Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik leszoktak a cigiről fórum

Akik leszoktak a cigiről (beszélgetős fórum)

2022. márc. 8. 15:57
Sajnos visszaszoktam.
18. Guruljka (válaszként erre: 17. - 9e5f7e5437)
2016. febr. 4. 01:17

Én kétszer nem vettem komolyan, nem volt külön lelki ügy, amikor visszaszoktam. (És nem is könnyen szoktam vissza, pár napig nem is esett jól.)


Amikor most tényleg komoly motiváció is volt, azóta ha jön is kósza ötlet, tudatosan mondok nemet. Még csak 2011 nyara óta, de azóta egy szálat sem, jobb a békesség.

2016. febr. 3. 11:29
Vannak buktatók .. harmadjára sikerült letennem végleg . Ennek már 10,5 éve . Előtte már kétszer letettem hosszabb -rövidebb időre .. Olyan nincs , hogy , csak a bulikba ... csak egy fél szál ...Mindenkinek hasonló sikereket !!
2012. aug. 4. 17:13

Nem sokan tudják, de a könyvet az angol kiadó nem engedi csak úgy lefordítani. A szövegben is el vannak rejtve dolgok állítólag, ezért van az a "mágikus" hatása. nem osztják meg cask úgy akárkivel, mire figyeljen, ha fordítja.

Nekem Nikotinstop címmel van meg, de először hosszú címe volt, az a példány elveszett.

15. cukixx (válaszként erre: 7. - Epresfank76)
2012. júl. 26. 10:15
én kb 3 éve szoktam le, és nekem is nagyon sokat segített ez a könyv :) én is csak ajánlani tudom mindenkinek!!
14. Kukacc
2012. júl. 26. 08:20
10 hónapja tettem le a cigit, nagyon nehéz volt, még a mai napig hiányzik, de meg tudom állni, hogy ne gyújtsak rá, viszont az én hibám, de híztam az első 2 hónapban összesen 10kilót. Attól próbálok most megszabadulni.
2012. júl. 26. 07:48

Én nem egyik napról a másikra szoktam le, hanem előbb csökkentettem az adagot. Próbálgattam, mennyi az a legkevesebb darab, amivel "kibírok" egy napot.

Ezzel sikerült napi 1-3 szálra lecsökkenteni az igényem.

Milyen érdekes a női megérzés, teherbe estem, és mivel már a 3. héttől megtudtam, onnantól kezdve, azonnal letettem, még azt a pár szálat sem szívtam! Nem volt kérdés.

A páromnak nehezebben ment. Ő vett tapaszt (két hétig kellett csak), és a pótcselekvés a mogyoró volt. Mikor jött a rágyújthatnék, akkor egy marék mogyorót elrágcsált. Így megvolt a pótcselekvés, és a csonthéjasok jól hatnak a közérzetre, ezért a hangulatával sem volt gond. Neki ez vált be.

2012. júl. 26. 07:37
Én 7 éve szoktam le egyik napról a másikra a férjem pedig fél éve. Mi nem olvastuk a könyvet, de én is így motiváltam, hogy ne azon gondolkodjon milyen rossz lesz, hanem hogy milyen jó. Intezívebb ízek illatok, nincs reggeli köhögés, nem kell naponta 7-800 forintot csak erre költeni, a gyerekeknek is jó példát mutat majd.
2012. júl. 26. 07:31
Szintén egyik napról a másikra.Babát szerettünk volna,szóval jó indokom volt.Nagyon kemény volt az első 3 nap,ha azt kibírod,utána már könnyebb.Én abban a pár napban elég rosszul voltam,nemcsak lelkileg,fizikailag is.Egyébként pont ma 2 éve hogy leszoktam :) ez sokkal jobb érzés,mint szívni :)
2012. júl. 26. 07:30
Én is most szilveszterkor raktam le, egyik napról a másikra. :) Ennek ugye mindjárt 7 hónapja. 20 év után sikerült. Épp azt vesézgettük a másik fórumon, akaraterő kell, erős elhatározás, hogy ennyi elég a cigiből és kész. :) Talán úgy az első 2 hónap volt nehezebb, de én is meglepődtem magamon, nem is volt olyan vészes.
2012. júl. 26. 06:56
Egyik napról a másikra (szilveszteri fogadadalom volt 12 éve). Én híztam 10 kg-ot, de akkor még a mértékletes evést hírből sem ismertem, úgyhogy nem fognám a leszokásra.
2012. júl. 26. 05:56
Egyik naprol a masikra. Feneken billentet a szerelem , a parom roszul van a szivar szagtolen meg a felesege akartam leni hosszu evekig.:)) Valtozo menyisegben szivttam fel es 2 csomag kozt lenget a napi adag.
2012. júl. 26. 05:51
" éve tettem le a cigit,végleg.Letöltöttem a netről egy könyvet ingyen.Allen Carr:Végre nem dohányzom!Elolvastam figyelmesen és szenvedés nélkül raktam le a cigit,Arról szól a könyv többek közt,h a saját dolgunkat nehezítjük meg azzal,h bedumáljuk,de szar lesz.Rávilágít h pótcselekvésre nincs szükség hozzá.Valami mágikus módon hatnak a benne levő gondolatok.Láncdohányos pasi írta.Akiknek ajánlottam és elolvasták mind leszoktak.40 év dohányzás után is pl.egy boltos néni.Sok sikert!!!!
2012. júl. 26. 05:21
7 éve tettem le,napi 3 doboz 25 szálas cigi,és 40 évi dohányzás után.Nem volt annyira nehéz,csak a kezdés,de 30 kg-ot híztam a hét év alatt.
5. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2012. júl. 26. 05:10

Szinten egyik naprol a masikra. Engem motivalt, hogy a babatervezes egyik feltele, ugyhogy plane! :)

+ olvastam online egy konyvet, a pontos cimet mar nem tudom,de az emlitett forumon az is szerepel. Allan .... Hogyan szokjunk le a dohanyzasrol a cime, talan.

Sok sikert! Ja, en sem hiztam.

2012. júl. 26. 04:44

Egyik napról a másikra, napi több mint két dobozról, olyan munka környezetben ahol 9-en voltunk és amíg nem tettem le 8-an dohányoztunk, valamint minden este vágni lehetett a füstöt a sörözőben.


Nem volt pótcselekvés és még talán egy-két kilót fogytam is.

2012. júl. 26. 00:31
Egyik napról a másikra eldobtam 13 év napi 1 doboz után. Megcsináltam egy tisztítókúrát és utána rá sem bírtam nézni...
2012. júl. 26. 00:24
össze fogják vonni a fórumodat a Dohányzás - leszokással .Ott mindent megtalálsz . 2005 -óta nem dohányzom ,egyik napról a másikra tettem le ...
2012. júl. 26. 00:18

Azoktól szeretnék tanácsot kérni hogy kinek,hogy sikerült.És hogy milyen volt az első időszak.

Pót cselekvés volt e esetleg??

Meg minden ehez kapcsolodó tapasztalat érdekel.

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook