Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akiket Dr. Urszán Albert műtött, jöjjenek ide! fórum

Akiket Dr. Urszán Albert műtött, jöjjenek ide! (beszélgetős fórum)


2018. márc. 25. 16:41
Nekem pozitív:) 12 éve műtött először, most nem rég pedig kicseréltettem vele. Nagyon természetes szép ciciket csinál, nyugodtan rá lehet bízni. Ő az orvos, pontosan kiméri mi lesz a legmegfelelőbb. Nem tesz be mást, mint amit szélességre és egyébként is a mell szépen elbír. Az adottságainkat figyelembe véve dönt. Orvosként felelősségteljes tudatában szerintem jól teszi, hogy nem a mi elképzeléseink, kívánságaink szerint tesz be valamit..
2018. jan. 22. 11:49
Sziasztok. Konzultacion voltam doktor Urszán Albertnel. A tapasztalatom egyertelmuen negativ volt. Nem ajanlom senkinek. Elmondom mi tortent. Mar elore ugy mentem oda az idopontra hogy megvolt az elozetes elkepzelesem hogy milyen mell implantatumot szeretnek es milyen modszerrel szeretnem a mutetet elvegeztetni. Ez persze nem volt kobe vesve, hajlottam kompromisszumra. Majdnem harom ev elozetes kutatomunkaja nyugszik ebben, elolvasva minden rendelkezesre allo anyagot az implantatumokkal es muteti beavatkozasokkal kapcsolatban. A csaladom az egeszsegugyben dolgozik tehat nem voltak teves elkepzeleseim a komplikaciokkal kapcsolatban sem. Ezekre annyira en nem is voltam kivancsi a konzultacio alkalmaval mivel ezeket en mar behunyt szemmel el tudtam volna sorolni. Egy parbeszedre szamitottam amiben en valaszt kaphatok a kerdeseimre. Viszont ami tortent, az inkabb egy monologra hasonlitott: Urszan elkezdte sorolni a muteti kockazatokat, ez meg rendben is volna hiszen kotelessege ezeket elmondani. Amikor en inkabb az engem erdeklo implantatum fele szerettem volna terelni a beszelgetest, a doktor ingerult lett. Ez az ingerultseg nem oldodott fel kesobb sem, szinte mar duhos volt ram a konzultacio vege fele hogy en extra dolgokat kerdeztem, mivel ezek nem szerepeltek az o terveiben. O ugy akarja elvegezni a mutetet ahogy ezt O kivanja, ahogy szerinte a legjobb, es az en keresemet teljesen, de 100 szazalekig figyelmen kivul hagyta. Tehat semmi beleszolasom nem lenne sem abba milyen implantatumot kapok, hogy hova kapom, hogy milyen modszerrel ulteti be stb. Ugy hogy az orvos raadasul ideges en ingerult MAR(!) az elso talalkozaskor, ezek utan nem tudom a mutet soran mennyi jora szamithatok?? Nem probaltam beleszolni a muteti technikaba es a modszereit sem vontam ketsegbe. Semmi kulonleges dolgot nem kivantam, csak hogy a lehetseges kereteken belul az en kereseimet is figyelembe vegyek. Ez nem tortent meg. Nem ajanlom ezt az orvost, csak annak aki szereti ha iranyitjak es az igenyeit teljesen figyelmen kivul hagyjak.
2017. máj. 9. 22:25
Sziasztok új tapasztalatok ?esetleg valaki mostanában volt műtéten Nála ?
5. Josh
2012. okt. 19. 11:26
Ő az egyik legjobb plasztikai sebész, bátran ajánlom. Nagyon profi Ő is és az egész csapata is.
4. Josh
2012. júl. 23. 17:43

Sziasztok!

Augusztus végén megyek hozzá konzultációra. Igazából már a műtétet várom, nem félek, elszánt vagyok. Árban jelenleg ha jól tudom 190-250 körül lesz + labor, de részletesebbet a konzultáció után tudok mondani. Titkárnő ma hívott, nagyon intelligens hangja volt, meg valahol azt olvastam hogy egy tündér. Már csak a doki tapasztalatában bízok :)

2012. júl. 2. 20:23

Sziasztok,


Zseko végül voltál konzin? Véleményed?

2011. márc. 7. 21:03

szia!

én jövőhéten megyek hozzá konzultációra, te voltál nála?

volt műtéted?

2010. nov. 27. 20:50

Mikor műtött,mit műtött,mennyibe került?

Elégedett vagy?

Gondolkozol újabb plasztikán?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook