2017. febr. 3. 16:11
Nekem a harmadik sikerult es ez volt az egyeteln amit az elso harom napban vegig fekudtem, egy barati tanacsra, utana pedig light uzemmodban mukodtem. Az elso kettonel ahogy az orvos mondta, tartottam a mindent ugyanugy csinaljon, mint eddig, kiveve ne emeljek sulyt vagy ne menjek futni dolgot. Hogy tenyleg ez segitett-e, nem tudom. Az is teny, hogy a harmadik elott nekem csinaltak a a meh falan scratching-et, hogy jkonnyebben megtapadjon a baba.
2017. febr. 3. 16:08
Sziasztok, szeretnek csatlakozni, ha lehet! Elsosorban szeretnek mindenkinek gratulalni. En 37 eves vagyok, Alicanteban elek, spanyol a ferjem. Nalunk ismeretlen eredetu a meddoseg. Harmadik lombikunk ugy nez ki sikeres. O egyebkent fagyibaba, mert tulstimu miatt nem kaptam vissza ot. Januar 23-an lett a beta 246 es gratulaltak a klinikan. 7-en megyunk az elso ultrahangra. Szamomra egyelore meg hihetetlen, szeretnem mar latni, hogy valoban ott van bekuckozva a helyen. Egyebkent tunetem az nincs. Neha a hasam erzem, de se a cicim nem valtozott, se almossag, se semmi. Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen.
492. 2babesz (válaszként erre: 489. - Szpeni)
2017. febr. 3. 15:13
köszönöm szépen!olyan sokat segítetek ezzel, hogy megírjátok. Igyekeztem én is mindent kivizsgáltatni, remélem rendben fog menni minden.
491. Szpeni (válaszként erre: 483. - Napos csibe)
2017. febr. 3. 10:02
Szia! Igen ez megint egy nehéz időszak de ez most már hidd el mindig îgy lesz 😀 Én is mindig a következő lépést alig bírtam kivárni... előszőr jaj legyenek tüszők aztán megtermékenyüljenek aztán jaj a pozi teszt aztán első uh kis megnyugvás de aztán 12 hetes uh ugye minden rendben és így tovább... izgul az ember de próbáld meg élvezni id a várandósságot. Tudom könnyű mondani én is sokat aggódtam de pozitívnak kell maradni illetve ha megpróbálod lefoglalni magad vmivel talán gyorsabban telik az idő😊 Neked is boldog babavárást kívánok! 🙏
490. Szpeni (válaszként erre: 486. - Siag21)
2017. febr. 3. 09:57
Üdv a csoportban! Már vártalak  minden jót és egészséget kívánok a pocakos napokra 💗
489. Szpeni (válaszként erre: 485. - 2babesz)
2017. febr. 3. 09:53

Szia! KorNicsinek igaza van, bizonyos vizsgálatok igenis kellenek mert így csökkenteni lehet a sikertelen lombikok számát. Persze így se biztos a siker de nálam is az első lombiknál IR-t és trombózis hajlamot nem is néztek és mint kiderült később kellett volna. Nekünk a 3. lombik sikerült most 4 hónapos a kisfiam 😍🙏 Hogy mit csináltam másképp? Talán annyi hogy mindenre ami probléma ki lettem kezelve és már nem volt olyan idegen a dolog. Persze izgultam de már nem úgy mint az elsőnél amikor nem tudtam mire számíthatok. Arany középútat választottam csak első nap feküdtem utána kímélve de mindent csináltam és sokat ittam vizet valamint mivel első sorban a férjem miatt lombikoztunk ő nála is próbáltunk mindent betartani szedte a profertilt és sok savanyúkáposztát evett 😂 Illetve mi a beülti előtt voltunk két hetet nyaralni próbáltuk stresszmentesíteni magunkat. Ami az ivást illeti /én is Krizsa dokis voltam/ most nem ittam. Valahogy nem is kívántam viszont sok gránátalmát ettem előtte. Nem tudom mi segített de szerintem pont összeállt minden aminek kellett, a diéta a gyógyszerek stb.

Sok sikert kívánok az első lombikhoz! 🙏

488. 2babesz (válaszként erre: 487. - KorNicsi)
2017. febr. 2. 20:19
köszönöm, hogy megírtad! sok erőt kívánok Neked!
487. KorNicsi (válaszként erre: 485. - 2babesz)
2017. febr. 2. 20:11

Nekem 5 sikertelen (4ET és 1FET) volt szegeden. 2,5-3as TSH-val a doki azt mondta, hogy elfogadható, nem kell rá gyógyszer. Enyhe inzulinrezisztenciára (120as percnél volt 45, 3 hónap gyógyszer, diéta után lett 39) is azt mondta, hogy hagyjam abba a gyógyszert, feleslegesen szedem. A 14,5% NK limphocita értékemet figyelembe sem vette, pedig legjobb ha 12% alatt van.

Ezek után átmentünk a pesti kaáliba, a 6ik beültinél mindent szedtem, gyógyszert TSH-ra (levittük 1 körülire) inzulinrezisztenciára és kaptam smoflipid infúziót az NK csökkentésére. És így októberben 2 embrike közül 1 megtapadt, szépen fejlődött, de sajnos 16 hetesen kinyilt a méhszáj és mire kórházba értünk késő volt, január 16án elveszítettük!

Fontos, hogy rendben legyen a pajzsmirigy működés, az inzulinrezisztencia, NK funkció és a trombózis panel (Leiden, MTHFR és prothrombin) ezek vizsgálata nélkül nem is lenne szabad lombik kezelést indítsanak az én szerény véleményem szerint.

486. siag21
2017. febr. 2. 18:29

Sziasztok!

Itt is sok az ismerős név. :) Ezen a fórumon még új vagyok. Röviden a pocakomról annyit mesélnék, hogy 4. próbálkozásra költözött bele egy kislány. Most 21 hét + 1 naposak vagyunk és egyre gömbölyűbbek. Június 14-re várjuk a kisasszonyt. Szépen növöget, engem időről-időre megkínoz. Korán kezdi. :D

Gratulálok mindenkinek, akinek eddig még nem tettem. :)

485. 2babesz
2017. febr. 2. 18:15
Sziasztok, nem szeretném szét trollkodni ezt a topicot, csak szeretnék tanácsot kérni Tőletek. Mi most állunk az első lombik előtt. Ha van köztetek olyan akinek több is volt, meg tudná írni, hogy a sikeres alkalommal mit csinált másképp vagy mi volt a változás a korábbiakhoz képest? Köszönöm
484. nazra (válaszként erre: 483. - Napos csibe)
2017. febr. 2. 14:04

Szia

Gratulálok!

Én is így voltam,aztán bejelentkeztem egy ultrahang stúdióba és akkor már látta a petezsákokat,csak úgy nyugodtam meg:-)

2017. febr. 2. 13:18

Sziasztok!

Szeretnék én is csatlakozni hozzátok :)

Én 01.23.-án tudtam meg, hogy a 4. lombikunk eredménye pozitív.

Az első ultrahangra majd 02.10-én kerül sor, de én addig megőszülök. Tiszta ideg vagyok, hogy minden rendben legyen.

482. Szpeni (válaszként erre: 481. - Nazra)
2017. jan. 28. 11:51
Szívesen 😀 Szerintem nem fogsz csalódni ha őket választod 👍
481. nazra (válaszként erre: 480. - Szpeni)
2017. jan. 28. 10:45

Köszönöm:-)

Nagyon szépek a fotóik,írok is nekik.

480. Szpeni (válaszként erre: 476. - Nazra)
2017. jan. 27. 20:49
Szia! Mi csináltattunk még pocakos fotókat majd később a kicsiről újszülött fotókat is. Maximálisan elégedettek voltunk mind a kettőt Baranyi Mariann és Horváth Tibor készítették. Emlékvarázs a weboldaluk neve /emlekvarazs.hu/ itt minden infot megtalálsz róluk. Kedvesek, türelmesek és Tibor nagyon profi sztem 😊
479. Szpeni (válaszként erre: 475. - LnéM)
2017. jan. 27. 20:43
Azt hittem csak én élek meg egy-két dolgot nehezebben és már kezdett is lelkiismeret furdalásom lenni de lehet, hogy akkor ez normális ha Nálatok is vannak hasonló dolgok...😀
478. Szpeni (válaszként erre: 477. - LnéM)
2017. jan. 27. 20:40
❤❤❤🙏👍
477. LnéM
2017. jan. 27. 18:18
1eve kaptam vissza kisfiamat. Mostantól ez egy ünnepnap számunkra.
476. nazra
2017. jan. 26. 20:09

Sziasztok

Van közöttetek aki csináltatott a picurkáról újszülött fotókat?

Ha esetleg meg voltatok vele elégedve,tudtok adni elérhetőséget,éppen fotós keresőbe vagyok:-)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook