Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után fórum

Akikkel már megtörtént a csoda... Élet a sikeres lombik után (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
565. Hikari85 (válaszként erre: 557. - 1e454498dd)
2017. márc. 15. 20:17
Köszi szépe. 😊 mi nem bánánk ha ikrek lennének de azért ijesztő is egyben. Egy ismerősöm nem rég szült ikreket 😊
2017. márc. 15. 19:26
Köszönöm szépen a válaszaitokat,nagyon kedvesek vagytok! :) Ez egy nagyon nehéz döntés,még alaposan át kell gondolnunk.de tényleg mindentől függni fog.
563. witch959 (válaszként erre: 562. - Napos csibe)
2017. márc. 15. 19:22
Szia Csibe! De rég hallottam rólad! Hogy vagytok? Hogy bírod? :)
562. Napos csibe (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 19:09
Nekem 2-t tettek vissza mind kettö megtapadt de csak az egyik maradt velünk :) most vagyunk a 12.hètben. A nagy ultrahangon minden rendben volt. Sok sikert nektek is 🍀
561. nyuszmó84 (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 12:21

Sziasztok!

Én is sokat vívódtam ezen. Mondjuk ez sok mindentől függ: hány petesejted lesz, hány termékenyül meg, hány éves vagy, mit szólnátok ha ikrek jönnének.

Nekünk friss az élmény. Március 8.-án kaptam vissza egy 5 napos embriót. 2 fagyibabánk lett. Mi még várjuk az eredményt. ;-)

Sok sikert kívánok Nektek! :-)

560. witch959 (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 09:44

Szia! Mi kettőt kaptunk vissza és jelenleg a 19. héten vagyunk 3 az 1-ben. :D

De ez függ a korodtól is, meg attól is, hogy hányadik lombik és hasonlók. Nekünk egyértelműen megmondta a doki, hogy semmiképp sem kaphatnánk vissza ennél többet. Én 32 éves vagyok és ez volt az első alkalom, hogy eljutottunk a beültiig.

559. siag21 (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 09:26
Szia, mi legutóbb 1-et kaptunk vissza. Ma vagyok 27+0 napos. Sok sikert! :)
2017. márc. 15. 09:02
1-et kaptunk vissza mind a harom alkalommal, az utolso januarban FET-es es a heten toltom a 12. hetet :) 37 eves vagyok. Az utolso elott nekem volt a meh falan scratching. Mas nem. Semmi bajunk, se nekem se a paromnak. Sok sikert! Ne agyald tul, csak termeszetesen.
557. 1e454498dd (válaszként erre: 553. - Hikari85)
2017. márc. 15. 08:56
Nektek is sok sikert!:-)
556. 1e454498dd (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 08:42

Szia, a 3 fagyibabából 1 született meg:-) A beültetett embriók száma függ a korodtól, az embriók minőségétől és az orvos döntésétől is. Első lombiknál nem szívesen ültetnek be 2-nél többet.

Drukkolok, sok sikert nektek!

555. nazra (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 08:34

Szia!

Mi 5 öt kaptunk vissza,amit először soknak gondoltunk,de bíztunk a szakemberekben,abból 3 maradt meg.Akkor eléggé meglepődtünk,de a 3 babóból a 10.hétre egy maradt aki most 38.hetes.

Örülünk,hogy meggyőztük magunkat és úgy tettünk,ahogy javasolták.

Sok sikert nektek!

554. ridgeback (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 05:05
Szia! Nekem hármat szívtak le (csak ey petefészkem van), abból kettőt ültettek vissza és egy szuszog itt mellettem a kiságyban 😉
553. Hikari85 (válaszként erre: 552. - Wantababy)
2017. márc. 15. 00:35
Erre én is kiváncsi vagyok mert mi is most készülünk az elő lombikunkra
2017. márc. 14. 23:01
Sziasztok! Mi most készülünk az első lombikunkra, már előre gondolkodunk és nagyon nehezen tudjuk eldönteni a visszaültetett embriók számát. Létszíves írjatok tapasztalatokat, nektek hányat ültettek vissza és abból hány maradt meg? Előre is köszönöm :)
551. Szpeni (válaszként erre: 550. - Siag21)
2017. márc. 14. 21:22
Én nem, én a volt MÁV-ban szültem.
550. siag21
2017. márc. 11. 12:42
Lányok, közületek szült valaki az Uzsokiban?
549. siag21
2017. márc. 4. 23:06
Kedves Szpeni és LnéM! Köszönöm szépen a tippeket. Tisztul a kép, még van egy kis időm, mire megérkezik a kislányom, remélem addigra teljesen jól látok majd. :) Mindenesetre már sokkal magabiztosabban veszek ezt-azt. :)
548. LnéM (válaszként erre: 541. - Siag21)
2017. márc. 4. 20:58

Helló

Mi légzés figyelőnek a baby controlt használjuk. Örököltuk, már a harmadik gyerek használja családon belül. Meg vagyunk elégedve. 5 éve megy. Persze elemet kellett cserélni 😀.

Mellszívó Mam termék. Nálunk ez is örökölt, nem ismerem a többit. De rendben volt ez is. A cumisüvegeket is szeretem ebből a markabol. Ennek csak egy hátránya volt. Hogy vastagabb a fala, így ki kellett tapasztalni a kaja melegítesnel az időt.

2017. márc. 4. 20:56
Lilla 8.án lesz 3 hónapos.A hozzátáplálást mi is 4 hónaposan tervezzük elkezdeni. A család elég erőszakos de nem engedek!Igazából most visszaálltunk a milumil peptire mindentől fáj a hasa pedig már múlnia kéne nem?ÁÁÁ megőrülök ettől.Most van 1 éve hogy elkezdtem szurizni magam olyan hihetetlen, már egy év eltelt és előtte azt hittem soha nem jön el az az idő mikor a karomba foghatom a mi kis csodánkat :D . Úgy döntöttem hogy naptármódszerezünk... aztán lesz ami lesz, ha meg semmi nem lesz jövőre visszamegyünk a sítáborosokért :D ( vagy két év múlva!) Mi mozgásban úgy tűnik elég jól haladunk eddig. nagyon szépen kinyomja magát hason. hason alszik és már át is fordult hasról hátra a kisasszony igaz inkább csak a feje húzza át :D Most próbálkozik kb két napja a hátról hasra de még csak annyi megy hogy az oldalán fekszik. A héten találta meg a kezeit is és most nyúl már tudatosan a tárgyak felé. olyan sokszor csak ülök és nézem hogy napról napra mennyit fejlődik hihetetlen... Babauszizni mi is szerettünk volna de a bukás miatt nem merem vinni a héten mentünk volna először de lemondtam. Nagyon ciki lenne ha belebukna a vízbe szerintem.Viszont járunk Maminbaba órára heti 2x már 7 hetes kora óta. Nekem is nagyon jó mert mozgok ő meg olyan jókat alszik rajtam. Imádom az anyaságot ez az összegzés a végére :D
546. LnéM (válaszként erre: 543. - Szpeni)
2017. márc. 3. 15:40

Milumil AR bukos babáknak. Azt mondta a gyerekorvos hogy ezt egy éves korig eheti majd.

A hozzátaplalast mi is megkezdtük de még inkább csak a bébi italnal volt siker. Abból kb 30mili is ok volt már. A konzervvel most megint kísérletet teszek, hátha. De nálunk is, amint megkapja a cumisüveget rögtön extázisba jön a kisfiúnk. Én előbb adom a gyümölcsöt, utána a tápszert. Korábban plusz egy étkezésnek szántam. De úgy éreztem egyfolytában etetek.😁

545. Szpeni (válaszként erre: 537. - Babita87)
2017. márc. 1. 21:18
Szia! Kitartás tápszer terén majd ha nemsokára elkezdheted a hozzátáplálást hidd el jobb lesz, legalább is nekünk jobb a helyzet azóta. Hát ez a fogamzásgátlás dolog igen érdekes így.. nálunk is kérdezte a doki mondtam is, hogy nem hinném, hogy sikerülne de mondta Ő is, hogy vannak csodák erre ne alapozzak. A császár miatt spirál nem javallt, fogigátlót nem nagyon szedhetek a trombózishajlamom miatt szóval nálunk marad a gumi már amikor eszünkbe jut 😂 Mi még nem tudjuk, hogy akarunk e kistesót de lehet ha spontán nem jön össze a kövi két évben akkor mi már nem fogunk lombikozni. Sok volt a szervezetemnek az injekciók a hormonok a vérhigító szúrása egész terhesség alatt szóval nem biztos, hogy lesz folytatás de nagyon boldogok vagyunk jelenleg a mi kis Boldizsár fiúnkkal. 😍❤
544. Szpeni (válaszként erre: 538. - Melimiri)
2017. márc. 1. 21:09
Szia! De jó, hogy ilyen mozgékony a babád nálunk sajnos nehezen akar beindulni a dolog kicsit lusta meg feszes, kötött az izomzata. Boldi most múlt öt hónapos de már egy hónapja elkezdtem a hozzátáplálást mert a tejem már elapadt és tàpszeres lett. Szóval mi a kis üveges kajákkal kezdtünk. Amire az van írva, hogy 4 hónapos kortól adható azokból vettem. Először alma, sütőtök, banán, őszibarack, sárgarépa aztán vettem tejpépet is most azzal is ismerkedünk. De szerencsére nagyon ügyi idáig mindent hamar megszokott és ízlik neki. Általában az első és az utolsó étkezés az mindig tápszer a többi meg kevesebb tàpszer és kiegészítem 7-8 kanàl gyümivel. Először csak 2-3 kanál volt most már egy fél üveggel megeszik de azt még nem értük el, hogy teljesen kiváltsunk egy étkezést mert sírni kezd ha nem a tápszerrel kezdek.
543. Szpeni (válaszként erre: 539. - LnéM)
2017. márc. 1. 20:59
Szia! Milyen tápszert eszik a pici? Mi nemrég váltottunk szintén a bukás miatt és a Beba HA AR úgy néz ki jó lesz most már jóval kevesebb jön vissza. Igaz elkezdtük a hozzátáplálást lehet az is segített egy picit. Mozgással lassan haladunk de kicsit talán javulni kezd a hason fekvést már jobban bírja. A bal lábára sajnos kellett a Bebax cipő most 0-24-ben viselnie kell a befelé tartást korrigálni kell azt mondta az ortopédus. Plusz megy a Dévény torna heti egyszer meg a babauszi is egyszer.
542. Szpeni (válaszként erre: 541. - Siag21)
2017. márc. 1. 20:52

Szia!


Örülök, hogy jól vagytok csak így tovább 😊 Nekem légzésfigyelőből az angelcare van nem volt olcsó de megbízható nekünk bevált. Mellszívóból medela van szintén nem a legolcsóbb de nekem nagy segítség volt, hogy elektromos és nem kézi amúgy is sok időt elvett eleinte a fejés hátha még kézi lett volna akkor ott őszülök meg szerintem 😂 De persze sok féle van de nekem ezek a termékek jók voltak.

541. siag21
2017. márc. 1. 18:56

Kedves gyakorló kismamik! Mi a véleményetek a légzésfigyelőkről? Szerintetek melyiket érdemes választani? És ugyanez a kérdésem a mellszívóval kapcsolatban is.

Vásárolgatok, elkezdtem beszerezni a babaápolási cuccokat is, de a mamaápolási cuccokkal kapcsolatban segítségre lenne szükségem.

540. melimiri (válaszként erre: 539. - LnéM)
2017. febr. 25. 17:24

Ovatos duhajkodas...ez jo :).

Adam ma 17 hetes es nagyon mozgekony. Imad a hasan lenni, nagyon jol tartja a fejet es nyomja magat felfele. Sot...neha mar maszasra utalo mozdulatokat csinal..persze attol azert messze vagyunk (legalabbis en igy gondolom😊). Fordulas megy amikor jatszunk vele, de meg sose talaltam ra a kisagyban mas pozicioban, mint ahogy elotte hagytam. De egyszer biztos megtortenik majd. Mi mar egy jo ideje 180ml-t eszunk napi 5szor. Ez eleg jol beallt neki. Probaltam a heten emelni neki 210-re, de meg nem kellett neki. Majd hetfon megyunk merekezni, de szerintem olyan 8kg korul jarunk :)

539. LnéM
2017. febr. 25. 15:28

Hasonló kérdések merültek fel bennem is. Fogamzásgátlás gyógyszerrel kizárt. Elvi okokból. Így marad az óvatos duhajkodas még egy ideig. Aztán ha megadatik a spontán a második baba csodája, elképesztően örülnék. Milyen, még ezen is agyalunk, holott a mi esetünkben 3% esélyt adott a doki. És milyen sokan vannak, még közeli ismeretségen belül is, akik nagyon felelőtlenül állnak a kérdéshez.

A babáitok mozgás terén hogy állnak? Kicsi fiúnk még nem igazán forgolódik. Az oldalra dőlést kezdte nemrég.

És még egy: hány gramm kaját esztek? Ezzel gondban vagyok. A kicsinénk 5ször eszik kb 210eket. De ő hajlamos lenne tulenni magát. És még több bukás lenne. Így nekem kell sokszor megállítani. Mi most vagyunk 7kilo körül.

2017. febr. 25. 10:08

Sziasztok! En sem jartam mar erre egy ideje, bar azert szoktam olvasgatni a torteneseket :). Mi mar 4 honaposok vagyunk, szerencsere az evessel nalunk nincsenek gondok. Eleinte kicsit aggodtam hogy tul sokat eszik a gyerek mivel hogy tapszeren vagyunk de aztan rajottem hogy a gyerek pontosan tudja mennyi kajara van szuksege, nem lehet oket tuletetni. Es szepen normalizalodott is a dolog. Kicsit ugyan ki vagyunk kerekedve, de sebaj :). Van mar valaki aki elkezdte a hozzataplalast? Ha igen,mivel kezdtetek?

A fogamzasgatlasrol...nalunk is feltettek a nagy kerdest a 6hetes viziten, de en egy az egyben visszautasitottam. Sose voltam nagy hive a bogyonak, azt hiszem kb 2 evig szedtem egesz eletemben. Ha jonni szeretne a kovetkezo baba hat legyen. Mi lennenk a legboldogabbak ha nem kene ujra lombikozni. Persze en sem vagyok ra felkeszulve, de ilyenkor mindig arra gondolok,hogy akiknek ikreik vannak,ok is megoldjak :)

2017. febr. 25. 02:48
Sziasztok csajok már rég voltam erre! Gratulálok az új mamiknak! Velünk minden ok a kisasszony szépen fejlődik lassan 3hónapos már kb a 6. tápszert fogyasztjuk nagyon nem akar ez a kaja dolog valahogy összejönni nekünk nem gondoltam hogy ez ilyen nehéz lesz.... Na de lenne hogy is mondjam egy két kérdésem a már szült mamikhoz. Nos ugye már kb másfél hónapja szabad utat kaptunk újra egymáshoz apával a dolgok meglepően jól is működnek és szembetaláltuk magunkat azzal amivel már több mint 6éve nem foglalkoztunk a védekezésse. Tudom doktorbácsi írt fel gyógyszert amit annyira apszurdnak tartok nem akarok fogamzásgátlót szedni mert hogy nehogy még nagyobb bajt csináljak a későbbiekben az amúgy is nem túl jól működő hormonjaimnak. A másik meg olyan távol áll tőllem hogy óvszert használjunk olyan abszurd ez az egész :) 6évig alig vártam hogy legyen valami most meg őszintén rettegek hogy nehogy terhes legyek :) Na nem sokáig de két gyerkőc között legalább szeretnék két évet. Egyik felem azt mondja hogy ugyan már 6évig nem ment mit parázol na meg mondjuk a következő lombik előtt is el kell telnie egy év sikertelenségnek? A másik meg tisztában vagyok vele hogy nem hiszem hogy bírnám ha most megint babás lennék(még úgy egy évig kb)! Ti hogy döntötetek?
536. siag21 (válaszként erre: 535. - Szpeni)
2017. febr. 20. 14:25

Hát remélem is, hogy ez az izgága kis tündérbogyó jól érzi magát! Olyan gyönyörű szívhangja van!😍 Mindennap hallgatózom. Valamivel több, mint 3 hete indult be igazán. Addig csak én éreztem, hogy idebent lakik valaki. Azóta rúg, csuklik, hullámzik, a küzdősportokat preferálja. 😊

Szerdán ultrahang, már majd' 4 hete nem láttam. Kíváncsi vagyok, hogy mekkorát nőtt a picilány. 😊

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook