Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik most járnak ikerterhességük első felében fórum

Akik most járnak ikerterhességük első felében (beszélgetős fórum)


12. Gorzsás Zsuzsa79 (válaszként erre: 1. - Manoló)
2013. jan. 19. 16:49
Szia! Mi nem terveztük a babát és 8 hetesen kiderült hogy ikrek.most vok 13 hetes!!! elég zűrös nehéz az elsőhöz képest!
2012. aug. 27. 20:27

Sziasztok!

Mindenkinek gratulálok!

Én most vagyok a 12. hétben, első babánkat terveztük!

Első próbálkozásra össze jött!

Mikor először voltam az orvosnál, 7 hetesen nagyon meglepett mikor azt mondta, hogy ketten vannak.

Két petéjűek már csak abban bízom, hogy egy fiú, egy lány lesz! :)

2011. aug. 2. 19:57
www.fodraszlap.hu
9. melcsi21 (válaszként erre: 8. - Manoló)
2011. aug. 2. 16:37
Először meglepődtünk, de nagyon örültünk is, mert legalább nem lesz a középső kirekesztve. Mindegyik gyermeknek lesz játszótársa :-) Én kezdetben nagyon rosszul viseltem, egész nap aludni tudtam volna, a sorozatos rosszullétek nagyon kikészítettek. Szerintem ezt a terhességet rosszabbul viseltem mint az előző kettőt, bár itt az is hozzájárult, hogy a "nagyok" elég elevenek. Eddig 5 kg-t híztam, remélem nem fog sok rám jönni, a doki rám parancsolt, hogy nem hízhatok sokat. A hasam az szép nagy már, és iszonyatosan sokat mocorognak. Holnap megyek 4D-s ultrahangra már alig várom. A genetikai ultrahang miatt ne aggódj minden rendben lesz.
8. Manoló (válaszként erre: 6. - Melcsi21)
2011. aug. 2. 16:26
Köszönöm, én is gratulálok Nektek! És hogy fogadtátok a kettős áldást? Azért harmadik babának kettőt kapni! :) Egyébként én eddig remekül viselem, egyszer sem volt hányingerem vagy valami klasszikus terhességi tünet...eddig! Holnap megyek genetikai vizsgálatra,remélem minden rendben lesz! És mennyivel mássab most ez a terhességed? Jóval nagyobb a hasad? Több kiló ment rád eddig?
7. Manoló (válaszként erre: 5. - Csiga1170)
2011. aug. 2. 16:24
Örülök mindenképp! Persze kezdem felfogni,hogy ha megszületnek egy darabig nem lesz nyugalom az biztos. Szerintem az első két év elég húzós lehet,aztán biztos meghálálja magát.
6. melcsi21 (válaszként erre: 1. - Manoló)
2011. aug. 2. 16:14
Szia! Gratulálok a picikhez! Én a 21. hétben járok és a 3. babát terveztük és kaptunk kettőt. Nagyon örülünk nekik a szüléstől viszont nagyon félek, bár tudom mi vár rám. Te hogy viseled?
2011. aug. 2. 13:56

Tényleg, jaj de jó!Hát igen tényleg szerencse, ha úgy nézzük, másrészről én azt szoktam szerencsésnek mondani, aki spontán teherbe esik ripsz-ropsz. Persze tudom van, akiknek az 5. sem sikerül:(((

És milyen probléma miatt kellett járnotok?

Örülsz, hogy kettő lesz vagy félsz egy kicsit?

4. Manoló (válaszként erre: 3. - Csiga1170)
2011. aug. 2. 13:48
Szia!Köszönjük szépen! Elsőre sikerült és kettőt kaptunk vissza! Szerencse! :)
2011. aug. 2. 13:44

Én is gratulálni szeretnék, egyenlőre én sem vagyok kismama, de szeretnénk kistesót. Beleolvastam az adatlapodba, láttam, hogy lombikra jártatok(mi is)

Hanyadik próbálkozás sikerült, hány embriót kértél vissza?

2011. aug. 2. 13:36

Én nem vagyok kismama.De neked Gratulálok :(!!!!!

Én mindig szerettem volna ikreket.

2011. aug. 2. 13:33
Sziasztok! Gondoltam nyitok egy új ikertehresség témát,mivel a másik cím alatt inkább már a terhességük vége felé járó kismamák beszélgetnek. Én most járok a 13. héten,aki hasonló korban jár ikerterhességével, és van kedve beszélgetni, tapasztalatokat cserélni, várom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook