Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik vállalkozók, hogyan lettek azok? fórum

Akik vállalkozók, hogyan lettek azok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Levarosbukta)
2018. júl. 20. 10:21
Alapvetően cukrászati jellegű dologra gondoltam (van konkrét elképzelés a fejemben, csak nem látom rá itthon a fizetőképes keresletet), de általában érdekelne, hogy ez másoknál, akiknek sikerült, hogy működött. Hogy sikerült a családdal összeegyeztetni anyagi és házimunka, stb. téren? Illetve amit írtam, (0 bevétel évekig) az igaz-e? Azt hogy oldják meg egy olyan családban, ahol marad az egy darab magyar átlagkeresetű családtag, amíg én hobbiból egy boltban szórakozom?
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2018. júl. 20. 09:41
Ez annyira sok mindentől függ. De legfőképpen attól hogy mi az a vállalkozás amit szeretnél csinálni. Mire szeretnél vállalkozni?
2018. júl. 20. 05:30
Pontosabban:régóta érdekel a vállakozás gondolata, de nincs vállalkozó közeli ismerősöm, aki mesélehetne, csak olyan, akinek az ismerősének az ismerőse csinálja. Az állandó visszatérő információ, amit kapok, hogy a napi befektetett 12 órás munka mellé évekig tart, mire profitot gyárt és nem nullára jön ki egy vállalkozás. Ezek az emberek addig miből élnek? Valaki eltartja őket? Nyertek a lottón? Ki törődik addig a családjukkal? Ki hordja a gyereket oviba és főzi meg az ebédet, ha ő 12 órát a boltban tölt? Szóval nagyon kiváncsi vagyok és hálás lennék, hogyha az, aki már végigcsinálta ezt, mesélne róla egy kicsit!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook