Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akik legjobb barátnőt keresnek fórum

Akik legjobb barátnőt keresnek (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1279. Móki83
2017. aug. 20. 09:33

Sziasztok!


Jár még erre valaki? 33/L vagyok Budapestről aki barátságot keres.

2017. júl. 30. 19:05
Sziasztok!!! Közel az 50-hez, de nagyon fiatalos, mind megjelenésben,mind felfogásban keresek egy jó barátnőt, (Vecsés, Üllő, Monor) környéke, esetleg a fővárosban. Elég kevés szabadidőm van, de szeretnék elmenni néha kicsit kikapcsolódni, vagy egy jót dumálni, mindenről, ami érdekel mindkettőnket. 10 éves fiam van, férjnél vagyok. Csak akkor keress, ha nem olyan lelki szemetesládát keresel, akinek kiöntheted a szíved, de amikor én mesélnék neked, az süket fülekre talál... (én mindnekit meghallgatok, de cserébe elvárnám ugyanezt )
1277. Mayszi
2017. júl. 30. 17:05
Sziasztok! 18 eves budapesti lany vagyok, es keresem a legjobb baratnomet! Orokmozgo vagyok, nagyon sok mindent szeretek csinalni, nyitott vagyok a bulikra, nagy beszelgetesekre, setakra, es barmilyen sportot is szívesen kiprobalok. Imadom a csajos programokat, szoval, akiek szimpi vagyok, az irjon nyugodtan. Nem keresek kapcsolatot. :)
1276. Babika12
2017. júl. 23. 09:49

Sziasztok!


Fiatalos, igényes, jókedvű 46 éves házaspár vagyunk, nagy gyerekekkel. Keresünk korban hozzánk hasonló, de lehet fiatalabb párokat szabadidő eltöltéséhez. Szeretünk kirándulni, sütögetni, jókat beszélgetni.

Sajnos a barátaink vagy elköltöztek, vagy elváltak. Nyíregyháza és Kisvárda környékéről várom válaszotokat. Találjuk meg egymást! Irjatok:jokedv70@gmail.com

2017. júl. 22. 14:51

Sziasztok! :)

Vannak barataim, de mind a ketto nagyon elfoglalt es a parom is sokat dolgozik.

Olyan 25-35 eves leanyzot keresek aki nem havi egyszer er ram, de nem hisztizik be ha nem tudok talalkozni Vele mondjuk egy heten belul.

Belevalo, vagany, nagydumas de erdeklodik a masik irant es ha a helyzet ugy kivanja jo hallgatosag. Megbizhato, nyitott es lehet vele barmirol beszelni, nevetgelni.

Elfogado es nem homofob.

Humoros es nem sertodos.

Karomkodas, cigi fust nem zavar!!! :D

En is valami hasonlo 27 eves lany vagyok, de irhatok magamrol barmit, inkabb ismerj meg!

A tapasztalatok azt mutatjak, tul csajos lanyokkal nem jovok ki.

Jo lenne ha budapesti lenne, mert nem csak uzengetni szeretnek.

Szivesen csinalok barmit, de nem vagyok tul nagy sportember es milliomos sem. Tehat maraton lefutasa es kozos nyaralas a francia rivieran kizarva. :D

Ellenben szivesen borozok a dunaparton, imadok finomakat enni es beulni valami hangulatos helyre jokat beszelgetni.

1274. kannanana (válaszként erre: 1272. - Edit025)
2017. júl. 21. 18:13

Szia!

Szimpinek tűnsz az írásod alapján, ha téged nem zavar a korom, akkor szívesen megismerkednék veled. :)

1273. kannanana
2017. júl. 21. 18:11

Sziasztok!

Lassan 18 éves, középiskolás lányként keresek barátnőket főleg 15-21 éves korosztályban. Budapesten élek.

Nyitott, érett, művelt vagyok. Szeretek sportolni, olvasni, sétálni a városban, beszélgetni, vásárolni, táncolni, bulizni. Sok minden érdekel, szinte bármilyen szabadidős elfoglaltságban benne vagyok. Szeretek új dolgokat kipróbálni. Jó lenne csajos progtamokon részt venni valakivel.

Olyan barátnőt keresek, akivel őszinte lehetek, és mindent meg tudnánk beszélni. Nehezen bízom meg az emberekben, eleinte visszahúzodó vagyok, de amint megismerek valakit megnyílok és elég nagydumás csaj leszek. Ragaszkodó típus vagyok, hosszú távra keresek legjobb barátnőt.

Hetero vagyok, csak barátság érdekel.

Ha szimpatikus vagyok, írj rám nyugodtan. :)

1272. edit025
2017. júl. 12. 11:38
Sziasztok! :) 25 éves lány vagyok, Pest megyében élek, de Budapesttől nem lakom messze, napi szinten járok. Jelenleg rendszergazdának tanulok. Alapvetően visszafogott lány vagyok, valahol az introvertált és az extrovertáltság között mozgok. A legjobb barátnőm (20 éve ismerjük egymást, születése óta) elköltözött a barátjához, így most én is barátnőket keresek. Sokszor együtt aludtunk, strandra mentünk, és nevetett a bolond vicceimen... :D Érdekel az informatika, pszichológia, a tanítás, forgatókönyvírás, és még sok-sok minden. Nagy állatbarát vagyok. :) Néha kicsit nehezen nyílok meg, és inkább jó hallgatóság vagyok. Szeretek utazni. Jó lenne egy olyan barátnő, akivel el tudnék menni szintén strandra, kirándulni, utazni, moziba, vagy bárhova. Már nagyon vágyom barátnőkre...Nyilván nem egyszerű, de az biztos, hogy ahhoz, hogy barátnőre leljünk az kell, hogy elfogadjuk egymást olyannak, amilyenek vagyunk a rossz oldalunkkal együtt is. Ha a leírtak alapján szimpatikusnak tűnnék Neked, várom a válaszod! ;) Üdv, Edit. :)
1271. csaj85 (válaszként erre: 1262. - Macca11)
2017. júl. 10. 13:59
szia baratkoznál velem,baj hogy 31 vagyok már?várom válaszod, szia
2017. júl. 10. 11:57

Sziasztok :)


Szintén nagy vágyam egy igaz barátnőre lelni, sajnos az életem úgy alakult, hogy nem vagyok olyan közegben, ahol ezzel a céllal tudjak ismerkedni, persze vannak barátnőim, de tanulás-munka-párkapcsolat mellett kevés idejük marad.


Amire gondolnék leginkább... egy kellemes ebéd vagy vacsora, este beszélgetés egy üveg rosé mellett, spontán egy Balaton vagy Velencei-tó, strandolás-napozás, egy isteni kávé valahol, kirándulás, akár sportolás, utazás, vásárlás...és persze eközben beszélgetés, röhögés :) A minden hétvégén bulizás már nem az én világom, de néha olyan jól esne valahova elmenni kiengedni a gőzt ilyen módon. És persze a legfontosabb tudjam, hogy van valaki akire számíthatok és viszont.


Nem vagyok az a tipikus 23 éves, fejben komolyabb, tele célokkal. ANTIPICSA, de nőies és bolondos. Emellett teljesen hetero, nem 'csajozni' akarok!!! BUDAPESTi vagyok, örülnék, ha a barátnőm is az lenne.


Légy kedves, értelmes, értékes, természet- és állatkedvelő, bolondos és megbízható nő :)


Ha szimpi ez a pár sor és magadra ismertél, örülnék ha írnál.

1269. Anyavagyok (válaszként erre: 1268. - B0e1e6327f)
2017. júl. 9. 21:22

Szia!

jelentkezett már Nálad helybéli:)?

Budapesten születtem,30 évig ott is éltem - jól ismerem minden szegletét.

8éve költötünk el a férjemmel, azóta gyerekeim születtek:)..

ha nem kizáró ok a távolság, akkor várom válaszod.

szép estét:)

2017. júl. 5. 12:13

Sziasztok! :)

Szeretnék olyan "barátnőt" találni, aki nem tűnik el X idő után, akit fel lehet hívni adott esetben (nem csak üzeneteket küldeni), aki nem azt várja, hogy csak TE írj neki, aki ŐSZINTE és BECSÜLETES. Nekem a minőség a fontos! :) :)

Ha lenne kedved egy kellemes beszélgetéshez akár egy hangulatos kávézóban akár Duna parti séta közben, várom válaszod. :)

Én egy negyvenes nő vagyok, a fővárosban élek boldogan a családommal.

2017. jún. 23. 23:57

Sziasztok,

úgyértette, hogy 36 éves vagyok:), Győr környéki.

Barátnőt keresek, hosszú - főleg dumcsizásra, időnként közös programokra. Előny ha Neked is vannak gyermekeid.

2017. jún. 23. 23:56

Sziasztok,

36 éves vagy, Győr környéki.

Barátnőt keresek, hosszú - főleg dumcsizásra, időnként közös programokra. Előny ha Neked is vannak gyermekeid.

2017. jún. 20. 15:17

Sziasztok. 29 éves Budapesti lány vagyok.

Normális, tartós barátnőmet keresem akivel jót lehet beszélgetni, vásárolni, mozizni vagy épp csak bámulni egy padról az eget és kibeszélni mindent.

1264. evi108
2017. jún. 14. 17:48
36 éves vagyok, budapesti. Barátnőt keresek, főleg dumcsizásra, de lehet időnként közös programokat is szervezni.
1263. Szofi-dog
2017. máj. 22. 16:32
Sziasztok! Esetleg valaki 30 fölötti, Bp.-i és eljönne néha bulizni? :-)
1262. macca11
2017. máj. 5. 22:36
Helló! 20 éves Debreceni csajszi vagyok! Barátnőt keresek akivel nagyon jól ellehetünk!:) NAgyon vágyok már rá! :)
1261. Sipiicz (válaszként erre: 1260. - Mókuska1673)
2017. ápr. 17. 10:50
Írj ;)
2017. ápr. 17. 10:44

Sziasztok!

22 éves vagyok, Budapesten élek. Sokminden érdekel, szeretek beszélgetni,szeretek új embereket megismerni. Közös programokhoz keresek hasonló korú csajszikat, vagy csak beszélgetni, irogatni, összefutni, beülni valahová ilyenek. Ha felkeltettem az érdeklődésed ìrj!:)

1259. pbm1987 (válaszként erre: 1246. - E01696f84d)
2017. ápr. 12. 12:06

Én is külföldön élek,és barátnőt keresek.

Korosztályt nem adok meg...imádom az állatokat,utazni,olvasni és sportolni.Totál átlagos,bolondos harmincas vagyok.

Érdekel a divat....

1258. Wiki9
2017. ápr. 9. 21:30

Sziasztok!

Valaki megy ki a Szigetre P!nk koncertjére? :) Szívesen csatlakoznék valakihez, egyedül nem lenne olyan jó.

2017. ápr. 9. 18:45

Sziasztok! Június 27-én megy valaki a Volt Fesztiválra, Linkin Parkra? Szívesen csatlakoznék. :)

juditjaksa1981@gmail.com

1256. tslotty0
2017. ápr. 7. 13:39

Sziasztok! :)

27 éves budapesti lány vagyok, barátnőt/barátot keresek. Sajnos vidéken van az összes fontos ember számomra, így nagyon egyedül érezem magam, csak a párom van mellettem... Írj, ha szeretnél beszélgetni! tslotty0@gmail.com :)

1255. candi1228 (válaszként erre: 1217. - Nefi101)
2017. márc. 21. 21:50
Nefi, én ugyanezt tapasztaltam eddig. Nálam még annyi történt,hogy próbáltam ezeket a barátságokat megmenteni..és elmondani,hogy nekem mi lenne a fontos, de erre a másik sértődött meg. Én is nagyon vágyom egy olyan barátságra, ami a kölcsönösségen alapul:)
1254. Wiki9
2017. márc. 7. 14:43
Sziasztok! 31 hetes solymári kismama vagyok, nagyon szívesen beszélgetnék és ismerkednék :)
1253. eli111
2017. febr. 20. 10:57

Sziasztok!

Kata vagyok, Budapesten élek a férjemmel.

Barátnőt keresek 45-55 év között.


Hiányzik egy igaz barátnő, akivel megbeszélhetem az élet dolgait és közös programot lehet szervezni.


Szeretek sétálni,kirándulni,ismeretlen helyeket felfedezni,kiállításokra,színházba menni.

Várom jelentkezésed:kalmankati111@gmail.com

1252. Johika
2017. febr. 12. 23:36

Sziasztok!


48 éves, fiatalos, diplomás, igényes nő vagyok. 3 éve költöztem a fővárosba egyedül. Hasonló korú és végzettségű barátnőt keresek közös programokhoz, beszélgetésekhez.

Ha valóban szívesen barátkoznál- nem levelezőpartnert keresek- akkor privát üzenetben várom a jelentkezéseket.

2017. febr. 7. 11:32

Sziasztok


A 30 as korosztályt erősítem és nagyon jó lenne barátnőre lelni.Ha valakinek lenne kedve ismerkedni Budapesten akkor irj bátran privát üzenetben én nagyon örülnék neki:)

1250. ef8c4dda64 (válaszként erre: 1249. - Tara1)
2017. jan. 30. 16:06

Szia Tara1

Szerintem SENKINEK nem lett volna kedve reagálni "arra" a levélre. Köszi, ilyen emberekre nincs szükségem!!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook