Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik legjobb barátnőt keresnek fórum

Akik legjobb barátnőt keresnek (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1249. Tara1 (válaszként erre: 1245. - 8ec1e6cc57)
2017. jan. 30. 00:28
Én írtam neked egy regényt magamról, szerettelek volna megismerni, de arra nem méltattál, hogy legalább annyit reagálj, hogy bocsi, de nem akarok veled ismerkedni. Mert ez nem kötelező, de szerintem illet volna válaszolni, ne is csodálkozz, hogy nincs barátod. Inkább benned csalódtak a barátaid.
1248. Móki83 (válaszként erre: 1245. - 8ec1e6cc57)
2016. dec. 29. 13:22

Szia!

Szívesen jelentkezem ha még aktuális a keresésed.

33 éves, budapesti lány vagyok. Szintén szeretek beszélgetni, kirádulni utazni.

Ritus

1247. Renii.95
2016. dec. 28. 19:10

Barátnőket keresek Veszprémben/ Balatonfüreden

21/L

Irj üzenetet :)

2016. dec. 15. 20:47
Sziasztok,úgy láttom nem vagyok egyedül a barátnő kereséssel...egy kicsit megnyugtató ez.Szívesen ismerkedem beszélgetek bármiről😊 ami fontos külföldön élek és a személyey taláékozást nem tudom garantálni de remélem így is lenne valaki aki szivesen beszélgetne velem😊
2016. dec. 7. 21:03

Sziasztok,

Én is--mint ahogy olvasom még sokan mások—új vagyok ezen az oldalon.

Szeretnék őszinte, vidám természetű, kiegyensúlyozott barátnőt találni.

Magamról pár szóban. Negyvenes évei elején járó, budapesti csaj vagyok. Szeretek beszélgetni, utazni, kirándulni, moziba járni.

Sajnos, sokszor kellett csalódnom „az igazi barátnőkben”, de reménykedem abban, hogy egyszer csak révbe érek ezen a területen is. 

Ha Te is hasonló cipőben jársz és szeretnél megismerni, várom válaszod! 

1244. Eni156
2016. nov. 21. 22:21
Sziasztok! Egy 25 éves csaj vagyok! Azért regisztráltam a Hoxa.hura, hogy hátha tudok erről az oldalról barátnőket szerezni. Szabolcsban élek. Barátnőket keresek akikkel tudnék jókat beszélgetni csavarogni közös programokat szervezni stb. Szeretek zenét hallgatni, néha bulizni, csavarogni, vásárolni, bármiről szívesen elbeszélgetek. Jelenleg párkapcsolatban élek. Sajnos csak 1-2 barátnőm van, de velük ritkán találkozom, előtte meg akik voltak barátnőim csak kihasználtak, meg átvertek. Írjatok nyugodtan ha megszeretnétek ismerni!
1243. Eni156
2016. nov. 21. 22:20
Sziasztok! Egy 25 éves csaj vagyok! Azért regisztráltam a Hoxa.hura, hogy hátha tudok erről az oldalról barátnőket szerezni. Szabolcsban élek. Barátnőket keresek akikkel tudnék jókat beszélgetni csavarogni közös programokat szerezni stb. Szeretek zenét hallgatni, néha bulizni, csavarogni, vásárolni, bármiről szívesen elbeszélgetek. Jelenleg párkapcsolatban élek. Sajnos csak 1-2 barátnőm van, de velük ritkán találkozom, előtte meg akik voltak barátnőim csak kihasználtak, meg átvertek. Írjatok nyugodtan ha megszeretnétek ismerni!
2016. nov. 21. 17:42

Sziasztok,

dec 20-án Dead by April koncert Budapesten, egy kedves hölgy ismerősömnek keresnék hölgy partnert!

Akit érdekel, írjon rám privátban :)

1241. Móki83
2016. nov. 1. 14:46
Sziasztok! 33 éves budapesti lány vagyok. Hasonló korú lányt, lányokat keresek barátság kialakítása céljából. Akivel szívesen mennék moziba, színházba, kiállításra, sportrendezvényre stb. vagy csak jót beszélgetnénk egy kávé vagy tea mellett.
1240. Kevi1976
2016. okt. 27. 13:16

Sziasztok!


Judit49, ha olvasod a fórumot írd meg kérlek privátban az email címed.

2016. szept. 25. 14:45
én 49 éves családanya vagyok a fiam már 21 éves önálló kis élete és baráti köre van, ha tengernyi időm nincs is (dolgozom és ugye a háztartás sem kismiska) de szívesen csevegek
1238. Kisritu
2016. szept. 25. 14:15
Az kihagytam, hogy Győrből. :)
1237. Kisritu
2016. szept. 25. 14:15
Sziasztok! Vannak itt 25-30 év körüli csajszik?
2016. szept. 18. 20:16

Sziasztok!:)

Győr környékéről keresnék családos-, nagycsaládos barátnőt, kb. 30-40év között.

Ha szeretnél kibeszélni mindent, vagy szimplán gyerekes- illetve "csak csajos" programokhoz keresel barátnőt, kérlek keress meg:)!

2016. aug. 28. 18:26

Sziasztok! 35 éves vagyok, szekszárdi és szívesen ismerkednék. Ha szimpi vagyok, írjatok. :)

juditjaksa1981@gmail.com

1234. Évi1507
2016. aug. 23. 16:45

Sziasztok!

Budapesti 53 éves házasságban élő nő vagyok.Az élet úgy hozta, hogy barátnő nélkül maradtam.

Barátnőket keresek beszélgetéshez, sétához, tartalmas programhoz, kiránduláshoz, utazáshoz.

Szeptembertől jógára megyek, ha van kedved csatlakozz!


erdoseva255@gmail.com

1233. evi0404
2016. aug. 15. 11:44

Sziasztok!


Évi vagyok, 26 éves és Debrecenben lakom a férjemmel.

Úgy alakult az évek során, hogy a lány barátok elmaradtak mellőlem, a fiúkkal meg nem lehet csajos programokat szervezni vagy bármit megbeszélni. Ezért szeretnék én is új barátokat találni.

Szeretek olvasni, sétálni, kirándulni, moziba járni, sokat nevetni és nagyon szeretem az állatok. Szóval elég átlagos vagyok :)

Ha valakinek lenne kedve beszélgetni vagy találkozni olykor, akkor írjon erre az e-mail címre: evimail00@gmail.com

1232. fanniki
2016. aug. 14. 21:18

Sziasztok!


Na végül én is rávettem magam arra, hogy a félelmemet félredobva ide beírjak :-)

Hátha van köztetek olyan, akivel jó néhány közös beszélgetésben, barátnős élményben lehet még részem :-)

Voltak barátnőim az általános iskola és a középsuli alatt, de amint elballagtunk ezek valahogyan eltűntek. 7 évig volt egy nagyon jó barátságom de sajnos mind a kettőnk hülyesége miatt ennek vége lett. De ennek már jó pár éve.

5 éve párkapcsolatban élek, és imádok a barátommal lenni, de azért mint minden nő, sokszor vágyom egy kis csajos kikapcsolódásra, kávézásra, szórakozásra. Ehhez keresem partnerem Budapesten. :-)

22 éves vagyok Budapesti lakos, szeretek olvasni,kirándulni, világot látni :-) Utolsó éves hallgató vagyok a Pázmány Péter alapszakán. Pedagógia és családsegítést tanulok. Jelenleg egy lego boltban dolgozom, amit nagyon imádok, mert így minden nap gyerekek között lehetek. Emellett érdekel a sminkelés és a divat.

Mivel a belvárosban van a munkahelyem, munka előtt vevő volnék egy reggeli kávéra, vagy akár utána egy kis kikapcsolódásra. Kinek lenne még hozzá kedve? :-)


Email: Fanniki.fnt@gmail.com

1231. Mayszi
2016. máj. 20. 16:35

Sziasztok!

18 eves vagyok, es baratnot keresek, ugyanis a regi baratnom " elhagyott" az uj parkapcsolata miatt. Nyaron mar budapesten fogok elni, egyenlore nagyon kozel elek Szekesfehervarhoz. Nagyon szeretem a csajos programokat, imadom a nagy beszelgeteseket, szeretek sportolni, nyitott vagyok uj dolgokra, es szeretek fozni. Pszichologiara szeretnek menni tovabbtanulni.

Remelem szimpatikus volt a rovid kis irasom, irjatok batran, bar jobban orulnek hasonlo koru csajoknak :) 17- 23 eveseknek inkabb.

2016. máj. 10. 19:16
Sziasztok! 26 éves Budapesti lány vagyok, keresek hasonló korú barátnőt, közös programokhoz :) Írjatok nyugodtan ;)
1229. cezorina (válaszként erre: 1226. - Judit49)
2016. máj. 6. 17:52

Szia Judit

Az este írtam privátban.

Nagyon várom a válaszod :)

1228. cezorina (válaszként erre: 1222. - Marcsi68)
2016. máj. 6. 17:50

Szia Marcsi

Tegnap este írtam .

Megkaptad a levelem ?, Nagyon remélem ,hogy válaszolsz :)

1227. cezorina (válaszként erre: 1226. - Judit49)
2016. máj. 5. 21:56

Szia

Mivel én is hasonló helyzetben vagyok

bátorkodtam írni :)

Budapesten lakom /57 éves vagyok/fiatalos/

Barátnőt keresek/programokhoz/tartalmas beszélgetésekhez /

és fontosak az emberi értékek számomra!

Bármire szívesen válaszolok

további kellemes estét !

1226. Judit49
2016. ápr. 30. 17:22

Sziasztok.49 éves nő vagyok. Az élet úgy hozta,hogy elkoptak a barátok saját hibámon kívül.Szeretném megtalálni a barátnőmet akinek szintén fontos a barátság.Szeretek kirándulni,beszélgetni.

Dunaharasztin élek.

Várom az üzenetedet!

1225. fanniki
2016. márc. 22. 21:29

Sziasztok!


Fanni vagyok 21 éves Budapesten élek! Látom sokan vagyunk itt ezért gondoltam írok nektek!


Keresem a hozzám illő barátnőmet. Volt egy 7 éves nagyon szoros barátságom. Szinte már tetsvérek voltunk, de vége lett. Sajnos minden közeli barátnőmet elmart mellőlem. De ennek már több éve. Keresem az új legjobb barátnőm akivel csajos programokat csinálhatok. Megoszthatom bánatomat és örömömet. Ugyan ezt tenném érte is. Újra elkezdtem nyitni az emberek felé és hiányzik is mellőlem egy igazi barátnő!


Ha úgy gondolod szimpatikus vagyok számodra írj üzenetet! Vagy e-mailt a fanniki.fnt@gmail.com-ra Nagyon sok szeretettel várom! :-)

1224. Noemii_
2016. febr. 27. 17:39

Sziasztok! Lassan 2 eve hogy az akkori legjobb baratnom ram se nez mert neki baratja van ami szamomra nagyon szomoru hiszem olyan volt mintha a testverem lett volna mindent egyutt csinaltunk:)

Szeretnek talalni egy vagy akar tobb leanyzot akivel hasonlo viszony kialakithato akivel lehet pletyizni csajos napokat delutanokat tartani vagy csak egy jot telefonalni :)

Irjatok batran :)

2016. jan. 29. 12:54
Sziasztok! Szeretném végre megtalálni a legjobb barátnőmet! Lassan 2 éve hogy vége lett a barátságunknak szinte jóban rosszban együtt voltunk mindig sajnos az ő jóvoltából vége szakadt ennek, s örülnék ha végre találnék egy ilyen barátnőt akire mindig bármikor bármiben számíthatunk egymásra!
1222. Marcsi68
2016. jan. 15. 14:18

Sziasztok!

47 éves vagyok és eljutottam én is oda, hogy barátnőt, vagy olyan társaságot keresek, akik szívesen beszélgetnek, szeretnek kimozdulni és élni. Magamról: elváltam, 2 felnőtt gyermekem van. Szeretem, ha pörög körülöttem az élet. Sajnos mostanában már kezd egysíkú lenni (munkahely, otthon) és valahogy ki kell lépni a napi megszokásból. Ahhoz azért bátortalan vagyok, hogy egyedül induljak neki az életem második részének, de annyira még nem vagyok öreg, hogy otthonkába otthon üljek. Tehát keresem azt, vagy azokat az embereket, akik szívesen csavarognak, céllal vagy cél nélkül csak úgy, sétálva vagy kávé mellett ülve beszélgetnek, moziba, színházba, koncertre vagy múzeumba járnának. Lakhelyem szerint Aszód, Gödöllő az ideálisabb, de egy jó társaságért Budapest sem nagy távolság. Amennyiben Te is hasonlót keresel, kérlek írj. A többi meg majd hozza magát.

2016. jan. 7. 03:35
Sziasztok! Nem tudom mennyi eselye van de megprobalom. En egy 20 eves lany vagyok, aki imad beszelgetni es szeretne nyitni vegre az emberek fele. Eddig introvertalt voltam, ebbol kifolyolag nincs tul sok jelentosegteljes kapcsolatom. Szuksegem lenne egy/vagy tobb jo esetlegesen legjobb baratnore, akivel joban rosszban ott vagyunk egymasnak. Akit egy kicsit is erdekel a dolog, nyugodtan irjon ram!
2015. dec. 29. 14:41

Sziasztok!

40 éves vagyok, és most döbbentem rá, hogy kimaradt az életemből minden, amire most támaszkodhatnék. Legfőképp a korombeli társaság. Budapesten keresek társaságot, akikkel moziba, kávézóba, étterembe lehetne menni, szórakozni.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook