Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik voltak már tesztíráson (Auchan, Cora, Tesco..stb) kb. mikorra várható, vagy nem várható, hogy visszahívnak? fórum

Akik voltak már tesztíráson (Auchan, Cora, Tesco..stb) kb. mikorra várható, vagy nem várható, hogy visszahívnak? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2013. márc. 19. 11:59
Én 2005-ben dolgoztam az Auchan-ba,tesztirás után 1 héttel telefonon szóltak menjek be egy személyes elbeszélgetésre,az egyik managerrel (osztályvezető,ott egyből közölték sikerült!Rá pár napra már dolgoztam,de az öröm nem tartott sokáig,az árúház Humán erőforrás managere,egy kis hitler volt...a pénz türhető,de keményen b@szogatják az embert,főleg ha nem nyalsz!
2011. nov. 24. 14:27
Én írnék mellé egy rövid motivációs levelet is.
2011. nov. 24. 11:36

sziasztok..

Ez nem teljesen ide tartozik..

Van egy cég (pontosabban egy Aldi központi raktár) kaptam egy címet ahova önéletrajzot lehet küldeni..

Na most borítékban küldöm a bizonyítvány fénymásolatát+ önéletrajz.. Kell hozzá valami pár mondatos levél is?

75. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 74. - Barackmag)
2011. nov. 24. 11:27
Hagyjuk.Tényleg nem ez a fórum témája. :)
74. barackmag (válaszként erre: 72. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 24. 10:02
Miért minősíted le magad még mindig??? Nem értelek!! Hiszen egy hajóban evezünk.... ez sajna jellemző néhány emberre.
2011. nov. 24. 08:53
Engem nem egy helyről hívtak úgy,hogy elküldenek egynapos tréningre,utána dolgozhatok T-ban.De csak négy órával jelentenek be,de dolgozni 8-at vagy 12-t fogok!!(vagyis kellett volna) Mert bármilyen hihetetlen,ilyen is van sajnos!!Sőt!!Igaz,engem küldtek Vecsésre,Gödöllőre,még Nagykátára is.... Pestről... Szóval elég vacak,de néha be kell vállalni.
2011. nov. 24. 08:49
barackmag!Engem nem igazán érdekel,hogy miért hőbörögsz.
71. barackmag (válaszként erre: 69. - EsztyMorgan)
2011. nov. 24. 00:15

Sajnálom, nem mindig járok erre. Ritkán nézek vissza a fórumra, hiszen sok más dolgom is akad.

Nálunk most pl. nem nagyon vettek fel senkit, sőt minden évben januártól leépítéseket terveznek. Ezeket többnyire a bérmegtakarítás miatt. :( Pedig így sincs mindenre elég munkaerő.

Azzal kapcsolatban pedig, hogy a multiknál mekkora a lehúzás... hát nem tudom. Persze dolgozni kell minden pillanatban, de legalább fizetnek érte valamennyit. És minden legális és tuti. Ezzel szemben én már voltam olyan hazai kisvállalkozónál érdeklődni munka után, aki egy évvel ezelőtt vidáman és cinikusan mondta meg, mennyi is az annyi. 350 forintos órabér. Nem bejelentve, vagy ilyesmi. Szóval semmi. Nos, ha nem tudtam volna, nem hiszem el. Legalább 20-30 jelentkező volt.... és sokan voltak egy napos próbamunkán is, ahol persze fizetség nuku. Aztán majd válogatnak, hogy kit vesznek fel. Na, ennél azért jóval több bármelyik multi. Csak ugye kihasználják a lehetőségeket, ami ronda dolog, de ebből élnek a gazdagabbak. Sajnos.

Szerintem több helyre add be a jelentkezésed, aztán lesz ami lesz. Egy idő után újra be kell adni, mert nem sokáig őrzik meg a papírokat. Legyen csak ott az orruk előtt. :)

70. EsztyMorgan (válaszként erre: 68. - Barackmag)
2011. nov. 16. 14:52
Nem emlékszel mennyi volt az a több hét? Én már tényleg kezdem elhinni, hogy nem fognak visszahívni.. igaz, sokan mondják, hogy ne bánkódjak emiatt, mert lehúzós munka, meg minden.. de úgy voltam vele, hogy egye fene, megpróbálom. De hát még semmi.. a hajtás meg már nagy, a múltkor voltunk lent az Auchanban és rengetegen voltak, és láttam is új arcokat a pénztárban.
69. EsztyMorgan (válaszként erre: 67. - Barackmag)
2011. nov. 16. 14:50

Köszönöm a választ.. mindazonáltal halkan megjegyezném, hogy ha már az elején válaszolsz, hiszen jól láthatólag értelmes nő vagy.. akkor megkímélted volna magad, magunkat egy kellemetlen szituációtól.

A válaszodra visszatérve.. én ezeket sejtettem és tudtam. Nincs olyan, hogy ne legyen bejelentve egy pénztáros, akkor sem, ha csak mondjuk 1-2 hónapra veszik fel. Nem fizetnek külön feketemunkát, mikor mindenkinek utalnak. Ilyen nincs.. lehet, hogy máshol van, de én pl. az Auchanban ilyet nem tapasztaltam, hiszen ott dolgozik jó pár távoli és 1-2 közeli ismerősöm.

Igazad van.. nem csak 8 általánossal kell odamenni. A munka nem szégyen, így szerintem az sem, ha valakinek több adatott meg a 8 általánosnál. Félre értés ne essék, nem nézek le senkit, hiszen szüleimnek is csak 8 általánosa van, de persze azt se felejtsük el, hogy az ő idejükben még más volt a trendi.

Előző munkahelyeket is be kellett írni.. mit írhattam volna be? Hogy nem dolgoztam még sehol? Igen, dolgoztam.. adminisztrátorként és titkárnőként.. nem hiszem, hogy a másik megoldás jobb lett volna: 28 évesen írtam volna azt be, hogy még életemben nem dolgoztam sehol?

Szóval lehet, hogy igaza van azoknak.. akik azt mondják, hogy ez is kizáró ok lehet. Egyetérteni nem értek vele egyet.. mert úgy gondolom az esélyt mindenkinek meg kéne adni.. de hát ez leírva szebben hangzik.

68. barackmag (válaszként erre: 66. - EsztyMorgan)
2011. nov. 16. 14:46
Ahová visszahívtak ott csak 1-2 nap telt el, lehet szerencsém volt, mert azóta is dolgozom. Máshová is jelentkeztem, nem nem mindig hívtak vissza... mondjuk a L...be, eltelt több hét is, mire telefonáltak. Már el is felejtettem,mert nem vártam.
67. barackmag (válaszként erre: 65. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 16. 14:42

mert pont erre a primitiv irásokra nem fogok válaszolni. Ennyi. Mivel pont olyan a gondolkodásod mint némelyik vevőé, aki csak a gépet látja a másik emberben, az embert meg nem veszi észre.

Ha valaki úgy gondolja oda csak 8 általános végzettséggel kell menni dolgozni, akkor nem kell jelentkezni.

Nem szégyen a munka, ez pedig munka és örülök, hogy van munkahelyem.

Nyilván nem fizetik meg úgy ahogy kellene, de sajna országunkban a legtöbb munkát nem fizetik meg.

De nincs fekete munka, még ha valaki úgy gondolná is. Mindenki be van jelentve az első pillanattól, sőt anélkül nem is állhat munkába, hogy minden papír meg ne lenne. Addig nem veszik fel. Minden túlóra el van számolva, ami azért valljuk be, nem hátrány.

És kedves Kriszta nagyon örülnék, ha nem neveznél primitívnek, mert éppen lehet a fordítottja igaz így. Azt hiszem én sem tettem ilyent senkivel. Köszönöm.

66. EsztyMorgan (válaszként erre: 65. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 16. 12:40
Kb. én is erre gondoltam.. de már mindegy, mert eddig se hívtak, szerintem már ez után sem fognak..
65. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 64. - EsztyMorgan)
2011. nov. 16. 12:38
Mert vagy ő sem tud semmit.Vagy egyszerűen csak primitív.
64. EsztyMorgan (válaszként erre: 63. - Pandnóra)
2011. nov. 16. 12:28
Úgy tűnik..valóban. Ami önmagában még nem baj, csak akkor nem értem, hogy minek kell ilyen félszavakat beírni, aztán meg jót röhög a markában gondolom..
63. Pandnóra (válaszként erre: 62. - EsztyMorgan)
2011. nov. 16. 12:27
Hát ez reménytelennek tűnik:))
62. EsztyMorgan (válaszként erre: 61. - Barackmag)
2011. nov. 16. 09:03
De most tényleg.. ha valamit nem tudunk, vagy nem jól, és te tudod..akkor megoszthatnád velünk. Nem elég a mézesmadzag! Szóval kérlek szépen...
2011. nov. 16. 00:15
ezért
60. Pandnóra (válaszként erre: 54. - Barackmag)
2011. nov. 15. 20:56
Mért szólsz be, ha nem folytatod? Azért vagyunk itt, hogy megbeszéljük azt, amit tudunk, ha Te máshogy véled, akkor????????
59. EsztyMorgan (válaszként erre: 58. - 6ee0ffb012)
2011. nov. 11. 17:20
Én még mindig várom:)
58. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 54. - Barackmag)
2011. nov. 10. 15:20
Akkor gyere és oszd az észt,várjuk.
2011. nov. 10. 12:14
engem sohasem hívtak vissza....de nem is bánom(tesco)
56. e32d76b828 (válaszként erre: 54. - Barackmag)
2011. nov. 10. 10:21

hááááát kijavíthatnál minket....+hálálnánk

úgybiza!

ne fukarkodj a szavakkal...no...mongyad!

55. EsztyMorgan (válaszként erre: 54. - Barackmag)
2011. nov. 10. 10:10
Pl?
2011. nov. 9. 23:44
Olvasom a fórumot és sok mindent nagyon nem jól tudtok.
53. Pandnóra (válaszként erre: 52. - EsztyMorgan)
2011. nov. 9. 19:18
Ha ezeket a végzettségeket beírtad a felvételilapodba, akkor ne csodálkozz, ha nem hívnak be. A T-ba azok kapnak munkát akinek 8.ált.-on kivül nincs más végzettségük, nem szeretik, ha gondolkodsz, ha ötletelsz.Én kb 4 évvel ezelött egy jó félévet töltöttem ott, de csak azért mert hamar átláttam az összefüggéseket és befogtam a számat, a szememet és a fülemet. Túlképzettnek számítottam és inkább idegileg viselt meg a körülöttem folyó események, ezért leléptem. A T.ról van egy könyv, amit egy olyan fickó írt, aki a kocsibegyűjtőtől osztályvezető szintig vitte, nem mondom, hogy minden úgy van, de sok az igazság benne az biztos.
52. EsztyMorgan (válaszként erre: 50. - Nikike1988)
2011. nov. 9. 17:48

Logisztika, marketing, titkárnői ismeretek, plusz adminisztrátori. Szóval van egy pár...

Ennek ellenére úgy voltam vele, hogy megpróbálom ezt a tesztírást.. de már tényleg nem tudom, hogy minek örüljek. Tény.. a két hónap is több a semminél, de utána ugyanúgy ott vagyok, mert enni kell, számlákat fizetni kell, stb...

51. Nikike1988 (válaszként erre: 47. - EsztyMorgan)
2011. nov. 9. 17:47
szomorú...:( csak hát a szükség nagy úr..a kevés pénz is több a semminél...
50. Nikike1988 (válaszként erre: 48. - EsztyMorgan)
2011. nov. 9. 17:46

szemét világ ez.....

milyen szakmád van?

49. EsztyMorgan (válaszként erre: 45. - E32d76b828)
2011. nov. 9. 17:44
Honnan tudsz ennyi mindent?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook