Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik szoktak aukciós oldalakon eladni fórum

Akik szoktak aukciós oldalakon eladni (beszélgetős fórum)

1 2
2010. okt. 28. 16:43
Talicskád nincs? :)
2. csorocsaj (válaszként erre: 1. - -magnólia-)
2010. okt. 28. 16:41
SZÍA VAN EGY OLDAL OTT TUDSZ CSERÉLNI NÉZD MEG AD6KAP6
2010. okt. 28. 16:40

Eddig csak vásároltam (az ebay-ről). De most eljutottam oda, hogy eladni kéne, mert sógornőmék a vaterára egy csomó mindent felraktak, nem egy olyat, ami szerintük leginkább már a "szemét kategóriába" tartozott, mégis megvették. Ezen fellelkesülve én felraktam az expresszre a régi betonkeverőnket, amit 1 héten belül elvittek. És van egy csomó dolgom, amikre semmi szükségem és eredetileg ki akartam őket dobni, de rájöttem, érdemes egy-két próbát tenni, hiszen lehet, hogy valaki megveszi. Vannak könyvek, plüssök, táskák (olyanok is, amiket csak megvettem, de soha nem használtam).

Kérdésem azokhoz szólna, akik már jártasak ebben. Például hogy csomagoltok és mibe?? Ha mondjuk nem egy apróságról van szó, hanem nagyobb dologról. Dobozba, vagy "zacsiba"? Mi van, ha a bagy plüssöket szettben szeretném eladni? Az jó nagy helyet foglalna, akkor azt vastag zsákba kéne tennem? Vagy hogy? És a doboz? Azt az ember postán szerzi, vagy ha van otthon, az is jó? A postaköltséget úgy néztem súlytól függetlenül 990... Szóval a dolok ezen részére lennék kíváncsi. Meg ha van valami egyéb, ami nekem nem jut eszembe, de fontos, azt is írjátok!! :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook