Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akik kivetették a szilikont! ( pl. PIP-esek) fórum

Akik kivetették a szilikont! ( pl. PIP-esek) (beszélgetős fórum)


24. 9bbc382386 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. nov. 8. 20:37

Valaki berakatja 25-30 Vvagy 40 évesen,aztán annyi ha nincs gond vele.

Utánuk a vízözön,ha már megvolt vele az önbizalom akkor miért ne?

Engem ez nem zavar,tegye mindenki azt amivel jobbá teheti az életét,vagy a minőségét pozitív irányba tereli.

De, van egy másik véglet nekem(Voksán Virág és hasonló műmell,műszáj,műagyú társai)mellyel nem tudok azonosulni,vagy megérteni,igaz nem is akarom,inkább elrettent hogy ezt soha ne tegye senki :D

23. gribedli*** (válaszként erre: 22. - 9bbc382386)
2013. nov. 8. 20:26

Ebben igazad van, eppen ezert en addigra megelegszem egy jo kis push up melltartoval:) Bar aki akarja, csinaltassa meg, csak nem ertem, mi ertelme van ennyipenzt kiadni, ha utana folyton takargatnia kell? Ennyi erovel a pushupis illuzio csak azt este leveheted.


Pl anyosom 75 eves es olyan jo furdoruhai vannak, mind egyreszes es derekreszen jo kis szorosak, osszetartjak a mar kicsit oregasszonyos hasat, mellreszen meg pushuppoltak, hat azert igaz, hogy a sok napozastol ilyen aszalt kis teste van, de ezeket a furdoruhait nagyon okosnak tartom. Mondjuk az o koraban mar nem is kell aggodnia, hogy valaki megnezi, mi van alatta...:)))) nem lognak a cicijei csak gyakorlatilag nincs ott semmi, A-kosaras (se)

22. 9bbc382386 (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2013. nov. 8. 20:19

De az is tény mindemellett hogy az implantátum nélküli hölgyeknek sincs helyén ennyi idősen már semmi.Így teljesen mindegy: van e avagy sem,szerintem.

Ebben a korban a ruha a nyerő már :)

21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - 9bbc382386)
2013. nov. 8. 20:07

Na ez az, elhiszem, hogy eü problémát nem okoz, de hogy esztétikait nem, azt nem hiszem el. Az újkorukban gyönyörű cicik is évek múlva lecsúsznak és hullámosodnak is. Sőt, a hullámosodás minél több év, annál több csíkocska. Olyan melleken is, amik újkorukban gyönyörűek voltak. Másik ilyen idősebb hölgy (mert most ugye extra öreg implantátumokról beszélünk), Donatella Versace.


Guglizzátok be Donatella Versace breast rippling...


Megértem, amikor valaki annyira eltúlozza a méretet, hogy borítékolt a fokozatos csunyulas, de sztem sem Janice Dickinson, sem Donatella nem ilyen, testükkel arányosat választottak, mégis idővel hányinger

2013. nov. 8. 18:24

Csak abban az esetben kell cseréltetni ha esztétikai vagy egészségügyi gond adódik.

Vannak 20-30 éves implantátumok amik ugyanúgy bennt vannak hiba és gond nélkül.

Aztán meg már 50-60 évesen semmi sincs a helyén :D Kit érdekel ha hupli vagy dudor van,főleg ha az máson van ;)

19. Cippora (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2013. nov. 7. 13:17
Na ezért nem csináltatom én meg.Tetszeni tetszik,egyszer megfizethető,de nem fogok 4-5-6-szor kés alá feküdni, csak azért hogy B-ből C legyek.
18. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Szendi2013)
2013. nov. 7. 12:05
A kozmetikusom evekkel ezelott kivetette a regi generacios cicijeit, es ra par honapra gyozott a hiusag, nemhogy visszatetette, de nagyobbat is.
17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Kakukkfű)
2013. nov. 7. 12:02

Szerintem nem azert csereltetik ki mert valoban lejar a szavatossagi ideje (25 ev), hanem azert, mert az evek soran egyre csunyabb lesz igy is ugyis, itt egy hullam, ott egy hullam, lehet, hogy uj koraban tokeletes, de eltelik 4-5 ev es mar picit nem tetszik, eltelik 10 es akkor mar nagyon unod, senki sem varja ki a valodi lejaratat. Vagyis de, az "oskovulet" ex modell Janice Dickinson, na, o a vilagert se cserelne le a huplis cickoit pedig mar mindenhol cikizik erte. Es szerintem ot mar ezekkel temetik el...


Szerintem ezert nincs ertelme elkezdeni, mert ugysem csak egy mutet lesz, lesz ott 3 is (20-40-60 evesen, vagy 40-50-60 evesen, meg akkor is, ha ugy dont, hogy 60 evesen kiveteti vegleg). Vagy ezeket felvallalva, ha tenyleg annyira nem tetszik valakinek a sajatja, tudnia kell, hogy amint megcsinaltatta, mar gyujthet is a kovetkezo mutetre, az fix, meg akkor is, ha elsore is tok jo lett

16. kakukkfű (válaszként erre: 13. - Simple)
2013. nov. 7. 10:39
Nem csak a régi típusút kell cseréltetni, ami még folyadékkal volt töltve?
15. Outback (válaszként erre: 13. - Simple)
2013. nov. 7. 08:42
Nem kell...ezek már elvileg örök garanciásak..
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - Simple)
2013. nov. 6. 22:27
Nem kell.
13. simple (válaszként erre: 8. - Kakukkfű)
2013. nov. 6. 22:22
Rosszul tudod! 10 évente cserélni kell.
12. szendi2013 (válaszként erre: 8. - Kakukkfű)
2013. nov. 6. 22:18

Szia!

Ki kell cserélni mert hibásak,8 éve műtöttek eddig nem volt gond. Most a jövő miatt bizonytalanodtam el,hogy csak a saját ami nagyon kicsi volt,vagy új és esetleg újabb problémák? Ezen dilemmázok. Egyébként én 20 évet hallottam a mostaniakra.

11. kakukkfű (válaszként erre: 9. - Cippora)
2013. nov. 6. 12:51
Én meg úgy tudom, hogy csak akkor kell kivetetni, ha nagymértékű a tokosodás. Nekem pl. a jobb mellemben van egy minimális tokosodás, de nem érzek semmit, és nem is látszik.
2013. nov. 6. 12:35

Igen, de nyilván azért rakat be implantátumot valaki, mert nagyobbat szeretne, kvázi az eredeti kicsi.

Az implant általában elsorvaszt valamennyit a saját, nyilván amúgy sem nagy mirigyállományból, viszont a bőr az implant méretére nyúlik.

Tehát valószínűleg nem lesz túl szép az eredmény, ha kikerül az imlpant, az elsorvadt mirigyállomány, meg a kinyúlt bőr.

Főleg ahhoz képest, ami el lett érve az implantátummal.

Persze meg lehet lépni ezt is, sőt, van amikor nincs is más megoldás.

9. Cippora (válaszként erre: 8. - Kakukkfű)
2013. nov. 6. 12:18
Maga az implantátum miatt nem is kellene cserélni,de tokosodás mindig létrejön,és amiatt kell,kb 10-13 évente.Én így tudom.
8. kakukkfű (válaszként erre: 7. - Szendi2013)
2013. nov. 6. 07:27
Szia! Én úgy tudom, hogy ezeket a 'mai' implantátokat már nem kell cserélni, kvázi leélheted vele az életed. Mikor csináltattad, és miböl gondolod, hogy cserélni kell?
7. szendi2013 (válaszként erre: 3. - Sindelne)
2013. nov. 6. 06:30
Szia,nekem is ez a gondom. "Lejárt" az ideje ki kell cserélni eü-okból,és azon gondolkozom,hogy nem kell másik.Ezért szeretnék olyanokkal beszélni akiknek nem tettek helyére,hogy szokták meg a "kis" cicit?
2013. nov. 6. 00:22
Felvarratni biztos lehet. Csomó nő van, akinek lógnak a mellei, de nem nagyobbat akar, csak feszesebbet. Azoknak felvarrják, ha jól tudom.
2013. nov. 5. 22:44

Akkor gondolom, fel kell varratni.

Hát az se piskóta! Alul vágnak, aztán középen alulról fel a bimbóig és a bimbót körbe, mert más helyre kerül.

Ha viszont csúnyán hegesedik, kelloidos lesz, avval már nem lehet sokat tenni! :(

2013. nov. 5. 22:36

Huhh! Egyezem Andival. Valamit csak kell(ene) kezdeni a fennmaradó börtöbblettel, nem?

Bár nem érint, de érdekes téma.

2013. nov. 5. 21:48

Bocsi, hogy nem tudok érdemben hozzászólni, de ez engem is érdekel!

Nagyon megbántam, hogy fiatalon, bohó fejjel megműtettem magam, már nem is érzem jól magam így és ki akarom vetetni+ felvarratni nyilván.

Kíváncsian várom én is a tapasztalatokat:)

2013. nov. 5. 21:23
Túl szép eredménye nem lesz...
2013. nov. 5. 21:10
Olyan nőket keresek akiknek volt beültetve implantátum, de valamiért ki kellett venni és nem kért másikat.Előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook